Šta je novo?

[Blizzard] HearthStone: Heroes of Warcraft

LOL. Jbt ja u rankedu nikada nisam naleteo na nekoga koga znam :D Cek cek cek jel to znaci da vise ne mogu da se sa 15-te pozicije vratim na 20-tu?
 
Ne postoji jasna definicija jedino sto znamo je da je palo puno ljudi cak i neki profesionalci i jedan sto se kvalifikovao sa blizzcon
 
Ma ti mozes da radis sta hoces, to se najvise odnosi na streamere sa punim friend listama pa se medjusobno pustaju, pa legendary Lea je tako i dobila legend.

Ne mislim na streamers samo nego na deo twitch komune :D
 
Poslednja izmena:
Vratili srkiju acc :D Hehehe, zapamtio sam onaj #broj kada mu je acc bio vajpovan i sada kada smo pogledali taj broj je, pa, drugaciji. Sada mi je opet aktivan na friend listi. Koj' su to salabajzeri. :d
 
jel ima neki pirate deck za paladina da je upotrebljiv na ladderu ?
Ne moram da se borim za legend, dovoljno je da mogu da stignem do ranka 5.

Karte nisu problem, imam sve za pirate.
 
Ja sam igrao agro paladina uvek za questove od 3-6 ranks pre par sezona, al koristim samo 2 charge pirata i 2 pirata od 2 mane, pa ako je to pirat deck.
Kao i vecina agro deckova moze sve da dobije :)
 
Ne, bas sam mislio pravi pirate deck, onaj legendary Captain Greenskin i svi ostali pirati, oruzija itd :)
Vec sam se malo zasitio (jedva cekam ekspanziju) pa bih da isprobavam deckove koje ranije nisam igrao.
Imam jako zanimljive deckove za shamana, warlocka i druida, a kad mi se igra ozbiljno ladder tu je control warrior.
 
Meni ostao grom za ctrl warr :) pa probaj sto da ne, 4 maca i pirati :) ja ih nisam sretao al moze da bude ok
 
Dajte neki dobar dek za druida, ja doso do 9og ranka i nikako na dole :)
 
Nisam, prvi put vidim taj :)
Igram odavno sa Coldlight Oracle i Muklom, ponekad mi uspe da millujem par karata protivniku, ali prvi put vidim ovu verziju sa Kidnaperom, eto da neko koristi i njega :D bas cu da probam
 
Odlicna je verzija, sve deckove sam dobijao i verovatno je najteze protiv zoo, priest i warr bez problema, nije poenta samo da mu punis ruku vec sto pre da mu deck ispraznis, meni se bash svidja, kao prvi put kad sam igrao miracle, prep vanish :)
 
Ko ce ovo sakupiti sve
 
Pa nisam nesto odusevljen... Rng ovo, rng ono... Igra ce se pretvoriti u apsolutni rng fest. I da, priest je opet dobio bolesno dobru class kartu.
 
Sistem se instalira na kompu pa cu iz glave napisati listu za druida koju trenutno igraju pro igraci na laderu i turnirima.

2x - inervate
2x - savage roar/force of nature
1x - cenarius
2x - ancient of lore
2x - wraith
2x - yedi
2x - shade of naxramus
2x - spectral knight
1x- black night
2x - wild growth
2x - swipe
2x - druid of the claw
1x - keren
1x - big game h
Ostale karte zavise dal zelis da vise bude ramp illi ces dodati jos malih miniona za kombo (haunted criperi npr) / mozes ubaciti i jedan starfall... Prilagodjavas dek trenutnoj meti u tvom ranku. Ako su mali rankovi onda verovatno ima mnogo zooa i aggro dekova pa mozes starfall i mozda jos neke taunte ubacili ili tako nesto. Druid je trenutno klasa koja nije prejaka vec moze situacijski protiv svega da se drzi ako igras sa 2 komba.
 
kakav vam je plan sto se tice zlata ?
Stedite za nove packove, ili vam fali jos dosta karata pa kupujete packove (ili igrate arenu) pre nego sto izadje ekspanzija ?
 
kakav vam je plan sto se tice zlata ?
Stedite za nove packove, ili vam fali jos dosta karata pa kupujete packove (ili igrate arenu) pre nego sto izadje ekspanzija ?
Igram arenu. Iskreno hs vidim kao kazual igru (nisam jedan od onih sto igraju po ceo dan pa imaju vec 10k+ spremno za ekspanziju
 
ja imam 100g samo :)
Probao sam da stedim, poceo pre 2 nedelje, dogurao do 1200-1300 golda i kupim packove kao i uvek.
Jedino sam uspeo za Naxx da ustedim jos pre nego sto je izasao, tu sam imao samodisciplinu.

Probacu da ne trosim nista dok ne izadje ekspanzija, da imam u startu da uzmem jedno 15-20 paketica da mi bude zanimljivo.
 
Eto zile poslusaj stevanix za druida.

Meni se bas ne svidja toliko RNG al videcemo ostalih 100tinak karata, RNG se slaze sa goblin lore ali previse za moj ukus.

Nesto ne vidim poentu previse stekati zlata trenutno, bolje dust stekati i praviti potrebne karte.
Samo me interesuje koji pack dobijamo kad dodje exp u areni.
Inace ovo je prva expanzija, naxx racunaju u adventure
 
Pa zoo je dobar protiv huntera, deathrattle priest i warr, ali ako krene huntera onda sve dzaba :)
 
Nazad
Vrh Dno