Šta je novo?

[VIP] "VipZaSve" - revolucionarni prepaid konacno i u Srbiji

Fali jos jedan provajder...kao t-mobile ili slicno, da malo "zaprzi corbu" :)
 
Zaprzice nama corbu;)
 
Neka im poskupljenja, 2 mušterije su izgubili ovim. Klincima sam još od "Prazničnog" izdanja ovog paketa uplaćivao svaki mesec po 500 din., a već neko vreme se razmišljam da im kod MTS-a uzmem pakete sa 50% popusta, taman su mi dali podsticaj da to i uradim ;). Pilićarski VIP, da su bar vratili količinu saobraćaja na 300/5000/500, pa ajde, ovako nikako.
 
Mani se dece i postpejda, jedan račun pokvari sve :)
 
Kakva je situacija sada sa ovom opcijom na pripejd broju? Konkretno me zanima da li se moze kombinovati sa "drustvenjakom" i koristiti uporedo?
 
Opcija ne postoji pod istim imenom, i nije podjednako isplativa vise, ali postoje sada kao VIP Ka Svima.
Ima dve opcije:
250 din, 7 dana, mislim da je 50min, x SMS, 150MB
600 din, 30 dana, 150min, x SMS, 300MB
Postoji i Drustvenjak na oba broja koja i dalje imam u VIP prepaidu, ali nisam probao da li mogu oba da se aktiviraju. Ne vidim zasto ne bi. I drustvenjak ima isti prioritet u odnosu na genericki net uvek.
 
Meni bi bio ok ova opcija za 600 dinara za 30 dana, zavrsavala bi mi posao trenutno, jedino bi mi bio problem da ne prekoracim megabajte na FB pa sam mislio da kombinujem sa drustvenjakom koji bi koristio za FB, dok bi mi megabajti ostali za viber i drugo ako zatreba. Al ne znam da li bi to funkcionisalo zajedno kako sam zamislio.
 
Pise da imaju prioritet u odnosu na genericki transfer, pa bi trebalo.
U praksi ne znam kako to radi, ne znam nikoga ko koristi te SocMe dodatke ;)
 
Izgleda da cu ja da budem prvi koji ce nesto tako da proba. Javicu kako sam prosao :d
 
Meni bi bio ok ova opcija za 600 dinara za 30 dana, zavrsavala bi mi posao trenutno, jedino bi mi bio problem da ne prekoracim megabajte na FB pa sam mislio da kombinujem sa drustvenjakom koji bi koristio za FB, dok bi mi megabajti ostali za viber i drugo ako zatreba. Al ne znam da li bi to funkcionisalo zajedno kako sam zamislio.
Pitaj u nekoj poslovnici. Ja sam pitao za vip za sve i 4gb za 300 dinara i rekli su mi da mogu zajedno da se koriste jer je jedno promocija a drugo standardni dodatak.
E sada ne znam koji standardni a koji promocija, ali ako ti znaš možda možeš i sam izvući zaključak, mada bih ja za svaki slučaj ipak proverio.
 
Dodatak je 4GB, VIP Ka Svima je "promocija". Kazem "promocija", jer je efektivno tarifa.
 
Ja sam koristio kombinaciju Vip Za Sve 30 dana+4gb neta i prvo se tarifirao net koji sam imao u dodatnih 4 gb pa tek potom 300mb koja dolaze uz promociju Vip Za Sve.Kako i Drustvenjak spada u pojacaj surf dodatke kao i 4 gb net-a koje sam ja koristio to znaci da moze da se kombinuje na isti nacin.Koliko vidim cena je 69 dinara za 30 dana za Drustvenjak.
 
Zaboravio sam da kazem da sam zvao korisnicki servis da pitam za ovu promociju 30 dana+ drustvenjak i rekose da bi trebalo da funkcionise (nisu mi ni oni bas 100% bili sigurni u ovu kombinaciju :d ). Jedino sto mi predstavlja misteriju je da li ce mi onih 300MB raditi uporedo sa drustvenjakom na osnovu slicnog iskustva korisnika iznad mog posta :) ili ce biti blokirani zbog drustvenjaka. Moracu da se prosetam i do poslovnice vip-a da pitam i tamo.
 
Poslednja izmena:
Ako u korisnickom servisu nisu bas 100% bili sigurni u ovu kombinaciju, zasto ocekujes da u poslovnici znaju vise?
To ti je VIP fazon. Nikad nisu sigurni u to sto kazu. Moj savet je, riskiraj 69 dinara... Druge ti nema. Jedino pouzdano ti je da pouzdanu informaciju od njih dobiti neces.
 
Nazad
Vrh Dno