Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Za BTC je jedna i zadnja sansa da ga LTC prevede preko 300$ :d

Slepi mis uzlece!!!!!!!!
 
Poslednja izmena:
LTC je presao 5.1$ u kini, sad je standardno istresanje ali ovo je lep znak uvek. Mute Kinezi opasno, ne znam samo sta cekaju.
 
Nesto sitno btce koda na prodaju. Racunamo srednji kurs dolara..ko je zainteresovan neka pusti pm. :)
 
berza reaguje kao da su uhapsili Coblee-ja...:)...kapiram...to je zbog Ltc on Gox :) Neka ga osude i voleo bih da istrune u corci ako je maznuo ili je kriv za nestanak tolikih para. Ne pravdam pohlepu, ali neki ljudi su sigurno ulozili i ono sto ne bi trebali sanjajuci bolji zivot uz BTC.
 
Poslednja izmena:
sad ce krenu price o ponzi shemi koje je organizovao debeli. :)

prodaja. :)

ltc pao ispod support-a. vidimo se ispod 4.


support.png
 
Poslednja izmena:
@genijalcin@23
Cim BTC pilicari zele da omrse brke o LTC-u nema zime :d

Sledeci pump ocekujem da dobaci bar do 35 yuen-a
 
Poslednja izmena:
genijalac je od shorta sa 4.75 uzeo 1000 $.

sad merkam kad ću ponovo da ga kratim, ovaj smešan volume obećava dobru poziciju. :)

možda čak 4.3, svejedno krećem od 4.2 na bitfinexu.
 
Poslednja izmena:
Sto ovaj Cryptsy tolko kilavi?
Stavio sam da mi prebaci nesto LTC-a odatle na BTC-e, i vec satima stoji pending, nista se ne pomera...
Isto tako kad sam pokusao da prodam Max, nece, samo stavi order, ali ne prolazi, a stavio sam po trenutnoj ceni... smanjih i stavih ispod cene, opet nece da prodje order... ja se smorio i povukao ga...
Jel mi uopste odbijaju nesto kad sklanjam ordere?
 
Sto ovaj Cryptsy tolko kilavi?
Stavio sam da mi prebaci nesto LTC-a odatle na BTC-e, i vec satima stoji pending, nista se ne pomera...
Isto tako kad sam pokusao da prodam Max, nece, samo stavi order, ali ne prolazi, a stavio sam po trenutnoj ceni... smanjih i stavih ispod cene, opet nece da prodje order... ja se smorio i povukao ga...
Jel mi uopste odbijaju nesto kad sklanjam ordere?

*****e boli uvo za depozite.Ja im pisao dva puta za neke shitove koje sam prebacivao tamo:
kazem,ljudi wallet mi kaze da je stiglo kod vas nesto pokazuje pending,neceg nema,blockhain kaze da je stiglo a nigde ga nema
a oni ti na sve kazu:eek:k druze,pogledacemo mi,ne brini se i na kraju nista.
Sreca pa sam pustao minimalne kolicine,cisto radi testa pa sam ih otpisao
 
Neverujem da je direktno do cryptsia, vec do SHIT coin-a meni licno su neki bilo i mesecima zaglavljeni zbog forkova svakojakog djubreta...

ako se wallet i blochain forkuje nema tu pomoci, jedino sto svi cute kako shitcoini nebi skroz pukli
 
genijalac je od shorta sa 4.75 uzeo 1000 $.

sad merkam kad ću ponovo da ga kratim, ovaj smešan volume obećava dobru poziciju. :)

možda čak 4.3, svejedno krećem od 4.2 na bitfinexu.

Mislim da si kiksnuo. volume je veci nego u najjacim pump danima s pocetka meseca. OK coin, 2h...Tri uzastopna velika anal intrudera :). Povuci ce i BTC malo. LTC je sada za posmatranje i za vrebanje prilike za iskok. Ako si sortovao na 4.2 ili 4.3 ostao si bez gaca :) Kao sto sam ti rekao za LTC, TA je skoro nemoguca, odnosno kada se sve pokaze prosao voz...Osim posle puno meseci tavorenja sto smo imali krajem maja, tada je vec postalo ociti da mora malo da se mrdne.

E da. Meni da zahvalite za reversal, zaustavio sam pad LTC-a svojim buy orderom juce :)
LTC/USD buy 97.2318 LTC 3.8522 USD 374.5563399 USD 02.08.15 08:01
LTC/USD buy 73.321 LTC 3.8522 USD 282.4471562 USD 02.08.15 08:01
LTC/USD buy 541.761 LTC 3.8522 USD 2086.9717242 USD 02.08.15 08:01
 
Poslednja izmena:
jesam na 4.3 malo, sad ću na 4.4 još malo, i sve tako do 4.5~4.6. neće dalje od toga ići. tu je prethodni support koji je pukao i koji će sada delati kao veliki resistance.

sve to pod uslovom da btc dobaci do ~290-294 i da 285 ne bude top. ako je 285 top to je to što se tiče ovog bounce-a ltcovskog.

postaje prilično predvidljivo.


123456.png


kako to izgleda na grafiku....

što se tiče volume-a...crveni dildoi rulaju, kako se budemo približavali 28 tako će opadati još više volume...

kad se ovaj run završi idemo opet ispod 4.
 
Poslednja izmena:
Od 16.07. do 01.08. su vazila dva uzlazna kanala, nizi i visi, i delovali su kao support/resistance. Od 01.08. mozda vaze dva silazna koja sam nacrtao. Dakle, ne mozes da znas sta ce biti, mozes samo da predpostavis, sa ne bas velikom verovatnocom...Mada, kod LTC-a je uvek veca verovatnoca padanja nego rasta, verujem da je odnos 95:5 u korist pada. Ako ne i gore. Relativno lako je probio srednju downtrend liniju ali se lako i vratio iznad. Za gornju cemo videti da li ima veze sa zivotom, a ona je sada tih 4.5-4.6 sto pominjes. Mada svo to crtanje je svircanje qrcu kad je LTC u pitanju u velikoj meri...to je scam coin i tako se i ponasa-uglavnom nepredvidivo + ovo je btc-e chart, koji i nije market maker pa se ne vidi nikakva promena, oni samo prate kineze a kinezi su retosi nepredvidivi. Na OK-coinu se tek ne vidi nista sem golemog volumea bez velike promene cene, a to cesto pokaze reversal...Kad je veliki volume + cena ode puno gore-false signal. Ovo bi mogla biti poslednja prilika za istovar LTC-a ove godine ako je uzlazni trend i ako dovoljno dugo potraje. Pri tome uvek mislim na odlazak u BTC jer njega tek ne mogu da izanaliziram, sve je grozno nejasno. A ocekujem ako krene BTC da raste (bas BTC) da ce LTC patiti jako i dugo...ltc.PNG
 
Poslednja izmena:
nije ti dobar taj uzlazni kanal, on kreće mnogo ranije. kao na mom grafikonu sa ok coin-a...on je pukao sad skoro, i ne planiram da promenim strategiju sve dok ne odemo jako i brzo iznad njega, sto sumnjam da ce se desiti...



kanal.png



(obratiti paznju kako se volume smanjuje kako mu se sada priblizavamo)


btw, kad se ovako postavi ovo je jedan ogroman head and shoulders. ako se ispostavi da jeste...biće i ispod 1 $ ltc.
 
Poslednja izmena:
nije ti dobar taj uzlazni kanal, on kreće mnogo ranije. kao na mom grafikonu sa ok coin-a...on je pukao sad skoro, i ne planiram da promenim strategiju sve dok ne odemo jako i brzo iznad njega, sto sumnjam da ce se desiti...



kanal.png



(obratiti paznju kako se volume smanjuje kako mu se sada priblizavamo)


btw, kad se ovako postavi ovo je jedan ogroman head and shoulders.

Nacrtaj to na okcoin pa ces videti sasvim drugu sliku za volume...Ti nemas kanal nego long-term support line, koji pokazuje generalni trend, a kanal se menja u zavisnosti od inercionih indikatora (macd, stochRsi), sto ce reci da moze da se poveca/smanji nagib i/ili da predje u exp krivu. Na tom grafiku sto si prilozio imas nekoliko faza
, koje postaju sve strmije sa porastom volumea. Necu da pominjem Eliotove talase jer ja ne umem da ih prepoznam/izbrojim. S obzirom da su na btc-e sve moon momci (ukljucujuci ekipu sa Bencha :)), logicno je da je sada volume mali jer se nisu ni istresli pa nemaju kako da kupuju, a Kinez ih samo samara vrelom/hladnom vodom...
 
Poslednja izmena:
pa nacrtao sam već, prvi grafik...ali evo ti odzumiran...

1a.png




što se tiče volume-a na ok coinu...treba ga zanemariti, u smislu da je sigurno naduvan i da je to maslo novoga mt gox 2.0 bota.

uporediti ga samo sa btc-e na slici ovoj iznad. :) potpuno drugačije to izgleda na btc-e. :)
 
Poslednja izmena:
pa nacrtao sam već, prvi grafik...ali evo ti odzumiran...

1a.png




što se tiče volume-a na ok coinu...treba ga zanemariti, u smislu da je sigurno naduvan i da je to maslo novoga mt gox 2.0 bota.

uporediti ga samo sa btc-e na slici ovoj iznad. :) potpuno drugačije to izgleda na btc-e. :)

Daj samo Boze da bude mtgox 2.0 bot...Onda cemo imati 0.05 opet, uskoro :) Sto se mene tice, LTC mi je samo prevozno sredstvo za uvecavanje BTC-a i ne zanima me ni kao opcija u buducnosti, tj. ne vidim ga tamo...

I da...Zar ti nije palo na pamet da bi proboj trend linije nadole mogao biti bear trap...Sto da ne?

U svakom slucaju, na btc-e stoji preko 3mil$ koje se vide spremnih za moon u ltc knjizi, i ko zna koliko jos van ordera...Dakle ceka se...
 
Poslednja izmena:
pa bilo je već 9 dolara skoro, šta ćeš više. :)

nije ti to perpetum mobile, može to da traje samo dok ima para realnih na realnim menjačnicama poput btc-e, a vidiš kako cede suvu drenovinu tamo. :)
 
pa bilo je već 9 dolara skoro, šta ćeš više. :)

nije ti to perpetum mobile, može to da traje samo dok ima para realnih na realnim menjačnicama poput btc-e, a vidiš kako cede suvu drenovinu tamo. :)

Ali to ti i kazem...tamo ima para samo cekaju. vidi se 3.1 mil na buy strani LTC-a i ko zna koliko jos da nije u orderima...I jeste perpetuum mobile, stalno se vrti :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno