Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro je. Ovo je bio rising wedge na 30min + RSI divergence a već smo visoko, mora pullback. Ušao sam short nešto preko 282 na futures.

Da, dobro je! Ja sam jos juče prodao na 278 i tamna pomislio pobeže mi. :)
Sad treba videti da li je ovo korekcija ili balonče????
 
I šta sada, da li ste još u shortu?
Lepo sam se zeznuo, kupio visoko prodao nisko, sada pad stao krenulo i malo gore, da li da se vraćam u BTC i sa ovim trenutnim gubitkom?
Bio sam dobar do onog skoka pre 4 dana, to sam propustio, besno gledao kako raste i kada sam ponovo ušao samo sam uprskao.
 
Short je bio momentum trade, $10 puna kapa na futures tako da sam zatvorio.
Breakout oko 260 je potvrđen time što smo ceo dan ostali preko, može još gore posle konsolidacije.
 
I šta sada, da li ste još u shortu?
Lepo sam se zeznuo, kupio visoko prodao nisko, sada pad stao krenulo i malo gore, da li da se vraćam u BTC i sa ovim trenutnim gubitkom?
Bio sam dobar do onog skoka pre 4 dana, to sam propustio, besno gledao kako raste i kada sam ponovo ušao samo sam uprskao.


primer kako se ne trguje. :)

dakle ne, ovo je oporavak na slabašnom volume-u, sad se čeka prilika za prodaju ko već nije prodao.
 
I šta sada, da li ste još u shortu?
Lepo sam se zeznuo, kupio visoko prodao nisko, sada pad stao krenulo i malo gore, da li da se vraćam u BTC i sa ovim trenutnim gubitkom?
Bio sam dobar do onog skoka pre 4 dana, to sam propustio, besno gledao kako raste i kada sam ponovo ušao samo sam uprskao.

Uf, znam u šta si se "uvalio" Treća greška bi te "dotukla" Ništa, sad zaboravi šta je bilo. Oprez pa ispočetka.:)
Nemože ti niko reći šta da radiš. Jednostavno zato što niko nezna gde će cena.
Ako ti šta znači ja sam ušao ponovo na 269 sa pola kapitala, i nadam se je ovo bila korekcija.
 
Uf, znam u šta si se "uvalio" Treća greška bi te "dotukla" Ništa, sad zaboravi šta je bilo. Oprez pa ispočetka.:)
Nemože ti niko reći šta da radiš. Jednostavno zato što niko nezna gde će cena.
Ako ti šta znači ja sam ušao ponovo na 269 sa pola kapitala, i nadam se je ovo bila korekcija.
znam da niko nema čarobnu kuglu, čak i oni koji misle da je imaju
bez ikakvog iskustva ušao sam na berzu u najglupljem momentu (početak juna 2014.), naravno,dok sam ponešto shvatio ode i kurs i dolari, kasnije i pored 50% početnog $ imetka manje, imao sam 50% BTCa više, sada sam još uvek na 10% više BTCa ali je dolara još malo manje
...loše mi ide
 
Poslednja izmena:
znam da niko nema čarobnu kuglu, čak i oni koji misle da je imaju
bez ikakvog iskustva ušao sam na berzu u najglupljem momentu (početak juna 2014.), naravno,dok sam ponešto shvatio ode i kurs i dolari, kasnije i pored 50% početnog $ imetka manje, imao sam 50% BTCa više, sada sam još uvek na 10% više BTCa ali je dolara još malo manje
...loše mi ide

Sad si u BTC-u ili u dolaru? Ocekujem pad do 266-262, max 258 Stamp, pa rast ponovo. Ako ode ispod 253 nece vise da raste...do aukcije...A posle, zavisi od glasina ko je kupio i posto...
 
+1

Vratili smo se tačno na breakout point Bitfinex.
 
Poslednja izmena:
$280 finex, bogami probija ovo opet.
 
Poslednja izmena:
Kuda (void) vodi ovaj brod? :)
 
Samo sam cekao short vecine, da uletim. :d

Kontra od vecine = profit. :)

Zezam se, opet kazem da mi ovo vestacki deluje i da ce vro brzo biti konsolidacije mozda cak i na ~$260.
 
Probijamo 300$?
Nesto osjecam da ako probijemo 300$ treba prodat :D
 
Sledeća korekcija na 300 :)
 
Ja sam se istovario na 277 (btc-e) , pa da vidimo hoce li uleteti neki orderi sad kad utihne malo.
 
Poslednja izmena:
E dobro ste stigli svi da shortujete posto sad opet ode gore.
Korekcija ali na GORE :)

fdc3348e32c0a3a73e8a56a941598cb2.jpg
 
Ko sto rekoh, ovo nece tako brzo stati.. Ako pogledate grafike btc-a u zadnjih godinu dana shvaticete da je ovo definitno kraj downtrenda.
I ako oslusnete vesti, naravno ;)
 
vaspostavljanje novog stabilnog nivoa je u toku, sto znaci da je sve moguce, ja se nadam da cemo ga uspostaviti na 280$+

za ovog momka sto je trgovao, batali...ne mozes pratiti kako vetar duva, uvek ces zaostajati, odredi limite za gubitke, igraj pametno ili skupo plati skolu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno