Šta je novo?

Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

Verovatno je hot spot sa drugog telefona sa istom karticom.

Elem, mislim da treba da otvori posebnu temu za svoj problem ako i dalje smatra da je problem.
 
Da li je neko koristio Alpha Koala MP4000, kao niskobudzetni telefon kakav je, zanima me da radi ne ocekujem naravno nista vise od onoga sto mu je u spec. u komentarima pisu da su mu losi back i home tasteri?
 
Pa specifikacije su mu katastrofa, 2016 je godina

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Za te pare su OK spec. zanima me da kaze neko ko je imao iskustva, ko ga je koristio.
To je tebi ok [emoji3] Svasta pa on je uzas zivi imas za te pare bolje veruj mi!Imas na KP xiaomi redmi 1s koji je zver za to djubre napr.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Koja serpetina. Samo ces da se iznerviras sa tim tel. Ne gine mu razbijanje o zid.
 
Velika mudrost znati da je 512mb RAMa spor telefon.
Rekao sam za te pare, nije tacno nema za te pare 70EUR je taj Xiaomi. Voleo bih da cujem gde ima NOV ANDROID za 4500 osim ovog tel?
Imam tel kojim sam zadovoljan, nije za mene, ne treba svakome brz tel, pogotovo starijim osobama, potpuno jasno da su skromne spec. ali je i cena, zanima me KO JE KORISTIO, ako ima neko voleo bih se javi da napise iskustvo, ako ne nema potrebe.
 
Kupi homtom ht3 za 40ak eur na aliju. Telefon je odličan a u odnosu na taj krš na koji želiš da baciš pare je svemirski brod.

S3 Neo/CyanogenMod 12.1
 
+carina 3-4000. ne igra mi cekanje i placanje carine, i kao sto sam rekao ne treba nista jace. samo android na kome moze whatsapp.
Od svih tih jeftinih nabolje sto sam nasao je alcatel pop c1, najvise smeta sto je 3.5incha. gygabite gsmart i intex citao sam da se dosta kvare, ako ne nadjem nista bolje uzecu taj alcatel.
 
Gigabyte skoro svakome koga znam s ovim tel crkao ekran... čovek koji ih ovde popravlja kaže da ne postoje rezervni delovi za tu marku..... moj savet bolke uzeti neki očuvan polovan tel nego novi sa 512mb ram. Nije tu problem samo ram.... on bi radio pre 2 god..... ali i aplikacije pa i whatsap zauzima sve više mesta u ram memoriji, a ne možeš koristiti staru verziju..... tako da ništa ispod 1gb.

Послато са SM-J500F уз помоћ Тапатока
 
+carina 3-4000. ne igra mi cekanje i placanje carine, i kao sto sam rekao ne treba nista jace. samo android na kome moze whatsapp.
Od svih tih jeftinih nabolje sto sam nasao je alcatel pop c1, najvise smeta sto je 3.5incha. gygabite gsmart i intex citao sam da se dosta kvare, ako ne nadjem nista bolje uzecu taj alcatel.
Sta i postavljas pitanje kad ti ljudi kazu sta je bolje da uzmes!
A ti se pravis pametan i teras po svom...

Послато са SM-G900F
 
Nisam pitao sta je bolje nego jel neko koristio odredjeni telefon da napise utiske, a ti si dokon pa se javljas a nisi ga ni koristio niti si procitao sta sam pitao.

Sta i postavljas pitanje kad ti ljudi kazu sta je bolje da uzmes!
A ti se pravis pametan i teras po svom...

Послато са SM-G900F
 
Nisam pitao sta je bolje nego jel neko koristio odredjeni telefon da napise utiske, a ti si dokon pa se javljas a nisi ga ni koristio niti si procitao sta sam pitao.

Zato smo tu gde jesmo , svako se smatra uvredjenim i veoma ponosnim pa mora da odgovori svakom. Zar nije moglo samo da produzite dalje bez ovih rasprava ? Uvek isto......
 
Oduvek je tako.
Neko pita kakav je đunto sa klimom novi, odgovor je bolje ti je polovan bmw 3 ili tako nešto sl....
Kao gluvih telefona, a sve napismeno, verovatno mnogo nepismenih, ali tako je kako je.
 
Problem kod tih kineskis serpi je to sto ce neko uzeti tako neki krs kao da mu radi osnovno, kasnije ce ga iznervirati sigurno to sto nikako ne radi , pa ce jos masa ljudi videti kako to nikako ne radi pa ce svi kolektivno da pljuju po tim "kineskim telefonima, kopijama " a nemaju pojma sta je kineski brend telefon , a ne neki garazni krsic za 30,40,50 e. A mi to nw volimo i onda kada spomenemo xiaomi , meizu itd, reci ce to kinesko smece kopija pa video ja to ima moj prijatelj to je serpetina ...
 
Poslednja izmena:
U zadnjih par dana nekoliko osoba koje se baš ne razumeju u tehniku je dolazilo sa pitanjima kao i ovo.... ma samo im treba za viber whatsap i par stvari... puna kuća kataloga sa krš telefonima nude ih na rate a u principu sve krševi sa 512mb ram. U opisu svih nema nigde kapacitet ram memorije, namerno ga izostavljaju a stavljaju samo ROM i kad neko ko ne zna stvari najbolje vidi rom 4gb kaže ma ne treba mi više...... cene od 8-9 pa do desetak hiljada na rate.....

I kad im kažeš da bolje da popiju te pare nego da bace na takve kante, još se i ljute..... što se mene tiče, pričam samo onome ko zna da sluša.....
Ko što @bit reče mnogo je nepismenih..... tj. pismeni su ali su funkcionalno nepismeni.....
Isti slučaj sa laptopovima na "akciji" za 20-tak crvenih..... "moćni" celeron procesor neprijatelj običnih ljudi sa rasprodaja uvek počne da koči kad treba nešto da rade.....
 
Poslednja izmena:
Moj Jiayu G4S od pre dve godine ima mnogo jače karakteristike od velike većine tih modela koji se po katalozima prodaju za desetak hiljada. Odoh da ga bacim u oglase :)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
I ja sam čekao Redmi 4.. koji smor. Razlika između rn3 i rn4 samo izrada,to jest rn4 nema plastiku gore i dole nego je full metal.

Sent from my Kinez
 
Pa dobro...jeste lepsi. Ne znam sta su mogli jos da promene (ubace), a da cena ostane gotovo ista. Cini mi se lepo zaokruzen model za male pare. Jedino ne znam koliko je ovaj x20 jaci od snap 650, ako je uopste jaci? I da li u onoj verziji sa 16gb dolazi sa 2 ili 3gb rama, to nije pisalo?
 
16/2 , 64/3 kolko sam video
 
Pa dobro...jeste lepsi. Ne znam sta su mogli jos da promene (ubace), a da cena ostane gotovo ista. Cini mi se lepo zaokruzen model za male pare. Jedino ne znam koliko je ovaj x20 jaci od snap 650, ako je uopste jaci? I da li u onoj verziji sa 16gb dolazi sa 2 ili 3gb rama, to nije pisalo?
Jači jeste, ali podrška će biti loša. MTK nije baš dev open...

M2 Note
 
Da zlazem se mtk je nekako china orijentisan. Snapdragon je uvek bio omiljen na xda i u rusiji
 
Pa da to je sigurno...sad videh neki ovaj x20 uporedjuju sa sd810, znaci da nije bas mali upgrade u soc. Ostalo slicno ili isto. Sto se podrske tice bice slaba, ali se nadam da ce xiaomi za neko vreme izbaciti i neki update na 7.0 nugat i to bi mislim bilo sadvim ok za telefon on 130 $. Sad sto bismo mi svi hteli spec od note7 za te pare to je druga stvar. :)
 
Nazad
Vrh Dno