Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
:D

samo gledam kako se raja uskomešala.

6dd.jpg

hopium na nivou, stotka sve bliža. i to nije šala nego ozbiljna analiza, I kid you not.

Kaze covek koji kupuju BTC minere.. da nije smesno bilo bi tuzno, sve zbog par procenata zarade :d
 
Ili neko ima neki inside info pa je resio na vreme da se obezbedi ili je ipak otisao u full YOLO mod :d
Videcemo jos sta ce da se desi u sledecem periodu. Ipak je tu lepa lova spucana, ne verujem da je bas iz cista mira. Meni je ono bio pozitivan znak, lepo je trznulo. Mozda je nsko prsao ali mozda je samo najava pocetka neceg mnogo krupnijeg.
 
Opet raste razlika u ceni na BTC-e.

Trenutno 6-7$ visa nego na Finexu & Stampu.
 
informacija od pouzdanog izvora sa btc-e, "ovo je tek pocetak", videcemo vec dalje sta ce biti, ja naravno ne preuzimam nikakvu odgovornost samo prenosim info, svako neka ga tumaci kako zeli.

za pismene, evo da citiram samog sebe, niti ja tvrdim, niti pozivam nekog na bilo sta, jasno sam rekao da ne preuzimam odgovornost, vec prenosim info
 
Ima li neko info neki? Nesto mi se cudno desava ovdje, ja sam prodao na btc-e koji kom. :)
 
NY investiciona banka Maxim Group LLC drži bid u vrednosti $1.75m dosta preko cene BTC-a

http://prntscr.com/6zfac0

(1 GBTC = 0.1 BTC)
 
Poslednja izmena:
Sta znaci to za nas koji nemaju blage veze o cemu se radi :)
 
to znaci da oni nesto znaju sto mi ne i da bi trebalo cena da skoci :)
 
Samo mi reci jel bi ga kupio sad il cekas prognozu bench proroka o 100$/btc ? :)))

Pa ne bih ga kupio sada jer ocekujem da LTC/BTC nastavi da pada. Kupicu ga kad procenim da se trend okrenuo, a to se jos nije desilo. I ne deluje mi optimisticno uopste. Mislim da je to jedan veliki napusteni brod, ciji se tovar povecava za 28800 komada dnevno.
 
2 $ je bio maksimum pre par meseci, sad je 1.65 $. :D

a to za čekanje i prognoze i prorocanstva... :D

kad bude ovo na dnu biće jedno par meseci fore da se kupi, ne vidim što žuriti čim se priblizi 100. jedino zbog brzog obrta na nekom od bounce-ova...problem je sto bounce moze se desi izmedju 180 $ i 30 $, jer toliko je sirok kanal...pa ko je voljan da se kocka neka izvoli.

najsigurnije i najprofitabilnije u poslednjih godinu i pol je kupiti malo, sacekati bounce, prodati i otvoriti shortove kada se sve stabilizuje.

mislim da ce ove godine glat to ici na dvocifrene vrednosti. toliko se upuvalo ovo.
 
Poslednja izmena:
sad se ide onom logikom: pa eto, pada 18 meseci...ne može tako još dugo.

a baš može. cenim još godinu. 6 meseci da se pronađe dno, i 6 meseci da se tamo ostane.
 
Koliko precizne prgnoze dajete, sve ovo napisano covek moze da protumaci i da ste pisali za BTC i za LTC.
 
a to misljenje macku o rep , jer se pre 2 dana na BTC-e videlo sta radi samo JEDAN malo veci igrac, kaze cao i ode cena gore, a ovo sta bi bilo i sta ce biti jedino sa nekom kuglom
 
Koliko precizne prgnoze dajete, sve ovo napisano covek moze da protumaci i da ste pisali za BTC i za LTC.

Ajd ovako. Davne 2013. godine, LTC se smatrao sigurnim utocistem i prvom alternativom BTC-u. Tada su LTC i BTC funkcionisali kao spojeni sudovi, BTC pada-LTC raste i obrnuto, sem kad BTC "moon-uje", tada i LTC ode u nebo. E sad, nakon 1100+ iz decembra 2013. godine, LTC vise nema veze sa tom pricom. Postoji mnogo drugih altova koji deluju ozbiljnije i oko kojih se za mnogo manje para moze napraviti hype. Sve je manji fokus na LTC-u, menjali su se Doge, MZC, Black, DRK, i da ne nabrajam sta sve ne...I svaki put je neko ostao bagholder, sto ce reci da je napunio nekog BTC-om, ili je propustio da sebe napuni BTC-om (ako je rudar a nije otresao rudu). Ne sumnjam da ce LTC skakati, ali sumnjam da ce ti skokovi ikog od bagholdera zadovoljiti, odnosno sumnjam da ce ponoviti za sada rekordne vrednosti s kraja novembra 2013.
 
Ne znam ali meni odgovara i kad cena raste i kad cena pada, jer trgujem i gledam sto vise da umnozim kriptovalute.

Ako BTC dodje do 80-100$, pazarim ih i tada ce mi i sell target biti manji. :) Ako sam pucao na BTC=$1500 za prodaju, sad ce mi istu lovu doneti i skok tj. sell target od BTC=$500.

Btw, i ja mislim da je inflacija jos uvek velika i da ce sledece polovljenje biti od vece koristi nego ono '13-te.

Inace nemam ni jednog LTC-a trenutno a razlog je taj sto mislim da je ovo jos uvek velika cena i da ga cekam na nekih $1.
 
ovo je netacno , a to se i videlo kad je bitstamp bio pokraden svi su pobegli u LTC, ne u doge, ne u drk, nego u ltc i on i jeste alternativa btc-u ,a za cenu se necemo sad raspravljati , jer sve ce doci na svoje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno