Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam i ja racun u raiff-u pu bem ti sad i sa time problem :-devil-:
 
To su vec slatke muke. Ali ako su oni krenuli da prave problem oko povlacenja novca mozda ce i ostali, to nikako nije dobra stvar. Mene jos zanima dali su i ostaje menjacnice zakacili ili je Stamp u pitanju.
 
mozda nije do stampa mozda je do banke, raifaisen je imao minimalnu proviziju i isplacivao u dolarima kako rece goldi 9dolara su samo uzimali na 600 povucenih to je bilo 4 posto ukupno preko stampa a na 1000 verovatno izadje i manje oko 3.5 posto ukupno jeftinije ja nisam video nigde od ovog, intesa naplacuje 0.25 posto proviziju ali do 10k evra a o dolarima nema nigde nista tako da verovatno mora konverzija na stampu prvo iz dolara u evre a neko je spomenuo da im je dobar kurs dolar-evro zato sam hteo preko njih da probam.
 
Prosle nedelje povuceno preko Unicredit banke i legle pare za 3-4 dana.
 
@shaolin_RS : Ne odgovara meni Intesa iz privatnih razloga. Tu sam naprijatelj :d

OK onda Unicredit it is...
 
Ja sam 22.06. povlacio preko Sberbank. Leglo 29.06. Malo duze trajalo zbog praznika koji su imali pa im je 25.06 bio neradni dan pa me uhvatio vikend. Uglavnom leglo.
 
sto se mene tice moze cena dole na kratko, prodao sam motor pa imam neku sumu za ulaz na 1.xx :p dok je bio 1.2x nije mi se dalo da ga prodam
 
Ovde preko 95 posto ljudi nije znalo sta je kripovaluta kada smo mi placali kotizaciju za rostilj i pivo po 1 btc.

Evo clanak za okupljanje, kada smo mi Cacani bili domacini.

bb.jpg
 
krastavac, ja sam dugo gledao u novim porukama bitcoin temu i sve se misleh, u hebo ih bitkoin uvek kad pogledam neprocitane ona je tu, nije mi ni na pamet palo da pogledam, posle na drugom mestu cujem za bitkoin i povezem neke stvari i sta sam propustio
 
Ovde preko 95 posto ljudi nije znalo sta je kripovaluta kada smo mi placali kotizaciju za rostilj i pivo po 1 btc.

Evo clanak za okupljanje, kada smo mi Cacani bili domacini.

bb.jpg
Haha iskopao si ovo... bravo. Davnooo bilo. Strucnjaci tad nisu znali da upale racunar nego pikali loptu iza CZ-a...
 
Meni je bitcoin bila totalna glupost dok nisam video 266$ :d
 
Skupili smo oko 20 btc. Toliko smo i potrosili za ice i pice. Da smo ostavili te koine u jednom trenutku smo mogli uzeti garsonjeru za taj piknik.
Trebao je i doci rudar iz Slovenije sada suvlasnik bitstampa ali nije, ne secam se sto....
 
Poslednja izmena:
Tad se kopalo :smash: za saku dolara, i bilo nam je lepo, novima je malo i iljadarka, razmisljam se se da ponovo upalim rudare cisto onako da me zelja mine, vidim ATI izbacio nove karte
 
Skupili smo oko 20 btc. Toliko smo i potrosili za ice i pice. Da smo ostavili te koine u jednom trenutku smo mogli uzeti garsonjeru za taj piknik.
Trebao je i doci rudar iz Slovenije sada suvlasnik bitstampa ali nije, ne secam se sto....
Neki su i kupili...
Singular nije mogao da dodje jer je imao neki problem u rudniku koliko ste mi onda rekli. Cuo sam se pre neki dan sa njim, treba da se vidimo kad budemo isli u Maribor vodi nas na krilca neka... ekstra je lik...
 
Poslednja izmena:
Ovaj pumpadžija je smarač neviđeni!!! Da sam šeik i da pratim kako nam trenira živce sada bi mu sje... LTC 1,5$ pa neka pumpa iz početka!!!:mad:
 
Ma ko to zna, mozda se igra, mozda istovara, mozda neki drugi sa vecim stekom oce da srusi cenu pa ovaj ceka... truc bluc..
 
Ovaj pumpadžija je smarač neviđeni!!! Da sam šeik i da pratim kako nam trenira živce sada bi mu sje... LTC 1,5$ pa neka pumpa iz početka!!!:mad:
Rekoh ti ja danas da ne gledas cenu uopste. Kad bude trebalo da skoci, skocice. Do tada se ne treba uzbudjavati uopste. Idi spavaj, odmaraj. Preko dana se zanimaj necim umesto sto gledas brojeve.
 
Ja bi bio izuzetno zadovoljan sa 10$ po ltc
 
kod kineza more problema na trzistu akcija, tako da ce pre oni da napumpaju koine nego grci
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno