Šta je novo?

Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

Veruju i te kako navodio sam licni primer konkretno za S3 3GB od 69$…
 
Izvini jel BG Carina.Meni skoro stigao landvo l500s Platio 64€ osisali me za carinu 3.500 rsd procenili ga 100$ pa da te pit am :)
Koliko ti je putovao landvo l500s i gde si ga kupio ja sam ga juce kupio na everbuying pa me zanima otprilike koliko ce da traje cekanje :)Kakav je naravno to me naj vise interesuje!
 
Poslednja izmena:
Ja telefon čekam na carini u BG od 23.06 a ni sutra neće stići
 
Poslednja izmena:
20.5 narucen 04.06 isporucen.Kupljen na gearbestu. Kod sina mi je, zadovoljan je radi sve sto treba
 
Dajte najbolji uredjaj do 100 evra bez carine. Ja nasao Redmi 2A za 93 evra. Ima li sta bolje za te pare. Od proverenih brendova naravno.
 
Ja kupio ovo. Zadovoljan
Original ZTE V5 Nubia Red Bull V9180 WCDMA Mobile Phone MSM8926 Quad Core Android 4.2 5" HD 1280x720 1G RAM 4G ROM 13MP OTG GPS
 
Da li je neko narucivao nekada telefon sa ibuygou sajta ? Da li stalno naplacuju shipping 40$ ?
 
Od cega li to zavisi.. Verovatno cene samog uredjaja :)
 
Pod Shipping Methods su navedene i holandska i kineska pošta, možda može preko mejla da se izboksuje neka povoljnija varijanta od DHL-a koji aj što je skuplji ovako nego što bi bilo dranje za špediciju.
 
To bi bilo super.. Ali me njihov mail salje na neki suport sa logovanjem. Dosta konfuzne stvari. No videcu jos

Imaju ok popust na narudzbine preko 300$. 15$ zbog otvaranja novog sajta.
Samo kada bi se nekako dogovorili za shipping pa da preordorujem mx5 32gb za 370$.
 
Poslednja izmena:
Da li je neko kupovao preko AntElife-a, kakva su iskustva? Zabobići ili ne?
 
Ne isporucuje koliko je meni poznato.
 
Drugari... Acer Liquid Z520? Sta da ocekujem od Acera uopste?
 
Poslednja izmena:
Da li je neko kupovao preko AntElife-a, kakva su iskustva? Zabobići ili ne?
Ja sam uzimao preko njih telefon jiayu s3 stigao mi pre neki dan, sve je proteklo kako treba. Telefon je bio dobro upakovan i sve je OK sa njim. Uzeo sa refundom, e sad kod refunda ne vraćaju sve, meni za carinu od 6300 din vracaju 35$ i 25$ u kuponu
 
Što nisi tražio da bude jedan kupon, pretpostavljam da ovako moraš da obaviš dve kupovine? Ili im je ovo politika firme.
 
Ja sam uzimao preko njih telefon jiayu s3 stigao mi pre neki dan, sve je proteklo kako treba. Telefon je bio dobro upakovan i sve je OK sa njim. Uzeo sa refundom, e sad kod refunda ne vraćaju sve, meni za carinu od 6300 din vracaju 35$ i 25$ u kuponu

Čak 6300 za carinu?
Mislim da si mogao da tražiš da ti to uplate na PayPal umesto kupona, nisam siguran...šta da radim s njima, da pazarim opet za novu carinu, pa nove kupone, i tako u krug? Bezveze.

Kakav je S3, na kojoj je verziji Androida, ima li bloatware-a?
 
Ako sam ga razumeo, vratili mu 35$ a ostalih 25$ u vidu kupona. ne 2 kupona
 
U pravu si...svejedno, funjarski je. Od tih 35$ odbij sumu koju im plaćaš za tu "privilegiju" i ostaje ti još manje...a sa kuponom u gro slučajeva možeš da se obrišeš osim ako ne nameravaš da pazariš opet, pri čemu upadaš u novu pet5u carina-kupon...
 
Uzimajte preko coolicoola ljudi posteno vracaju kintu ako imate carinu i pdv naravno ako platite osiguranje.
 
Ako ti se sviđao alcatel onda je to to jedino što alcatel dolazi lokalizovan a tcl uglavnom engleski
 
Pa imao sam ot990 :D. U principu ne očekujem ne znam ni ja šta za 140$ ali ono, da ne bude neko škripanje i raspad.
 
Da li je neko gledajuci ove kineze naleteo na neki windows 8 tablet koji ima LAN port?
 
http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_203568.html?wid=4

Kako cenite ovaj TCL? Je l' vredi za ove pare? Kakvi su inače njihovi telefoni? Vidim da oni ustvari prave alcatel. A? :D

Specifikacije su dobre za te pare...sviđa mi se što je kompaktan, displej od 5". TCL sem što poseduje Alcatel pravi i hrpu razne elektronike, nisu neki no name džiberi...
Sad, ne znam kakav je sam telefon, nisam naleteo na neki opsežan review...ono što sam video je custom skin (Lewa mod) i dosta kineskih stvari na njemu. Treba proveriti kod prodavaca da li ima internacionalne verzije ili mogu li bar da otkače taj njihov bloatware...
 
Ili da rootuju fon za tebe, da ne razbijaš glavu pa ti posle izbriši, sakrij bloatware
 
Nazad
Vrh Dno