Šta je novo?

Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

110? Sa onim kuponom izlazi na 125, što je opet džabalesku...ali baterijaaaa...
 
Svi ti OEM telefonu na papiru izgledaju dobro, a u stvarnosti je sasvim druga prica.
Bolje je sutra za iste te pare kupiti Meizu M2 Note nego taj infokus
 
Kao sto sam rekao dobro specke zvuce, ali kad ti bude trebao neki deo za njega neces ga naci. Update nemaju nikad, ali bugova ima koliko hoces :D ...
u poredjenju sa sd801, MTK je noviji 64 bita i duplo manja potrosnja baterije
 
Ceo dan sam pretrazivao net u vezi problema sa sd karticom za Umi Iron. Do sada niko nije našao rešenje. Generalno posle ovoga (nevezano za proizvođača tj. Umi), moja preporuka je da izbegavate telefone sa ovim sistemom zajedničkog slota za sim i sd kartice. Vidim da je bilo problema i kod doogee dg900, umi ziro, a verovatno ih ima još. Nekom ne radi prvi sim slot, nekom drugi, nekom slot za sd karticu. Generalno osim tog problema ostalo je ok. Baterija izdržala ceo dan ostalo još 38%,jači tempo, korišćenje wajles interneta YouTube.... Primera radi baterija prethodnog telefona Leagoo lead 1, taj tempo bi izdržala do 15-16h. Njega sam punio skoro dva puta dnevno. Ostalo je ok, gps satelite nađe brzo, zvuk na slušalicama(pionir 3.5mm)nije baš čist i kvalitetan. Kvalitet zvuka može da se podešava pošto u telefonu ima program ViPER4AndroidFX gde se podešavaju razne opcije što se tiče zvuka. Internet 3g je brz, kad prebaci na 2g onda je spor baš dosta. Podesavanja za internet morate upisati ručno novi APN pošto sa podešavanjima na kartici neće da radi.Wireless cepa bez ikakvih problema.
 
za delove si u pravu al ako cu od starta gledati sta ako se pokvari onda bolje ni ne uzimati nista
 
442 ostalo od 3000. Meizu m2 note.

Koja mu je cena bila bez ovog snizenja, realna najniza kod korektnog prodavca na ili van aliexpress-a?
 
Super je cena, ali je ove godine kurs NOK (a i EUR) katastrofa, pa sam odustao od kupovine.
 
Mislim da je ova sada realna. Za te specifikacije 170$ je previše.

Ne verujem da ce posle ove akcije biti vraćanja na staru cenu, možda max 10$ više od akcijske cene.
Moje mišljenje, ne mora da znači da ću biti u pravu. Ako vrate na 170$, lager će se opet gomilati.
 
Pozdrav svima,jel ovo kineska ili internacionalna verzija i koje su mane ove prve
 
Dok Apple pomera premijeru 6s i prestavljanje revolucionarne tehnologije Force Touch. Huawei je predstavio Mate S ,naravno sa Force Touch opcijom. Ne daje Huawei Kinesko triste tek tako..
 
Naručih m2 note gray bundle A. Standard nema više... Razgrabilo se ko da je za dž.
 
Stigao viewsonic v500 sa pande za 18 dana (poslali su posle 4 dana). Ekran super, kamera od sumnjivih13Mp lošija od alkatel 995. U Srbiji nema gde da se kupi silikonska zaštita ekrana i bamper. Izgleda da otg ne radi. Tanak telefon, 2 kartice, 4g mreža, ima blic, zvuk nisam dobro isprobao- nije sjajan. Android malo laguje. Meni je ovo super tel od 95€, naravno za prosečnog korisnika.
 
Slikano sa Umi Iron spolja i unutra
1ce7dd6510c4ce13890db15eb881af16.jpg

ccfbe12699615924f8ae5b8cdc1a0bd9.jpg
 
Taj leago kao da nema kameru :)

I slike kaci na dodaj rs ,tt ubija kvalitet
 
Poslednja izmena:
Odakle mogu da naučim Gorilu za ASUS_T00J telefon?
Pao mi je na beton, gorila sa raspada trenutno... :(
 
442 ostalo od 3000. Meizu m2 note.

Koja mu je cena bila bez ovog snizenja, realna najniza kod korektnog prodavca na ili van aliexpress-a?
Ja sam preko kimovila našao na everbuying plavi M2 Note za 149$ pre par nedelja. Malo su me zavlačili, nije bio na stanju ali je pre neki dan konačno krenuo, videćemo kakav je Everbuying.net, nikad nisam kupovao kod njih.
 
Nazad
Vrh Dno