Šta je novo?

Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

Redmi 2 dobiva 2GB RAM + 16GB ROM.
Poplašili se novog mini Meizu-a :D
 
Sledecih par meseci ce biti slatke muke kog kineza uzeti :) ja sam kes ustekao :)

Samo nikako da najave neku akciju sa kuponima na aliju..
 
To je istina.. Dolar ode na 110.. Sve je mnogo lepse bilo kada je bio oko 90din :)
 
Nije dolar jak nego se evro sunovratio. Mislim, dodje mu onako povrsno na isto ali je ovo ipak mnogo gore za sve nas.
 
USD-EUR-180-day-exchange-rate-history-graph-large.png
 
Biće da je ipak dolar ojačao iz određenih političkih razloga, ali to je već neka priča koja nije za ovaj forum.

U svakom slučaju izađu nas telefoni skuplje nego pre 4-5 meseci, to je suština koja je bitna za ovaj forum.
 
Ja to vidim kao povecavanje uvoza USA i igranjem sa vrednoscu nafte zbog geopolitickih ciljeva. Dve muve jednim udarcem :)

Moguce da se i USA spremaju za neki veci rat za godinu ,dve. Videcemo
 
Poslednja izmena:
Sledecih par meseci ce biti slatke muke kog kineza uzeti :) ja sam kes ustekao :)

Samo nikako da najave neku akciju sa kuponima na aliju..

Pa i ne baš. Ako postavim svoje zahteve detaljno "spadne knjiga na dva slova". Redmi 2 sa 2Gb će ući cenom u šesnaesterac starijem bratu, a za dotični Meizu ako i na miniju izostavi microSD ispada iz igre kao i njegov veći brat M1 Note.

Tehnički što se mene tiče ostade samo izbor izmedju Jiayu S3 i Xiaomi Redmi Note (bez 4G).
 
Pa i ne baš. Ako postavim svoje zahteve detaljno "spadne knjiga na dva slova". Redmi 2 sa 2Gb će ući cenom u šesnaesterac starijem bratu, a za dotični Meizu ako i na miniju izostavi microSD ispada iz igre kao i njegov veći brat M1 Note.

Tehnički što se mene tiče ostade samo izbor izmedju Jiayu S3 i Xiaomi Redmi Note (bez 4G).

Odakle ti to da ce redmi2 imati 2gb ?
Ja koliko sam video razlike u odnosu na 1s i nisu neke, ne isplati se prelazak.

Jel coolpad f1 i dalje best buy za oko 150e ?
 
Meni S3 izgleda kao odlicna kupovina za te pare.
Jesam li u pravu sto mislim da nema potrebe da se ide na 3GB model?
 
Hteo bih da prodjem sa nekom normalnom velicinom telefona, ako se odlucim za phablet onda cu uzeti redmi note da vidim dal mi odgovara.

Imam trenutno redmi 1s i super me sluzi, velicina je odgovarajuci ali treba sestri dual sim pa cu joj dati mob,a sebi uzeti nesto drugo. Hteo sam redmi 2 dok nisam video da napredak nije veliki, coolpad f1 mi izgleda kao sigurica ali je odavno na trzistu pa me zanima dal je izaslo nesto novo kod kineza za slicne pare
 
Pa sacekaj ovaj novi redmi 2.. 2gb/16gb. Sacekaj makar da vidis okvirnu cenu
 
Mislim da ako nećeš da čekaš da je coolpad i dalje sigurica sa odličnom podrškom zajednice, mnoštvom romova i zvanično najavljenom izlasku lollipop roma za f1
 
Odakle ti to da ce redmi2 imati 2gb ?
Ja koliko sam video razlike u odnosu na 1s i nisu neke, ne isplati se prelazak.

Jel coolpad f1 i dalje best buy za oko 150e ?
Nije, Jiayu G4S je bolji :D

Uzgred, čini mi se da je neko pričao o xiaomi powerbanku... kakvi su utisci? Drugarici treba eksterna baterija do 15ak $ i ne znam šta da joj preporučim.
 
Nije, Jiayu G4S je bolji :D

Uzgred, čini mi se da je neko pričao o xiaomi powerbanku... kakvi su utisci? Drugarici treba eksterna baterija do 15ak $ i ne znam šta da joj preporučim.

http://www.merimobiles.com/original...r-smartphone-tablet-in-silver_p/meri10315.htm ja sam uzeo ovde i mogu reci da je original(sve opcije sam proverio cak sam ga i rasturio) i super stvar i nije prevelik -moja preporuka.Kupi gde je provereno previse ima kopija .
 
Poslednja izmena:
Ja imam xiaomi power bank 10400 prezadovoljan sam 20 e me kostala,sigurno nece pogrijesit ko poruci
A i taj coolpad se za sad meni pokazao besprekorno.zaista se pitam ima li potrebe prelaziti na 3 gb rama
 
Poslednja izmena:
Ko u ovom trenutku ima 2GB ne vidim opravdanje da sada kupi telefon sa 3GB (samo zbog ram memorije). Ko ima 1, ili manje gb, logicno je da ce ozbiljno razmotriti trajnije resenje kupovine telefona sa 3GB rama.
 
Poslednja izmena:
Nije, Jiayu G4S je bolji :D

Uzgred, čini mi se da je neko pričao o xiaomi powerbanku... kakvi su utisci? Drugarici treba eksterna baterija do 15ak $ i ne znam šta da joj preporučim.

ja sam narucio ovu, samo je bio neki popust pa me izasla 14.5 dolara, nikako da mi stigne.

http://www.aliexpress.com/item/Orig...r-For-Iphone-4S-5S-S5-Xiaomi/32220694964.html

Sto se tice telefona, verotno cu redmi note, da probam i te phablete, ili m2. Pa cu lako promeniti ako mi se svidi posle redmi2 ili kad padne cesna mi4
 
Nego,da li neko zna da li ce biti kupona za popust na aliju za kinesku novu godinu ?

Ne secam se da je prosle godine bilo.. Mozda im nije to praksa
 
Nazad
Vrh Dno