Šta je novo?

Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

Onda mora da kupi pasulj, pošto mu za gledanje u plećku treba jagnje ili ovca pa se ne isplati pošto bi carina bila veća od toga. . .

@Nonamebgd ne nadaj se puno da će te osloboditi plaćanja carine, odgovor zašto je naučna fantastika odgovoriti na tvoje pitanje je zato što to zavisi od dobe volje carinika.
 
Od kada jd salje za srbiju ? Znam da na 4pda nije toliko popularan sajt,cak sta vise ?
 
ne znam da li sam ja mal0uman ili sta, nece da mi prihvati br telefona prilikom registracije? ako neko hoce neka da ref kod da se prijavim preko njega, dejane daj kod ako dobijas nesto od mene
 
Upisi broj svog mobilnog bez nule na pocetku i na taj broj ce ti poslati kod za verifikaciju. Kad ukucas taj kod tek onda mozes da se registrujes
 
Poslednja izmena:
Kucas broj sa internacionalnim kodom za Srbiju dakle +381 pa tvoj broj bez nule.
 
Pitao me kolega da mu preporucim neki telefon da poruci posto je vidio da sam ja zadocoljan sa mojim rmn2. E sad mozda mu je prevelik ekran, je li ko koristio meizu m2 ? Da li njega da mu preporucim, i ako da koja verzija je za nase trziste?
 
Da li ima nekih iskustava sa UMI Iron Pro ?
Da li ima nešto slično u tom rangu?
I kod koga kupiti na aliju? Ja lično nisam ljubitelj kupovine an aliju pa nisam ulazio u materiju, ali ovog puta nije za mene.
 
Poslednja izmena:
Prijatelju je stigao "obični" Iron i zadovoljan je. Ne znam da li ima jos neke razlike osim senzora otiska prsta. Bilo je primjedbi od jednog člana foruma na kvalitet slika na obicnom Ironu ali kod prijatelja su slike ok. Mozda nijansu losije u odnosu na Coolpad F1. Kvalitet izrade je ok i fino lezi u ruci.
 
Kucas broj sa internacionalnim kodom za Srbiju dakle +381 pa tvoj broj bez nule.

Upisi broj svog mobilnog bez nule na pocetku i na taj broj ce ti poslati kod za verifikaciju. Kad ukucas taj kod tek onda mozes da se registrujes

ma nece, izaberem u meniju +381 srbiju, ukucam br (pretpostavimo da je ovo broj 069 123 45 67) u obliku 691234567, odbrojava 60 sekunde i nista, cekao sam i duze,
probah posle i +3816912345678, 00381691234567, 0691234567, pise
Please enter an illegal phone number


EDIT/:
proradilo na mts-u, na telenoru nije htelo
 
Poslednja izmena:
Naručio sam upravo LeTV One 1s X500, dobra mu je cena sad za ovaj black friday. Izašao me 162e sa free shipping-om.
Ko ima mogućnosti da poruči preko ove radnje, dobra je ponuda:
http://www.aliexpress.com/item/100-...re-5-5-FHD-4G-3GB-32GB-64bit/32522728734.html

To bas i nije dobra ponuda jer je u pitanju model sa 16gb interne memorije kako sam video, tako da je to po meni jaka cena s obzirom da sam ja moju letvu x500 od 32GB platio 175e.
Nikad mi nece biti jasni ljudi koji kupuju telefone sa 16gb (citaj 10.5gb), bez prosirenja za micro sd. Razumem da vas privuce cena i da postoji cloud na koji cete stavljati fotografije ali opet, ako uzememo u obzir da jedan minut videa u full HD-u bude oko 300mb( za 4K necu ni da pricam), ili neka modernija igrica od po 3-5gb, zakljucak se sam namece...32gb (25gb) je minimum minimuma za moderni smartphone.
 
Kako kome :D Čovek kome sam uzeo ne treba ni 8gb pa ti vidi. Nema tu šta da ti ne bude jasno, svako prema svom nahođenju i svojim potrebama uzima telefon. Meni je do sada 16gb itekako bilo dovoljno na svakom telefonu, doduše i menjam ih na svakih 10ak dana jer me smore brzo, jedino mi ovaj MX5 stoji kao drugi telefon stalno.
 
Poslednja izmena:
Pa dobro, potrebe su različite; nemaju svi igrice na telefonu.
 
Niti igram igrice niti ih imam na telefonu, samo sam dao primer kako tih 10.5gb moze biti "pojedeno" dok kazes... "plazma ne pusta te da odrastes" :D
 
Ja sam uzeo UMI Iron, mob je extra samo je kamera bas losa. Baterija drzi do dva dana zavisi igras li igrice (jedan dan) i slicno ako je samo mail, malo surfa, Viber I telefoniranje onda moze dva dana. Telefon je brz I stabilan ja sam ga ostavio na firmveru 1.5. Metalno je kuciste ekran je odlican nemam nikakve zamerke. Samo ta kamera to mi je ostalo nejasno zasto je tako lose
 
Jesi li probao neku drugu aplikaciju za kameru, npr. Open camera.
Malo su bolje fotografije pri slabom osvetljenju. Nije u pitanju Umi telefon, ali možeš da probaš.
Moj primer: LINK
 
Poslednja izmena:
Nekome su na umi iron slali novu kameru, jer mu je pravila lose fotografije, a to tako ne bi smjelo
 
Ima li neko iskustva sa JD.com?
Imam ja. Cena koju si platio za bilo sta ce ti stojati na paketu. Tako da ako kupujes telefon koji košta 150$, ta cena ce biti i na paketu. JD. COM je ozbiljan lanac i nece da se blamiraju da smanjuju cene. Imaju uvek neke akcije koje su prilicno dobre, tako da... Samo napred
 
Imam ja. Cena koju si platio za bilo sta ce ti stojati na paketu. Tako da ako kupujes telefon koji košta 150$, ta cena ce biti i na paketu. JD. COM je ozbiljan lanac i nece da se blamiraju da smanjuju cene. Imaju uvek neke akcije koje su prilicno dobre, tako da... Samo napred

To mi se svidja. Vec sam imao slucajeva da placam veci pdv/carinu samo iz razloga sto je neki kinez lupao male cifre i pisao da mi salje poklon.
 
Mozda jesu ozbiljni ali za ove referale nisu 2 drugara su se registrovala preko mojih a nije mi dao ni jedan kupon,kolko vidim nemaju ni centar za zalbe?
 
pa sto onda uopste daju referale,i gde im se obracas za neko pitanje ili problem
 
Ja porucio onaj doogee x5 za oko 45$ sa jd.com, updejtovacu kaf stigne
 
Nazad
Vrh Dno