Šta je novo?

Samsung Galaxy S4 mini

Pa i nije lose. U sustini telefon je vrlo pristojno poboljsan, mnogo brzi procesor, 50% vise rama, kamera vise mp, mnogo bolja front kamera, veci ekran, bolji ppi... Ne vidim trenutno bolji telefon te klase i dimenzija. I dalje mislim da je S3 bolja kupovina, ali ako je koriscenje jednom rukom apsolutni prioritet bolje od ovoga jos uvek nema. Svidja mi se i form factor, S3 mini je malo previse zaobljen za moj ukus. Gimmicks sa S4 nece nikome nedostajati.
 
Meni je ovo više nego dobra ponuda. Pošto mi je veličina fona strašno bitna, ovo mi idealno odgovara. Ova glupava glossy plastika mi je strašno iritirajuća, ali ako je softverski dobro upakovan, neće mi ni najmanje smetati. A i za rezoluciju su mogli da se "isprse" bar za 1280x720. Kad bude dostigao razumnu cenu, možda ga i pazarim.
 
pojavio se u telenoru.. ima ga pazarim ako ga nadjem u oglasim za 240 makar da izdrzim do n5tice..
 
Poslednja izmena:
Za te pare (240 evra) i ja cu da ga odmah pazarim. Po meni idealan mid range telefon, samo precenjen i od samog proizvodjaca. Ako bi nov vredeo oko 280 evra pa i da dam novac. Ali sta da se radi, ja razumem da przvodjaci ulacu u istrazivanje i razvoj ali necu ni da im dajem nezasluzene ekstra profite. Oni akcionari da pune dzepove a ja da im dam mesecni platu. Da je od nekog izdrzljivijeg materijala pa i da kosta ali ovako...
 
ma da..nikako preko 240e za nov.. prosto ne vredi preko tih para.. jedini problem sto ga samsung raspali ceni na oko 400e,sto je bolest..
 
400 je pocetna.pa tek se pojavio,i s4 je bio 700 prvih dana,bice ovaj za 1,5-2 meseca 280-300 sto je prihvatljivo
 
ma 300e i dalje nije prihvatljivo..za 300e mozes da kupis n4 koji jede ovaj mob za dorucak.. ovaj mini ima samo bolju kameru od n4 i to je to :)
 
niko da napise neke utiske o telefonu,nemoguce da ga jos niko nije uzeo
 
Niko ne sme da se javi da ga ne prozivaju :)

Ili je sramota u Srbiji imati bilo koji "mini" :)
 
Drzao sam ga u ruci prosli petak u jednoj podavnici u Balkanskoj ulici u BG. Lagan je sa sve baterijom i kompaktinih dimenzija i lepo lezi u ruci i moze prakticno da se drzi i koristi jednom rukom. Jedino onaj plasticni osecaj malo kvari utisak. Nije mi upalio da vidim kvalitet ekrana vec samo ugasen. Eto toliko od mene.
 
Cena u Telenoru je bezobrazna. Za pravna lica, za paket od 1000 dinara, izadje 46000 a u Saturnu je 369 pa jos vratiš pdv, pa te košta oko 320... izadje na isto, ali bez ugovorne obaveze
 
Ma da, i za fizička lica crna je ista. Ma treba kupovati samo preko.
 
Jel' neko kupio ovaj telefon? Koliko traje baterija u realnim uslovima korišćenja?
 
Šta bi bili realni uslovi? 3g signal maks, odmah pored Wifi routera?
 
Uh, pa ne mozes tako da gledas. Nekome je realno da puni 2 puta dnevno, nekome da puni jednom u tri dana... Svako ima svoj sync odredjenih aplikacija, pa da li koristi 3G, pa da li koristi WiFi, pa da li koristi razne messenger-e, da li drzi upaljen internet :)D) itd...
 
Ja ne mogu da zamislim moj telefon bez interneta.
Onda ga radije ne bih imao uopste:)
 
Ja ne mogu da zamislim da ne punim telefon 2 puta dnevno :p
A možda mi je i baterija na izdisaju... :-devil-:
 
Nije u pitanju baterija,i ja imam taj problem kad ne radim:)Kad radim nekako izdrzi ceo dan:)
 
Neka onaj koji koristi opiše uslove. Sve su realni uslovi što nije sintetički test.

posle 24h ostalo je 18%
svetlina ekrana na 50%
3g je uvek ugasen
wifi je radio 7 sati
skype ne palim, osim kad nekoga hitno trazim a nije prikladno vreme za zvanje
~sat vremena surfa
~pola sata igrice (poolbreak pro)
~10 sms-a
~10 min razgovora

baterija bolje drzi u odnosu na Nexus S sa 4.12
veoma brzo hvata wifi signal i odrzava primetno jacu konekciju (4 crte gde se nexus s jedva izbori za jednu)

Ja sam malo razocaran posle 3 dana koriscenja, ocekivao sam bolju autonomiju. Sve ostalo mi odgovara i skoro da je savrsen telefon za moje potrebe.
 
posle 24h ostalo je 18%
svetlina ekrana na 50%
3g je uvek ugasen
wifi je radio 7 sati
skype ne palim, osim kad nekoga hitno trazim a nije prikladno vreme za zvanje
~sat vremena surfa
~pola sata igrice (poolbreak pro)
~10 sms-a
~10 min razgovora

baterija bolje drzi u odnosu na Nexus S sa 4.12
veoma brzo hvata wifi signal i odrzava primetno jacu konekciju (4 crte gde se nexus s jedva izbori za jednu)

Ja sam malo razocaran posle 3 dana koriscenja, ocekivao sam bolju autonomiju. Sve ostalo mi odgovara i skoro da je savrsen telefon za moje potrebe.

Eto, to su realni uslovi, hvala na odgovoru. Iskreno, i ja sam očekivao malo bolju autonomiju, pošto bih ga i ja koristio na sličan način.
 
'Ladno je njima HTC bolji... Mada, stavili su se u poziciju neke devojcice koja hoce mini flagship pa je to mozda i opravdano...

Uglavnom, sem izgleda i zvuka, Samsung popisao HTC. Na moju zalost, nadao sam se da ce One Mini biti bolji, a ono kamera, baterija i RAM za zezanje...
 
Da htc one mini je ocaj.. Veliki maltene kao obican s4 a krs.. Vadi ga samo izrada i displej
 
Nazad
Vrh Dno