Šta je novo?

Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

A da to je onaj fazon, kao S4 za Japan.. :) Kad sam nedavno video taj telefon umalo nisam ispao glup i rekao da je neki kinez.. :) Sva sreca pa sam krenuo da ga palim i vidim AMOLED...
 
Da, i to ako se dobro sećam analogna, tako da može da posluži samo da istera nekome oko....[emoji12]
 
Merkam ga već danima...ali nema dual SIM, a trebaće mi...avaj. Verovatno je refurbished, ali svejedno se isplati.

Takodje ima da se kupi HTC One M7 za $119.99, kao i Samsung Galaxy S4 za $155.
Da li su zaostale kolicine koje nisu prodate ili su pak refurbished telefoni, ali kao sto kazes svejedno se isplati pogotovo LG G2 jer je verzija sa 32GB storage i itekako se isplati...
ps: i M7 je sa 32GB
 
Poslednja izmena:
M7 je 3G verzija...za njega svima na upit odgovaraju da je nov i oriđiđi, kao i za Samsunge. Za G2 sam skoro siguran da je refurbished (možda grešim, nisam ih pitao) jer ih ima i na Aliju po sličnoj ceni i za gro njih piše da je refurbished...mada, napisali su da je rasprodaja i da ima još malo primeraka. Ko će ga znati...
Ali, mislim da je dobra kupovina, 32GB plus MicroSD, izmenjiva baterija...sve ono šta fali "normalnom" G2. Ima još jedan fazon, mislim da bi ga carinili više nego što treba jer je u pitanju G2, zaboga...ja bih zamolio prodavca da na poši5ci napiše F320 umesto G2, možda ih zavara, heh.
 
Poslednja izmena:
Jel porucivao neko odavde, imaju fine cene.. http://www.everbuying.net ??
Ja naručio Meizu M2 Note za ženu pre par meseci, malo su me zavlačili na početku, kao baš sad im je nestao, biće za 10 dana... Pošto mi nije bilo toliko hitno, sačekao sam, ipak je bilo 2 nedelje ali ok, prilično brzo je stigao, za 10-tak dana.
A cene su im skroz ok, čak ti daju i neke poene koje možeš da koristiš u sledećoj kupovini kao popust.
 
Ja naručio Meizu M2 Note za ženu pre par meseci, malo su me zavlačili na početku, kao baš sad im je nestao, biće za 10 dana... Pošto mi nije bilo toliko hitno, sačekao sam, ipak je bilo 2 nedelje ali ok, prilično brzo je stigao, za 10-tak dana.
A cene su im skroz ok, čak ti daju i neke poene koje možeš da koristiš u sledećoj kupovini kao popust.

ajd svrati u temu pa napisi malo neke utiske o telefonu...
 
M7 je 3G verzija...za njega svima na upit odgovaraju da je nov i oriđiđi, kao i za Samsunge. Za G2 sam skoro siguran da je refurbished (možda grešim, nisam ih pitao) jer ih ima i na Aliju po sličnoj ceni i za gro njih piše da je refurbished...mada, napisali su da je rasprodaja i da ima još malo primeraka. Ko će ga znati...
Ali, mislim da je dobra kupovina, 32GB plus MicroSD, izmenjiva baterija...sve ono šta fali "normalnom" G2. Ima još jedan fazon, mislim da bi ga carinili više nego što treba jer je u pitanju G2, zaboga...ja bih zamolio prodavca da na poši5ci napiše F320 umesto G2, možda ih zavara, heh.

Samo im (carini) posaljes na mail sreenshot-ove gde si kupio i naravno screen od paypal-a koliko si platio i mozda ti uvaze tu cenu, neko je to radio i javice se vec ovde.
Koji bese email za beogradsku carinu? neka neko stavi da se zna gde se salje...
 
Ima li nešto od poznatijih kineza sa skenerom otiska za pristojnu cenu? Dual sim, 2GB, i 5-5,5" 1080p se podrazumeva.
 
Mate 7 :D
 
Sta mislite o Leagoo Elite 1 mobilnom? Sve mi deluje ok osim baterije, ali uzeo bih jacu i resio bih probelem.
Vec sam se bio odlucio za Ulefone Be touch 2 ali me nervira sto ima prazan deo od ekrana do plastike.
Veliku manu mi predstavlja sto skoro svi kinezi imaju slab tj i nemaju blic. I nocu je kamera koliko god bila dobra neupotrebljiva. Nije mi jasno sto to ne izmene. Svaki model koji mi se svidi ima los blic i onda ne znam koji da kupim. Mozete li mi reci koji ima dobar blic i kameru, gledam neki od 3GB rama i jakim procesorom do 200 evra.
 
Ja sam vec pazario do sad dva telefona sa fastcardtech, ali jos davno pre, neku Goophone kopiju iphone-a i Jiayu G4 i uredno su mi poslati a i bez problema stigli, platio sam bio sa paypal za svaki slucaj za ne daj Boze... Znaci ako kupujes preko pp, neces imati nikakvih problema jer nema sanse da te za'ebu nesto tj. nije im u interesu, a tebe glava nece boleti...
 
Poslednja izmena:
Ljudi zagrejao sam se za ovaj lg g2 sa fastcardtech, al bih da ga dostave u svedsku. Znate li kakva je procedura kakve su carine kod sveda
 
Na ovom fastcardtechu ima zanimljivih telefona kao sto je lg g pro2 za $165 medjutim sve to pada u vodu kada vidis ovakav review sajta


http://www.resellerratings.com/store/FastCardTech

https://www.trustpilot.com/review/www.fastcardtech.com

Svi ti "sajt review" sajtovi kineskim trgovcima po automatizmu lupaju negativni review jer su, je li, kineski...nemaju mehanizme da provere da li ovi zaista posluju kako treba. Ili ih porede sa zapadnim po ko zna kojim kriterijumima...ako te zanima kakav je sajt, odeš lepo tamo i čitaš komentare kupaca. Čak i na forumu ima 5udi koji su pazarili preko tih sajtova i ne žale se da su zavrnuti...
 
Pa i nije je bas uvek tako...
http://www.resellerratings.com/store/GeekBuying
 
To je za mene neprirodno velik broj pozitivnih ocena, u ljudskoj prirodi je da "zaborave" da daju ocenu kad je sve u redu.

Isto tako prirodno je da idu na sve review sajtove da daju ocenu kad nisu zadovoljni.
 
Rizik - profit :)
Ja kupio bijeloga. Nadam se najboljem.
Cijena ga čini neodoljivim.

119 (mobitel) + 4 (bijela boja) + 6.15 (osiguranje od poreza i carine 5%) + 3.84 (obrada narudžbe) - 5 (kupon - neka godišnjica)
UKUPNO PLAĆENO:US$ 127.99
 
Poslednja izmena:
Rizik - profit :)
Ja kupio bijeloga. Nadam se najboljem.
Cijena ga čini neodoljivim.

119 (mobitel) + 4 (bijela boja) + 6.15 (osiguranje od poreza i carine 5%) + 3.84 (obrada narudžbe) - 5 (kupon - neka godišnjica)
UKUPNO PLAĆENO:US$ 127.99

Još kad bi neko znao šta si to kupio bilo bi ekstra, za sad znamo da je beli i da je mobilni.
 
+1
Citam pa mi nije najjasnije sta je to covek pazario.
@lopusina
Zaboravio si da znamo koliko je TO platio.
Samo ne znamo koji je fon toliko platio.
Neverovatno covek je sve detaljno napisao koliko je sta platio ali valjda u zanosu tom i zaboravio da napise sta je toliko platio tj. koji mobilni je pazario....
 
Poslednjih nekoliko postova je o tom telefonu i o toj prodavnici i čovek se samo logično nadovezao. Dovoljno je da se pročita par strana unazad da bi se znalo o čemu se radi.
 
Sad sam pogledao posto pisem sa TT o tome sta kupuje je pisao pre TRI strane.
Drugo, pisao sam dok ti nisi napisao taj odgovor zato ispade moje pitanje posle tvog odgovora a trebalo je iznad jer kad sam pisao ti nisi odgovorio(ovo kazem da znaju ljudi zasto je moje pitanje posle tvog odgovora).
 
Nazad
Vrh Dno