Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
+1

što kaže onaj kurajber: ne mož' uvek biti pametan. :d

pa nije to poenta, nego da ne ispadneš glup. :D
 
Poslednja izmena:
neće, ali pri prvom većem padu pazari nazad. verovatno će se ritnuti još jedno preko 4.
 
Poslednja izmena:
Ps naravno sa ce da skace, ovaj pad dans i delimicno juce uvece je bila samo korekcija.. Pogresno vreme za sell. Zar mislite da ce pumpadzije da propuste sansu da ovaj mini hype oko Grcke propuste tek tako ? ;) upumpavaju sad pare kolko god mogu, jer ovakvu priliku da ga pretvore u mega bull run dugo nece imati..

Idemo ponovo u rast, vec od dans popodne je evidentno, pricam za btc, ostalo je sporedno
 
Poslednja izmena od urednika:

Nazalost dokazano ljudcki faktor je uvek presudan, hackeri nisu nista specijalno pametni vec se radi o zlim alavim spodobama koje imaju vreme i organizaciju da osmatraju i napadaju godinama dok nekog ne zeznu...
Iskreno zalim sto nema silk road-a ako ih policija ne sklanja ima ko bi radi, jer je definitivno doslo vreme da se lopovi iz hackerskog sveta nauce pameti a to moze samo na jedan nacin dok nekom ne leti glava

Verovatno slicno je bilo i sa MtGox-om ali ko zna kad se desilo i koliko je trajalo i ko je sve bio ukljucen, ono sto sam ja siguran da neko ulozi stvaran napor sve se to moze doznati i pocinioci naci
 
Poslednja izmena:
Šta to znači, kvar u datacentru? :D Il šta?
 
Proso kafu admin po serveru :D
 
Šta to znači, kvar u datacentru? :D Il šta?

havarija:smash:

noćas kada je krenulo da skače, dok sam uspeo da postavim order, ode sa 4.02 na 4.08, jednostavno, sve je stalo, kukali su svi da su morali po 20 puta da urade refresh da bi videli sajt, posle vidim da su neki likovi ispali sa sajta i da su morali ponovo da se prijave
 
pa zar ne misliš da ima već neko vreme da se odvojio, u poslednjih 7 dana BTC je otišao +5.78% a LTC +44.56%
 
počinje ltc da se odvaja od btc-a...ne znam koliko je to dobar znak.

Pa cenim da je za LTC holdere odlican znak...samo da se izadje u pravom momentu...A i za rudare...Utrostrucila im se zarada za kratko vreme a do polovljenja jos dosta, skoro dva meseca.
 
Poslednja izmena:
Pa cenim da je za LTC holdere odlican znak...samo da se izadje u pravom momentu...A i za rudare...Utrostrucila im se zarada za kratko vreme a do polovljenja jos dosta, skoro dva meseca.


nije dobar znak jer to znači da novac između dva bira ltc. a znaš da bira samo zbog spekulacije da će još skočiti. hoću reći, ltc je u bubble modu već.
 
pa da, al vukao je ltc i btc malo sa sobom tad, ali sad btc/usd par dok pada ltc/usd raste.

Nisu oni uvek upravo srazmerni. Pred aprilski pump isli su zajedno, pred decembarski obrnuto proporcionalno do samog finisa. Tako da se ne moze nista zakljuciti. Moze biti najava BTC pumpa ali i ne mora. Fontas je publikovao svoj pump plan, odnosno prognozu rasta ltc/btc odnosa. E sad, da li izaci pre njegovih 0.03 ili ce lansirati vise to samo on zna.
 
Ja ne prodajem nista do 50 dolara po ltcu , kada i ako dodje dotle razmislicu da li ce sve da ode ili pola a dr. polovina ceka jos vecu cenu.
U suprotnom moze da propadne :)
 
12345.png




eliot šta kaže...ovo je po meni jasan impulsivni talas. trebalo bi abc korekcija da se desi.
 
Poslednja izmena:
btc-e kod na prodaju, zainteresovani pm. Racunamo srednji kurs dolara.
 
sad će još u kini da nacrtaju double top na traci. :D

bacio pogled na ok coin...haha! pa ono je novi gox.

a kad krenu da mašu zidovima od po 20 k na btc-e tik ispod trenutne cene...znaš koliko je sati. :D
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno