Šta je novo?

Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

Ne,za meizu još ništa od custom rom- ova koliko sam upoznat
 
Nisi ti čudan, ali nemoj ni meni da se čudiš. Očigledano je da se bolje razumeš, a ja da znam sve detalje, ne bih ni pitao, zar ne ;). Koristim kineske telefone odavno (iOceaan X7 turbo prethodni, THL T11 trenutno, Xiaomi Redmi 2-kod ćerke...itd) i za sada nemam nikakve zamerke, ali pošto ne pratim toliko razvoj tržišta, zato i postavljam pitanja. Ovaj THL hoću da poklonim ženi za Novu godinu :D, a sebi da pazarim neki noviji

Evo ovaj http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_228250.html?wid=3 Odlican tel za tu cenu, EU skladiste 32Gb 3gb ram, perfektan za tu cenu
 
Salju za Srbiju ali iz skladista u Kini, a onda je cena vec drugacija. :) Mozda ima nekog u EU pa da naruci kod njih pa da mu oni donesu ili posalju. Evo bas gledam, na xda nema romova, ne znam da li mogu ovi od z7mini ili max da se stave na z7. No svakako je jedan jako zanimljiv telefon.
 
Meni stigao Cubot x15 iz evropskog skladista, kod rodjaka u EU, koji su mi ga doneli u Srbiju(nema carine)..izasao me je 130e..Na prvi pogled prelep telefon(beli)..Ja ne igram igrice, za moje potrebe odlican telefon..sad ga uporedjujem sa cerkinim lg g3 i nije uopste losiji..nisam nesto strucan i nerazumem se bas mnogo u telefone ali mi je sasvim ok..jos ga cackam i sve vise mi se svidja..jos mu nisam nasao neku manu sem led notifikacije(ako sam lepo napisao)
Uzeo sam ga u GearBestu..za 9 dana je stigao u Nemacku,bez ikakvih osiguranja,bez placanja postarine i broja za pracenje..Jeste da kupujem prvi put ali sam zadovoljan sa GB i sreca je sto imam rodjake koji su hteli to da mi ucine.
CAM00011.jpgCAM00013.jpg
 
Poslednja izmena:
Mada ni cijena od cca 215 dolara koliko izbaci kad odaberes ch nije losa za ovaj telefon
 
Znaš ono kada dođeš na šalter a ono piše dođite sutra i ti dođeš a ono i dalje stoji [emoji12]

Ja sam jednom pitao čoveka iza šaltera koji se tamo zatekao i on mi mi je zaista lepo objasnio:

"Piše lepo da dođete sutra, a vi ste opet danas došli!"

Logično, zar ne?
 
Vidim da ljudi gledaju ova EU skladista ako nekome treba neka sitnica iz UK tj EU ja cesto idem nije problem da donesem samo mi posaljite na PM
 
Poslednja izmena:
Nemam ja te dadžbine, ne naručujem nikad ništa sa dostavom za Srbiju.

e to je druga priča onda, neka te posluži dugo, i javi utiske kad se poigraš, ja svog još ganjam, čekam da se rom još popegla,
 
Mislim da cu danas naruciti ovaj telefon
http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_190286.html?wid=3

Pogledao sam dosta recenzija i kazu da je ok za te pare,caletu treba neki malo veci telefon a za ove pare da je dobar,ekran ok,kamera kazu da je ok za neku normalnu upotrebu,cpu poprilicno dobar,memorije dovoljno,jedino malo kukaju na bateriju ali on slabo koristi tako da ce sastaviti dan sigurno.
 
Poslednja izmena:
X600 je stigao za 12 dana, ali od prodavca od kog uvek uzimam, videćemo za koliko će ovaj da stigne. Javljam utiske svakako, taman će biti nekih AOSP romova do tada.

na X500 beckup preko TWRP je preko 5GB a telefon bez aplikacija malo vise od 10GB .Previse je to tanko ,ipak je sa 32 bolja ponuda bez obzira na cenu.
 
ako neko zna pouzdanog prdavca za doogee x5 pro, neka posalje link, moze i ovde, ista ako ima neki popust sad neka da link, koliko bi me izasla carina? imam neki single core u kompu pa mi se razvlaci search, pa zato bih zamolio nekog da mi posalje linkove, narucicu ili x5 ili x5 pro, ne znam kolika je razlika u ceni., moze i preporuka za neki slican tel u ceni, quad, 1-2GB ram, kod nas ili od kineza

Hvala
 
Poslednja izmena:
Ako bih kupio ovaj telefon za 46 $, da li bih morao da platim carinu ili sam do 50 $ oslobodjen?
 
Možda nema kuglu
 
Nazad
Vrh Dno