Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E lepo me nasmejaste...
Jos malo ce da krene sprdanje da ljudi pomisle da je to cilj od samog pocetka zivljenja od ovog posla-berze-trgovanja.

Ustvari radi se suprotno i sve se zna ...
Totalno ludilo.
Update
272...$
 
I ona ti kaže 272 [emoji14]?
Jok ;)

b2416c577a8949cc405826a7aec2c464.jpg


;)
 
Ovo sada neka druga taktika, ranije za vikend nije mrdalo sad je oko 25$ skocilo od petka, BTc-e prati Bitstamp ne lici mi ovo kao na onaj prosli pump, poslusao sam omnika, ako bi se sada vodio njegovom taktika treba izaci ispod 400$, a kako izaci kad bas sada ocekujem tj. utorak probijanje 400$ :d
 
Nema ovde taktike ljudi, kad ce vam to biti jasno! Niko ne moze da zna sta ce biti za 3 sata a kamoli za par dana.
Omnik je jedan od retkih koji uspeva da pogodi i svaka mu cast ali i on ce se sloziti da ne moze niko sa sigurnoscu da tvrdi sta, kad i koliko.
Sutra moze da bude 500$ a moze da bude i 200$ ...
 
Ima taktike nemoj tako :p kad krene pump zar nije vjerovatnoca da ce bar da raste 2-3 dana, a zbog priliva novca na berze najveci rast bude zabiljezen tamo utorak ili srjeda, ovo je sada krenulo vec od vikenda sada je veca vjerovatnoca da krene rast nego da padne.
Ono uvjek postoji mogucnost i da padne i da raste, kao i sve recimo taktika u fudbalu trener uvede 3 napadaca s ciljem da daju gol, a ekipa primi, taktika je bila da se dadne gol, a ne primi, i ovde postoji taktika neka samo kao i u svemu ostalome postoji rizik od pravog poteza.
 
nikad ne mozes znati sta "baja" sa parama ima u glavi , naj prostiji primer samo jedna od prvih btc adresa moze da promeni cenu kako god i kad to zeli bez ikakvog problema i tu onda grafikoni NE pomazu
 
nikad ne mozes znati sta "baja" sa parama ima u glavi , naj prostiji primer samo jedna od prvih btc adresa moze da promeni cenu kako god i kad to zeli bez ikakvog problema i tu onda grafikoni NE pomazu

+1

Verujem samo u: izadji kad mislis da ti je dosta.
I nakon toga kupi kad opet mislis da ti je dosta. :)
AL ne umem da tradu-jem pa cutim i cekam gore
 
Jedina sigurna taktika je kupiti btc sto jeftinije i prodati kada bude hype pred polovljenje. Ne zaboravite hype moze i da porani :).
 
sa'će ovo da sune malo dole koliko vidim, baš me zanima odakle crpite optimizam za ozbiljniji rast? Možda za koji mesec :d
 

Prilozi

  • Screenshot 2015-11-30 13.03.png
    Screenshot 2015-11-30 13.03.png
    331.4 KB · Pregleda: 108
ma meni ide ovo na zivac ;P

bitstamp.png

i na kraju u cemu treba ostat, BTC ili kesh...

kad onako razmislim 51% sanse su da ce dump a 49% da ce skociti.. i sta mi kaze zivot? poslusaj onih 2%

i onda opet u krug

i sad opet gledam da su poskidali wallove buy
 
Poslednja izmena:
Ići će verovatno još gore ali meni je dosta jer računam da će posle prvog lokalnog pada ići ispod ovog. Što se tiče trgovanja, eto me u $.
 
Pa naravno da ce biti dump, potom treba kupiti btc za sve pare i cekati hype i skok cene pred polovljenje. Ove dnevne trgovine su suvise rizicne i za neiskusne igrace glupe u ovom momentu.
 
Kakav je ovo fin rekt shorter-a bio...

PS. Ja se držim svog plana... 50% sam prodao na $380, čekam oko $355.
 
Poslednja izmena:
Kad je tebi dosta.
Ne salim se

sve prodam.. ovo mi ostalo za crne dane pa "kao" da probam trgovinu ;)

verujem u BTC, ali zivim zivot ;) ili ulozim u jos masina ili resavam zivotna pitanja.. tako da nemam neku cenu koja bi mi bila dovoljna ili nedovoljna.. zahvalan sam i na ovoj ceni i onoj na 220, jer mogla je da bude i 50dolara
 
slab je ovaj pad bio. vidim rising wedge koji mozda dobaci do 395~420. nakon toga bunar, tako da cu izvozati ovo do tad.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno