Šta je novo?

Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

ja bi uzeo Letvu na tvom mjestu.. za te novce telefon je bomba.. :)

from my x500
 
Narucio ovaj za te pare nema bolji!

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Narucio bih ga preko HK Goldway-a jer salju internacionalnu verziju (http://www.aliexpress.com/store/product/Original-Letv-Le-1-Pro-X800-5-5-2560x1440-Snapdragon-810-Octa-Core-Mobile-Phone-4G/311331_32668127071.html?aff_platform=data-feeds&sk=JYJQJYByj%3A&cpt=1464173623056&aff_trace_key=16959eeab9114d8ba3add1b785dc0907-1464173623056-00725-JYJQJYByj), da se ne cimam oko instalacije google servisa, ili eventualno preko coolicoola zbog carine. Razlika bude 20-30 eura.

Problem je sto sam stedeo pare za Nexus 5x od 32gb, koji moze da se nadje za 275e, i onda naletim pre par dana na ovu zverku na papiru. Retko menjam telefone, i zeleo bih da mi traje sto duze, pa me plasi nexusovih 2gb rama i plastika, dok kod letv ako se pojavi problem garancija kao da ni ne postoji. Rizik postoji, pa ne znam sta da radim.

Sta biste vi uradili? :)

Već sam pisao pre par strana o x800 pošto ga posedujem duže vreme, dok nexus nikada nisam koristio. Na letv telefone sam prešao sa Sony flagship serije i ne kajem se ni jednog jedinog trena. X800 ima fenomenalnu kameru, izrada je fenomenalna, nikada mi nije zabagovao. E sad, internacionalna verzija ovog telefona NE POSTOJI. Softver koji u njega ubacuju kinezi ima multilanguage i Google servise ali je užas u smislu verzije (006s), dok je aktuelna verzija 013s pa vi vidite koliko je to staro.
Znaci, nije dovoljno samo kupiti telefon već i ubaciti najnoviji softver bez kineskih aplikacija, da bi telefon radio kao treba da radi. Baterija mu je po meni jedina mana ali nekad izdrži ceo dan sa oko 4h sot-a sa svim uključenim sinhronizacijama i Bluetooth-om, jer mi je telefon povezan sa SmartWatch-om. Za ovaj novac ne postoji ništa bolje na ovom svetu, naravno ako su telefoni novi i bez nekih skrivenih mana :)
 
@Spanjeli
Koju verziju softvera preporučuješ da se ubaci? X800 što sam ja poručio je na putu, pa kad stigne otvaram novu temu, ovde se lako gube poruke.

Sent from my ONE A2001 using Tapatalk
 
@Spanjeli
Koju verziju softvera preporučuješ da se ubaci? X800 što sam ja poručio je na putu, pa kad stigne otvaram novu temu, ovde se lako gube poruke.

Sent from my ONE A2001 using Tapatalk

Posto dobijam i dosta privatnih poruka vezanih za x800, napravicu novu temu sa svim potrebnim linkovima i uputstvima. Generalno, ja koristim rom od x900 za Indijsko trziste(sto znaci da dolazi bes kineskih aplikacija i sa preinstaliranim google servisima), koji je custimizovan da moze da se instalira na x800. Jedina mana je sto se tada gubi dt2w opcija jer x900 ima fingerprint senzor a x800 nema. :)
 
Mislim da je žena navikla na dt2w na Meizu, to je baš korisna opcija posebno kad je power dugme postavljeno gore. Ali videću, nadam se da ću imati malo vremena da se igram. X500 mi se svideo, i drugar kome smo uzeli je prezadovoljan, ubacio sam BB72 rom.
U svakom slučaju otvori temu, pa da se prebacujemo tamo. :)

Sent from my ONE A2001 using Tapatalk
 
to "treba se malo vise raspitati" nije bilo upuceno tebi mislim da je to jasno posto se spominje Tinydeal.. to kako si ti to shvatio je vec tvoj problem..
dokazali smo ti da je presell i nastavio si pisati po svome i vrijedati ja sam se samo sluzio tvojim rijecnikom..
sada bih zamolio modove da pobrisu sve ove gluposti i sankcioniraju trollove kako i zasluzuju.. ja se brisem sa foruma jer stvarno nemam namjeru da razmjenujem misljenja s nekim kao sto si ti posto nisi vrijedan ni sekunde mog vremena.. pozdrav i postovanje ostalim sudionicima i ispricavam se na offu..

from my x500
Nema razloga da odlaziš sa foruma.
Samo lupi ignore dugme.
Puno lepih stvari se ovde može pročitati iako često ima ovakvih situacija.

Mislim da vredi ostati.


@Spanjeli
Koju verziju softvera preporučuješ da se ubaci? X800 što sam ja poručio je na putu, pa kad stigne otvaram novu temu, ovde se lako gube poruke.

Sent from my ONE A2001 using Tapatalk

Jedva čekam tvoje utiske i dedicated temu za x800.
 
Recimo da kupim lenovo k3 sa aliexpressa, da li treba nešto menjati u softveru ili se može odmah koristiti ovde?
 
Tako sam se nadao i za ovaj OP2 da ću napisati neki opis, pa na kraju nisam imao vremena za bilo kakvo konstruktivnije testiranje i poređenje. Ali pošto trenutno ostatak familije uživa u toplim krajevima, nadam se da ću ovaj put imati dovoljno vremena za igranje. :D

Šteta što moderacija dopušta da ljudi napuštaju forum jer su imali tu nesreću da nagaze na neki od gomile D13 naloga...
 
Nema razloga da odlaziš sa foruma.
Samo lupi ignore dugme.
Puno lepih stvari se ovde može pročitati iako često ima ovakvih situacija.

Mislim da vredi ostati.




Jedva čekam tvoje utiske i dedicated temu za x800.
@Ilion ti me znas i znas tko sam i sta radim, stvarno nemam zivaca ni vremena za ovakve situacije. zatrazio sam ban jer nemogu sam da se maknem.. pozdrav svima i zivjeli.. ;)

from my x500
 
Care, banovali su lika zbog kojeg si izgoreo. Ovo mu je ko zna koji po redu nalog na forumu, meni je dosadilo više i da prijavljujem njegovu pojavu. Nažalost, pojavi se neko poput tebe, pa ne znajući o kome se radi upadne u "diskusiju" sa istim. Nema potrebe zbog D13 da tražiš samobanovanje, i da se mičeš sa foruma, velika većina korisnika na forumu su sasvim ok i korektni sagovornici, ali tvoja odluka na kraju krajeva.

 
Poslednja izmena:
Ko god zeli da napusti Forum neka to ucini, njegova je volja. Ne ispunjavamo zelje za banom. Onaj ko ostane ili ce se pridrzavati pravila ili ce dobiti adekvatne poene za ucinjene prekrsaje. Kada uvidite neke probleme ne upustajte se u njih, vec samo prijavite nadleznima koji ce to regulisati (trougao sa uzvicnikom ispod svakog posta). Vi niste tu da svojim upustanjem u te probleme pokusate da ih iskorenite, a u stvari postajete deo tih istih problema.
Na ove reci ne trba nikakv komentar niti podpitanje, jer je ovo deo pravila koji nije podlozan izmenama.
 
pratim forum tu i tamo, svaka 2,3 dana pogledam sta pisete i stvarno ne pratim s kim imate problema a s kime ne.. ja sam kriv sta sam se uspio navuci i izvinjavam se jos jednom.. inace koristim forume samo preko Tapatalka pa te trokutice za spam nemam.. bilo pa proslo, nebih vise o tome.. hvala na razumijevanju.. :)


from my x500
 
Imaš report na tapatalk-u.

3002355828ba4c063ab1ab63c7f57643.jpg
 
Nisam čuo za ovaj telefon, kakav je?

Mislim na ovaj elephone p6000 što je kolega preporučio...
 
Poslednja izmena:
Pozdrav ljudi. Potreban mi je dual sim telefon sa dobrom baterijom zbog prirode posla. Trenutno koristim BB Passport i neki sluzbeni Lenovo koji je raspad i sa kojim ništa ne mogu da odradim. Video sam da Ulefone Power ima solidne karakteristike i odličnu cenu. Zanima me da li neko poseduje ovaj telefon i kakvi su utisci? Verujem da je baterija odlična, ali me zanima koliko je telefon softverski stabilan, tj. da li ,,zabada'' i slično.
Hvala. :)
 
Izašao Umi Super. Karakteristike su :boliglava:, samo da vidim neku krštenu recenziju
 
To je odgovor Umija na Elephone P9000. U toku je presale, daju kupon 70$ na cenu od 250$, tako da se placa 180$ (160€ Antelife). Akcija traje do 31.maja, shipping 15.jun. Ja sam vec jedan porucio kolegi s posla. Koga zanima ovaj tel neka prati Fb stranice Umi i Antelife. Tamo daju info u vezi kupona, a polako izlaze i videa.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
To je odgovor Umija na Elephone P9000. U toku je presale, daju kupon 70$ na cenu od 250$, tako da se placa 180$ (160€ Antelife). Akcija traje do 31.maja, shipping 15.jun. Ja sam vec jedan porucio kolegi s posla. Koga zanima ovaj tel neka prati Fb stranice Umi i Antelife. Tamo daju info u vezi kupona, a polako izlaze i videa.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno