Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ali si siguran da ce u roku od godinu dana biti pump i da ce dostici 100 $. :) Sto se trenutne cene tice meni deluje na osnovu ovog grafikona ne da ce porasti vec da ce nocas pasti ispod 3.90.

Post 2.jpg
 
Poslednja izmena:
Doduse to je trebalo da bude do kraja ove godine i sada je samo 2 meseca do kraja ali odgovor je da. I ako ne bude preslo 100 nadam se da ce biti jako blizu ;)
Mozda i padne ispod 3.9 ali obzirom da je to manje od 1% pomeranje u ceni to je sasvim normalno i poprilicno beznacajno. Moze pasti i vratiti se za 2 minuta bez problema.
 
Svak nek' radi kako zna i ume Ja ( Saj ) cu svoje opremiti gume.
 
Opaaa, bacamo i stihove :)
Ti si druze jedini pored mene koji je siguran da ce napraviti ozbiljan posao. Ja se iskreno nadam da ce to biti sto pre ali cekacu koliko god bude trebalo ;)
 
Ovog vikenda se nije desio neki specijalni pad.. ima vremena jos malo da padne do danas u podne.. ali na snazi je generalno lagani uptrend, sto je naravno dobro. Bitno je da je zaustavljen onaj besmisleni visemesecni dump.
 
Ubedjen sam da ove nedelje probijamo 430-440
 
Ali si siguran da ce u roku od godinu dana biti pump i da ce dostici 100 $. :) Sto se trenutne cene tice meni deluje na osnovu ovog grafikona ne da ce porasti vec da ce nocas pasti ispod 3.90.

Pogledajte prilog 152170

pa sta pitas kad sve znas, onda uradi kako mislis

Ne znam sve ali sam stekao veliko iskustvo u kriptovalutama i na osnovu grafikona predvideo pad. A sto je najvaznije bio sam u pravu jer je nocas pao ispod 3.90 sto mi je donelo finu zaradu. :banana:

Last Price: 3.8954 USD Low: 3.8659 USD Server Time: 20.10.14 10:24

s2000.jpg
 
Poslednja izmena:
I još jedan dump...
Meni se čini da pokušavaju da probiju $370 ali za sada bez uspeha.
 
I da imas dzabe novcice, nista to bez mozga ne vredi.

Zavisi iz kog ugla gledas. Mozda onom bez mozga, kad dodje do para, naprasno izraste jedan. Imas po raznim televizijama takvih na pretek. A ko je nabavio BTC ispod 5 i nije prodao do sada, ne znam za mozak, ali sam siguran da ima mooda impozantnih dimenzija.
 
moze i tako, a moze i da se gleda da mu mozak uopste i nije izrastao , ako sada prodaje, a mogao je na 1000$+
 
moze i tako, a moze i da se gleda da mu mozak uopste i nije izrastao , ako sada prodaje, a mogao je na 1000$+

Pa ne vidim sta je lose u prodaji sada, ako si platio 5$. Mozda mu nije trebalo kad je bio 1000? Ili mozda mislis da svi mogu da prodaju bas kad je najbolja cena?
 
ako, kada napokon dodirne dno opet ce odskociti na najvecu vrednost
 
CNC nikad nije bio kinez coin... znam da su ga i zbog imena mrzeli
 
Zavisi iz kog ugla gledas. Mozda onom bez mozga, kad dodje do para, naprasno izraste jedan. Imas po raznim televizijama takvih na pretek. A ko je nabavio BTC ispod 5 i nije prodao do sada, ne znam za mozak, ali sam siguran da ima mooda impozantnih dimenzija.

Ko je kupovao po 5$ i nije prodao do sada, verovatno je ili pod zemljom ili u komi... Ili blaza varijanta, da je izgubio novcanik.
 
Pa trenutno smo samo 3x niže od max cene. A 80x iznad tih hipotetičkih 5$. Nije to baš za komu.
 
Od 5$ do 1200$ je 240x uvecanje sredstava.

Tako da... ko je kupovao po 5$ a DO SADA (racunajuci periode i kada je bilo tih famoznih 1200$) nije nista prodao, ili je pod zemljom ili u komi. Ako to nije za komu, onda ja ne znam sta jeste.
 
zlo i naopako... sto vise gledam i ucim sve mi teze ;) i samo imam promasaje

ovi uceni ljudi sa predpostavkama mi samo prave konfuziju
 
Poslednja izmena:
kazem da se oslanjam ovaj put na Vas skolovane trgovce..

i stvarno skidam kapu vama troici, cetvorici koje redovno pratim.. samo sto ne volim da komentarisem.. ali drzim oko na VAMA ;P
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno