Šta je novo?

Vodič kroz PayPal (FAQ u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jedno pitanje. Pokusavam da povucem pare sa racuna na visa electron karticu banke inteze, kao sto sam uradio i proslog meseca i pre toga dosta puta i dobijam ovu poruku:
http://prntscr.com/a1o20e

A samo US rezidenti mogu da dodaju US bank account. What the hell?? Znaci nema sanse da povucem pare.
 
Jedno pitanje. Pokusavam da povucem pare sa racuna na visa electron karticu banke inteze, kao sto sam uradio i proslog meseca i pre toga dosta puta i dobijam ovu poruku:
http://prntscr.com/a1o20e

A samo US rezidenti mogu da dodaju US bank account. What the hell?? Znaci nema sanse da povucem pare.

Izgleda da vise nemoze :) Drug je preko druga iz nemacke podigao na lokalni racun u nemackoj i ovaj mu poslao preko western uniona :)
 
au. Bas lepo. Znaci sto je radio paypal radio je. Dugo je i potrajao. Mislim ne kapiram kakva je to fora, sacekaju da se na racunima skupe neke pare i onda kazu ne mozete da povucete??? I sta da radim ja sad sa parama, kako da ih povucem?? Rekao sam i pre, reci cu ponovo, paypal je izuzetno neozbiljna firma.
 
Ne funkcioniše to više.



Da li je neko koristio skrill to paypal menjacnice, koju koristiti? Alliexpres ne prihvata skrill grrrrr.

Ja sam koristio jednom prilikom menjačnicu exchangex.ru. Trebalo im je 4-5 dana da se završi konverzija, a deru sa provizijom - 16%.
 
Poslednja izmena:
Znaci u sustini mogu da se pozdravim sa parama. Svi mi ustvari. Legalizovana kradja na nivou kontinenta.
 
Meni i dalje stoji opcija za Visa karticu.

Ali, da, PayPal je poznat decenijama kao firma na koju se ne moze racunati kao prodavac!
 
Evo kad hocu da uradim withdrawal sta se desi:
 

Prilozi

  • au0rbRX.jpg
    au0rbRX.jpg
    17.3 KB · Pregleda: 98
I meni, eto https://www.paypal-community.com/t5/About-Payments/Can-t-wihdraw-can-t-pay-with-balance/td-p/1035294

Ima problema i u Bosni.

Vidim sinoc update

Engineers are reporting the issue with transaction delays was fixed late last night (around 2am ET). Typically a transaction may take a few minutes to appear in the account activity and we are back to that normal behavior. Thanks for your patience during this issue.

Mozda su to resili ali su sjebali nama withdraw. Cekamo sta drugo. Pokenjam se na takve probleme kad ne umeju da izbace na sajtu da postoji problem i ne odgovaraju vec 24h putem twittera/supporta.

P.S Nisu sigurno blokirali balkan i slicno, pare su pare, to se radi uz prethodno obavestenje i blokadu prijema novca uopste.
 
Poslednja izmena:
Da, izuzetno neozbiljno.

I u Hrvatskoj je problem. Vidim tek sad se dize uzbuna tako da je to bilo preko noci. Nema niceg nigde u vestima a i posto iz pp podrske se nikom nigde ne javljaju cak sam pozvao i telefonom da pozovu posto iz banke Intese ne znaju za problem niti imaju ikakvo obavestenje da je pp blokiran, verujem da rade na tome. Ja sam bar uvek negativan, ali ovo ne smeju da urade jer neko ima i po par stotina/hiljade evra na paypal-u. A i ocigledno je balkan u pitanju, Bosna ima paypal od ranije, da je samo u Srbiji tada bi razmisljali na taj nacin jer to kod nas nije nista cudno.

P.S I Albanija.
 
Poslednja izmena:
6czIW9VbdOJ02Sd3Oz1vBRXad0IjHR.png
 
Video sam na [es]-u ovo. Jel ti ovo screenshot sa PayPal Srbija stranice?

Da, juce usao i video ono sto si mi poslao na pp ranije. Navodno deluje ali osim te osobe ne vidim nikog stranca na paypal community forumu koji je potvrdio ili izjavio da je to resenje. Navodno pise withdraw completed etc, ali ne znam dal kes moze da zaglavi jer idemo opet preko precice, a mozda ne bi smeli. Bar meni nista iz pp-a nisu odgovorili.

Deluje legit link, jeste paypal-ov, nije scam sa izmenjenim slovima i slicno, samo da oni ne blokiraju taj kes jer radimo kad ne bi smeli.
 
Povuko 60e, reko ajde ko ga ono.. Jeste radi se withdraw na tvoju/svoju karticu, samo se promeni stari dizajn na sajtu. Na kraju krajeva kad pogledas na novom dizajnu prethodne transakcije imas opciju da pogledas transakciju i u starom formatu.

Pise mi status completed, sve je lepo ucitano. Kontam da je pp pustio kes sada je do banke klasika 5 radnih dana.
 
Zar nije skoro PP dao opciju da se predje na novi dizajn ko zeli?
 
Meni se cini da je dao izbor i ja sam ostao. Mozda mi je zato ostala opcija :)
 
Verovatno vec odgovoreno i mozda malo glupo pitanje, ali svracam na forum 3 puta mesecno i nisam video, zalim...
Ako sa racuna na kom imam 210€ (do pre 5 dana 220€ ali $ pade zesce) hocu da skinem 100€, da li ce mi stici 100€ a sa ostatka na balance skinuti proviziju, ili se od cifre koju skidas oduzima pa sta ostane?
 
E bas glupost... Mislio sam da je tako samo kad se cisti balans a kad se ostavlja dosta da onda skinu sa balance, steta ali sta je tu je.
 
Koristite paypal.com/wdfunds za povlačenje, ja sam upravo obavio transakciju, sad ide standardno čekanje da se zahtev verifikuje. Ovo za $5 je meni ok, moraju i oni nešto da zarade. Zato ja čekam da se nakupi malo više.
 
Meni je Paypal ukrao oko 4 evra. Ne verujem da sam kliknuo na nesto pa sam sebi skinuo pare. Praticu da li se to i dalje desava pa cu da vidim sta rade.

Kupio sam neki tablet za 62 evra i jos jedan paket od 6 evra sto dodje 68 evra, a na racunu imam jos 5.5. Uplatio sam 77 na pocetku sto znaci da sam u minusu oko 4 evra.
 
Gde su mi to naglasili? Ili mi nisu rekli ili su napisai negde gde nije vidno mesto. A kakva provizija?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno