Šta je novo?

Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

^ navedeni sajt vraca iznos placene carine ako se kupi carinsko osiguranje(provjereno), u roku od 5-7 radnih dana
 
^ navedeni sajt vraca iznos placene carine ako se kupi carinsko osiguranje(provjereno), u roku od 5-7 radnih dana

Da vracaju ukoliko imate torskove carine.
@enraged

Ja imam Jiayu G4S, ne S3...
Pa gde sam ja rekao da imas S3 znam ja vrlo dobro da imas G4S.
Ne citas sta sam napisao.
Ponovicu tj. citiracu samog sebe:"Nisam ni sumnjao od tebe takav odgovor. " i ""@eddie mala sala, mada... za tebe nema greske nijedan Jiayu, zar ne
Pozz "
Ne citas druze.
 
Ja juče poručio, a danas krenuo fon, iz Kine (preko Pandawilla) Maxon x3 mini. Dyaba kako god ga okreneš a spec. nisu tako loše. Najbitnmiji je 2GB RAM i 1080*1920 IPS ekranšić (za te novce).
Javiću utiske...
 
Poslednja izmena:
Ja od decembra nikako da dobijem povraćaj pdv-a i carine od pandawill-a, navodno treba da proverim moneybookers tj. skrill jer sam preko njih platio, a ja tamo nemam ni nalog...
 
Aha,zato nisu naveli. Ja već pomislio kakvi slepci teraju da odvojeno kupiš bateriju
 
Root moze sigurno a samim tim i cwm ili twrp. Meni od toga vise ne treba. Samo da radi glatko i da je displej dobar (sto ovde obecavaju specidikacije). Ako nema roota i recoverya napravicu ih sam ili iskombinovati vec nesto...
 
Ma nije problem root i recovery, veci je problem ako npr. fabricki rom ima neku falinku (ne radi gps, ruse se neke bitne aplikacije ili ne rade, nesto srce bateriju i slicne nebuloze karakteristicne za SVE proizvodjace ne samo kineze) a nemas podrsku zajednice ili proizvodjaca u vidu custom romova ili update-ova koji bi ispravili te bugove. To je problem sa manje poznatim proizvodjacima a ne hardver. Nadamo se da kod tebe nece biti slucaj, javi kad stigne kakav je.
 
I ja se nadam :) . Ma bice sve ok. Javicu utiske tj. otvoricu temu sa recenzijom o Naxoncicu ;)
 
Ja juče poručio, a danas krenuo fon, iz Kine (preko Pandawilla) Maxon x3 mini. Dyaba kako god ga okreneš a spec. nisu tako loše. Najbitnmiji je 2GB RAM i 1080*1920 IPS ekranšić (za te novce).
Javiću utiske...
Samo 2000 mAh na tu rezoluciju? Znao sam da ima neka začkoljica zašto je toliko jeftin. Pored toga, hardver je više nego pristojan za te pare. Srećno i javi utiske!
 
I mene plase tih 2000 ali, izgurace dan (valjda)...
 
Uzeo si mobitel star preko godinu i po dana. Računaj da bi mogao imati problema s baterijom.
Evo kineski maxon/masson forum
 
Ja gledao tvoj link ali se nekako ne snađoh.
Videćemo i bateriju. Ako ništa drugo, otvoriću fon pa jedan battery shock pa ... :)
 
Super su specifikacije za tu cenu, jedini minus baterija.
Mada mislim da je bolje dodati jos 40$ i uzeti P6000.
 
Super su specifikacije za tu cenu, jedini minus baterija.
Mada mislim da je bolje dodati jos 40$ i uzeti P6000.

Elephone je poprilicno napljuvana marka, u samoj ovoj temi je pominjan kao losh vishe puta. Nisam nikad u ruci drzao njihov telefon, ali kad i ovde i drugde procitash svashta o njihovim problemima, da li cesh zaista uzeti njihov telefon?
 
Ako tako krenemo, dodavanju nema kraja. Uvek je neki bolji za malo vise para :)
 
Elephone je poprilicno napljuvana marka, u samoj ovoj temi je pominjan kao losh vishe puta. Nisam nikad u ruci drzao njihov telefon, ali kad i ovde i drugde procitash svashta o njihovim problemima, da li cesh zaista uzeti njihov telefon?
Hocu bajo moj, a taj problem sa displejom na P6000 je brzo otklonjen. Koliko njih ima P6000 sa foruma? Niko.
 
Ma meni su vraćali veće iznose, ne zavlače te sigurno nego je neka greška njihovog radnika.

Kako ne vidiš način plaćanja u email-u koji si dobio nakon porudžbine?

Meni ovde npr. lepo piše skrill (tj. moneybookers)

pandawill.jpg
 
Ma meni su vraćali veće iznose, ne zavlače te sigurno nego je neka greška njihovog radnika.

Kako ne vidiš način plaćanja u email-u koji si dobio nakon porudžbine?

Meni ovde npr. lepo piše skrill (tj. moneybookers)

Pogledajte prilog 164211
Greška je moja. Sad sam detaljno analizirao račun, refundacija mi je iz nekog razloga uplaćena u € umesto u $. Bitno je da su pare na računu [emoji4]
 
Naručio sam od Fantacy Jiayu s3 27.02. Do danas ga još nisu poslali, jel im je to praksa da ima toliko dugo treba? A na chat sam ih pitao Jel ga imaju na zalihama, reko je da ima i ja sam odma poručio.
 
Jeste. Inače Fantacy sporo šalje, a sad posle praznika je baš razvukao. Ja sam naručio Meizu 20-og februara, i tek danas se pojavio na trackingu. Shenzhen Top-One Trading Co., Ltd. mi je poslao dosta brže, i imaju sjajne ocene. Verovatno ću kod njih da naručujem telefone ubuduće...
 
Takođe, naručio od Fantacy-ja futrolu i tempered glass za Oneplus još 22.februara, poslaše tek prekjuče.
 
Ja još uvek nisam naručio m1 note, jer sam razmišljao da li da ga uzmem na fantacy-u ili Shenzenu (kako mi je preporučio Mitar). Da li je praksa Fantacya da šalje tek posle nedelju dana, ili je problem bila Nova godina, ne znam. Znam da su jeftiniji od konkurencije i da u bandlu tempered glass h+ mogu da dobijem dosta povoljno. Ako se dobro sećam, razlika može da ide i do $10 u odnosu na konkurenciju.
 
Fantacy je uvek slao sporije od Black Peach (EBE) npr, ali Black Peach sad ima baš mršavu ponudu, pa nisam ni mogao da naručim tu. Dobra stvar je da su pouzdani, a u poslednje vreme imaju i bolju podršku, tj. brzo odgovaraju na poruke. Shenzen Top-One su novi, i videćemo kako će se pokazati. Prvi utisak je odličan, brzo odgovaraju na poruke, i brzo šalju pakete. Do pre neki dan su imali 100% skor, a onda su dobili jednu negativnu - sitnica, poslali su Mi band u pogrešnoj boji.
 
Nazad
Vrh Dno