Šta je novo?

Samsung Galaxy S4 mini

Zasto je tolko bitana led dioda kada ima i druga resenja kao sto je missed call reminder koji je po meni bolja opcija od led-a, ja na s3 led ne koristim uopste jer je toliko ruzan da nemam reci, dok svetlosna indikacija kod Nokia E72 je bas po ukusu uradjena. Dakle, nema sekiracije sto nema led-a jer ima resenja.
 
pa, meni je recimo ta dioda odlična. ne znam kakva je na s3 ali na ovom mom el cheapo telefonu je najobičnija zeleno/crvena i baš mi je korisna.
hvala za miss call reminder, isprobaćemo.
ako ima još nekih predloga, slobodno napišite.
 
Ako si rutovao telefon, imaš i BLN pa ti blinkaju ona dva tastera dole.
 
Da li neko ima bateriju veceg kapaciteta na ovom telefonu i kako je zadovoljan?!
 
na koliko ste postavili osvetljenje, kada stavim na auto nekako mi je mnogo slabo , na koliko da se postavi a da ne utiče mnogo na potrošnju baterije
 
Meni je bilo na auto, i bas nikad nisam pomislio da je slabo, a nije mi ni bateriju jelo vise no sto sam mislio da treba.
 
Ovaj teelefon se na našem tržištu isporučuje sa svom dodatnom opremom.
Interesuje me koliko vredi ta oprema koja se isporučuje sa njime tj koliko poveća ukupnu cenu telefona kada se isti kupi nov sa oglasa itd.
Dakle pošto su za ovaj telefon:
1. PUNJAČ,
2. USB mini kablić
3. Slušalice
???
 
Pozdrav svima. Imam I9195 koji bi navodno trenalo da ima podrsku za LTE, ali nigde u opcijama mi to nije ponudjeno. Imam samo Wcdma i Gsm. Da li je do stock roma koji je 4.4.2 ili nesto drugo?
 
Moguce da je od nekog operatera koji nije implemetirao tu opciju
 
U pravu si. Telefon nije zakljucan ali je sa neke ceske mreze cini mi se. Znaci dok ne ubacim novi stock rom nista od LTE podrske. :)
 
Nasao sam mnogo romova na Sammobile ali kako da znam koji ima LTE podrsku? Da li je flesovanje jedini nacin da to proverim?
 
imam model 9192 duos i izbrisao mi se IMEI na prvi sim slot kada sam mu radio upgrade sa JB4.2.2 na KK4.4.2 preko Odina onda kasnije posle flesovanja svega i svacega izgubio mi se IMEI i na drugom slotu:)
trenutno mi je Cyanogenmod KK4.4.4 ali naravno IMEI su null/null
probao sam preko odina ubaciti stock firmware 4.4.2 ali onda upada u bootlop,jos u svemu tome neznam za koju je zemlju radjen pa sam sada skinuo neki stock firmware JB4.2.2 za Egipat da probam i sa njim jer ista verzija kao na moj kada je bilo sve OK
b0fa7d39cad3b1d7d150046a565cc261.jpg

ovo je slika ovog mog mučenika kada je bilo sve OK
ako ne uspijem sa ovim ako ima neko resenje puno bi mi značilo;)
 
Što se bootloopa tiče, uradi factory reset iz custom recoveryja pre nego što flešuješ stock odinom. Obriši system particiju to je najbitnije, a kad si već tu obriši i data. I onda odin.
 
zahvaljujem sredio sam ubacio neki CM11 i opet je brljao malo radi pa malo izgubi jedan IMEI pa onda drugi..ludilo...onda fesnuh kernel i za sada radi bez brljanja...ako ne bude radilo uradicu kako si mi napisao
hvala @ Vojkan
 
Jel koristi neko neki AOSP? Kako to radi? Jel ima neki valjan rom?
 
Ja sam krostio cianogen, super radio samo kameru malo unazadi.
 
Sta mi je ciniti uzeo sam ovaj Samsung u Duos varijanti kao bekap sa instaliranim 4.2.2 Androidom a vidim na gsmareni da je moguce verziju os-a podici na 4.4.2 medjutim phone update kaze da nema dostupnih updatea za moj uredjaj?Trebam li uraditi update radi li sve ok na verziji 4.4.2 I kako da uradim manuelni update odnosno eventualno restore na 4.2.2 Hvala na pomoci
 
Skines 4.4.2 na sammobile,odinom ga flesnes sve radi odlicno,i da znas da ga ne mozes vratiti nikad vise sa 4.4.2 na 4.2.2 mada neces imati ni potrebe za tim jer odlicno sve radi na 4.4.2[emoji4]
 
Imaj samo na umu da se pojedinim samsung telefonima autonomija radikalno smanjila prelaskom sa gb i jb na kitkat...odnosno ako si zadovoljan kako radi sa 4.2.2 ne diraj nista.
 
Odem ja na sammobile, nadjem firmware za Galaxy S4 mini DUOS I9192 i nema nigdje 4.4.2 firmware za moj baseband I9192XXUBNB1. Kies kaze TUN-valjda Tunis, pokusao sam i po drzavi naci ali nema za Tunis dalje od 4.2.2 valjda zbog toga nema ni OTA update. Mogu li uzeti bilo koji firmware ili...? Izvin'te ispao sam iz fazona kad je Android u pitanju.:d
 
Maroko,Saudijska Arabija,Uzbekistan,Brazil,Panama,ne znam gledam li na pravom mestu ali najblizi Evropi je Unknown :d
 
Nazad
Vrh Dno