Šta je novo?

Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

Taman odlucim za lenovo a806 ,vidim u komentare svi se zale kako im se gasi iz cista mira,baterija ni dan ne moze da izgura,dosta force close.jiayu g4s sto znam izgleda ruznjikavo nema ga niko pa ne znamo za mane,coolpad fale na sva zvona ,ima 250 romova za njega a nijedan ne valja .vjrrujem u xiaomi note al mi je prevelik u pm
Streljaće me burazer kad mu stigne a806 [emoji2]
 
Ma pustite komentare, telefon je nov, mozda se zadesio neki primerak i onda se to rasiri netom kao pozar. Taj lenovo je na papiru odlican telefon, videcemo kako ce se ponasati u praksi. Uglavnom za sada su coolpad F1 i jiayu G4S pametnije kupovine, upravo zbog te nedoumice u pogledu pouzdanosti.
 
OVDE su pomešani i manje i više poznati proizvođači:
Brendovi kao što je Xiaomi su ušli u top tri proizvođača telefona, a svet je počeo sve više da saznaje o njihovim Mi uređajima koji donose veliku vrednost za uloženi novac. Lenovo takođe sve više širi svoje prisustvo na drugim teritorijama, a Huawei je uspeo čak i da bude konkurentan na tržištu SAD.

Sa populacijom od 1,37 milijardi ljudi, Kina je trenutno najveće tržište smartfona na svetu, pošto su nadmašili SAD u ovom pogledu. Kineski proizvođači prave sve bolje telefone, a ovo je lista 20 modela koji zaista zaslužuju pažnju:

1. Xiaomi Mi 4

2. Meizu MX4 Pro

3. Oppo N3

4. IUNI U2

5. Huawei Ascend Mate 7

6. Huawei Honor 6

7. IUNI U3

8. ZTE Nubia Z7

9. Lenovo Vibe Z2 Pro (K920)

10. Oppo Find 7

11. Meizu MX4

12. OnePlus One

13. THL 5000

14. Huawei Ascend Mate 2

15. UMi Zero

16. Xiaomi Redmi Note

17. Vivo Xplay 3S

18. Vivo XShot

19. Xiaomi Redmi 1S

20. Huawei Ascend G7
 
Dobar spisak, ali ovako ovlas pogledan ovo su sve telefoni 200+ €, tako da nije tesko biti dobar za tolike pare, a coveka zanima za oko 150-ak €, lako je reci dodaj jos 30-50-80€ ali retko kad se moze dodati, jos redje vredi (stvarno) i dodati to...
 
Ovaj IUNI U2 je DZ za 160$, ali ja ne mogu da ga nadjem za te pare. To sigurno na njihovom sajtu samo.
 
I da ga nadjes, to je 130€ i na to jos 50-ak € dazbina kako su ovi ******i revnosni postali pa istrazuju cene 80% robe (ja za telefon placen 120€ platih dazbine 45€), i ode to na blizu 200€, a telefon nije nesto poznat, zbog podrske kazem, evo ja sad prvi put cujem za njega!?
 
Oce li mi ko reci zasto je xiaomi redmi note skuplji 40 e od redmi note 4g,a ovaj podrzava 4 g mrezu,ok ovaj prvi je dual sim i to mu je jedina prednost,zna li ko zasto?
 
Dakele Small Cola za 85 USD :D
E da, ima 2GB RAM-a.

Meizu Mx3 ide na 210 USD uskoro
hmexWLo.jpg

Hardver
 
dakok, ovo je bre neka prevara za 85$
 
Small cola deluje kao best buy u segmentu do 66eur(85$) :)
 
Ako sam naveo koga na zlo i sam sam se upecao. Očekujte recenziju za cca 30 dana :D
 
Meni se na Jiayu G3T pokvario displej, sve radi u pozadini a displej crn :/
Odmah sam uzeo Xiaomi redmi 1s i ja sam prezadovoljan, sve je odlicno pa i baterija iako se ne cini tako ali na Pacman ROM-u (4.4) radi sve kao podmazano. Jedino mi je zao sto nemam 2gb RAM-a, tako da preporucujem Xiaomi Redmi Note verziju od 2GB sa quad procesorom (bice dovoljno) :)
 
Dakok, znaš li do kada je ovaj Dakele na popustu?

Sad videh. Još 1 dan i 10 sati.
 
Poslednja izmena:
Ja da nemam ovog svog džiajdžojca, definitivno bih uzeo Elephone P3000S, nema boljeg za te pare :)
 
Nzm dal oneplus one upada u ovu temu, uglavnom uzeo sam fon vrv najbolji telefon koji sam ikada koristio a koristio sam sve vodece modele sem motrole i note 4 sve ostalo sam koristio. Ovaj ubija u svakom pogledu, a i antutu mu daje 47.000stoje po meni impresivno za fon od 300e
 
Ne znam, kaže Dakok slaba podrška, jel ima uopšte root, cwm, custom rom i naravno google play?
 
Root sigurno može, Google Play sigurno ima (vidi se i na snimku, dok šeta kroz meni - link). Za CWM i Custom ROM-ove ne znam.
 
Prepolovljena cena.
 
Nazad
Vrh Dno