Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Slažem se... samo ljudi ovde očekuju svaki dan da ide po 50$ gore bez povratka nazad. Neće moći
 
A onda ce shvatiti da je short daleko bolja strategija za umnozavanje novcica i priprema za long term gde ce se momacki istresti.

Long je bolji za trenutno umnozavanje $ ali to je jedino bitno onima koji sto pre zele da izadju iz price ili su u prolazu pa da uzmu koji $ i nastave dalje. U tom slucaju opravdano sto nestrpljivo cekaju boom.
 
Meni je svejedno... gledam trend i na osnovu toga short ili long. Naravno kao i svaki market cena lakse pada nego raste :)
 
Da li se ovo cena opire daljnjem padu?
Ovo klizanje je cisto odraz trenutnog stanja isčekivanja /straha/ od mogućeg pada velikog pa onda jači oporava, što se pretešno plasira svugde na forumima. Nije uopšte bilo "ozbiljnih" namera da se obara još, čini mi se.
 
Izgleda nista od tog vaseg pada :d pocelo da se zeleni :d
 
Hehe, polako ljudi, ne ide to bas tako.

Iako nije bilo prevelikog pomeranja u ceni, ispucalo se mnogo ฿ za napad i odbranu. Lavovska borba na Y2500 pa onda na Y2460.

$387 i Y2600 je ogroman resistance i do tog nivoa ce se kretati.

Onda opet jedan krug i tako. Uglavnom pred nama je skoro ceo Februar i skoro ceo Mart za short. :)

Btw, ako probije resistance, nikakve prepreke nema do $420.
 
Poslednja izmena:
ja zatvorio shortove od btc-a sinoć, kad sam video da neće dole, i otvorio za eth koji je danas solidno pao, i dalje će.

uglavnom ovo je sve od shortova koji se zatvaraju, sad da ganjamo gde ćemo nove da otvorimo.
 
Verujem vise da ovo menjacnice rade.

Cisto da pociste ove sa 10x Leverage shortovima. I treba. :)
 
Na koju foru BTCe drzi i dalje 6-7$ vecu cenu od Bitstamp-a i OKcoin-a??
Da nije neka navlakusa? :trust:
 
Poslednja izmena:
pa drzi vecu cenu jer kosta 100 $ ili 1 % da povuces bilo koji iznos i cekas nedeljama.

na menjacnicama gde ne postoji mogucnost da se lako skinu pare, kina, btc-e, itd..., to je uracunato u cenu.
 
Moram reći da downtrend izgleda failed. Može se uleteti malo za long term (~20%), moje mišljenje...
 
Ma gde ce preko $400 nema sanse :D mreza skace nerealno polovljenje ce biti brze nego sto se ocekuje... ja mislim da ide ispod $200...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno