Šta je novo?

[VIP] "VipZaSve" - revolucionarni prepaid konacno i u Srbiji

xSeptimus

Znamenit
VIP član
Učlanjen(a)
07.05.2002
Poruke
10,732
Poena
1,045




L I N K

Koliko vidim, ovaj prepaid paket obesmisljava na nasem trzistu sve ostale prepaid pakete, sve Sigurice i Kontrole troskova a i neke postpaid pakete.
Nema ugovorne obaveze, i uopste bilo kakvog potpisivanja.
150min ka svima, 1500sms ka svima, 1500min u VIPmrezi i 150mb za 500din/30dana

Opravdano mozemo da se nadamo da VIP nece ukinuti ove promocije obzirom da do sada nije menjao trajanje pojedinih promocija na prepaidu.
Doduse, za sve postoji prvi put :)

L I N K
 
Poslednja izmena:
Ovo je /\ ponuda

Kao da si na postpaid-u, a nisi :D
 
Sitnim slovima,promocija vazi do sestog meseca ili dok traju zalihe.
U prevodu predjite na nasu karticu pa cemo da nastavimo sa dranjem kao i do sada i kao i ostali operateri...
 
Obicno njihove promocije ostanu da vaze dok vazi sama kartica.
 
Cek a u cemu se razlikuje ovo od ranijih ponuda telenora i od pre mesec dva i mts-a ("Dodaj sve" i "Uzmi sve")?

Sad sam uporedio, vip trazi najvise para, najmanje dobijas minuta/sms/mb, ali ima jednu bitnu prednost, minuti su nacionalni. Jos ako ne naplacuju uspostavu veze nekome moze biti i korisno :-/
I da ova druga opcija za 30 dana nije losa, sasvim :)
 
Kod svih sličnih promocija nikada nije bilo naplate uspostave veze.
 
Kod svih sličnih promocija nikada nije bilo naplate uspostave veze.

Tacno, medjutim ovde ne pise eksplicitno, a ja sam se naucio da citam i sitna slova kod vipa (ona siva na sivoj pozadini :mad::whip:, vise od 60% populacije to ne moze da procita) :)
Verovatno je da se ne naplacuje, ali dok neko ne potvrdi ne mozemo biti sigurni...
 
Mogli bi opusteno da ponude i vece pakete, ne bih se bunio vec bih presao :)
 
Ne znam o kojim naplatama uspostave veze pričate,kad je ovde rec o minutima.Uplatis 500kinti i dobiješ sve sto je gore navedeno.Jedino mogu da skinu koji minut,sto i ne bi bilo čudo kod njih.
 
Uspostava veze se ne naplaćuje. Malopre sam aktivirao karticu i obavio jedan kratak poziv.
uzaza2u7.jpg
 
svaka promocija kod svakog operatora, a koja ukljucuje besplatne minute, povlaci za sobom nekoliko postova, pa cak nekad i strana, iste diskusije: da li se naplacuje uspostava veze u okviru besplatnih minuta? i uvek, ali uvek je odgovor isti: NE. Ne naplacuje se, i nikada se do sada nije naplacivala...
 
^ Prvo, ne postoje besplatni minuti. Drugo, kod skoro ukinutih MTS Tarifnih opcija naplacivala se uspostava veze, jer se nisu kupovali minuti kolicinski vec niza cena minuta.
 
Da je postpaid paket, pa i da se razmisli - ovako, ne mogu da bacam pasulj kad ce da ukinu ovu opciju.
 
Telenor je zapoceo ovaj pripejd fazon "sve", MTS ga je, kao i obično usvojio, dok je Vip uradio isto ali povoljnije (100din manje od MTS-a za dodatke) i pozivama ka bilo kojoj mreži - Vip je pripejd pobednik! :)

Bitna napomena: 150MB mesecno je malo, dok MTS daje 600MB mesecno ako se Uzmi dodaci uzimaju svake nedelje (uk. trosak 600din).
 
Poslednja izmena:
Pa dobro, 150MB jeste u neku ruku malo, ali može da koristi ako se ne "iživljavate" na mobilnom netu i ako koristite wifi za "velike stvari".
 
Pa dobro, 150MB jeste u neku ruku malo, ali može da koristi ako se ne "iživljavate" na mobilnom netu i ako koristite wifi za "velike stvari".
Slazem se. No toliko ljudi probije limit pa plati 50din/MB, jer ovde nema "neznatno smanjenog protoka". :(

@MagicM: Na Vipu nista ne traje "vecno". :D
 
Poslednja izmena:
owim, kako da prekoračiš na prepaidu? Ako nemaš kredita, valjda neće da se konektuje uopšte, a i ako imaš, to može biti 50-100 din više, a minuti i poruke ostaju u svakom slučaju.

Znam ljude koji sa 100MB na KT koriste čak i android telefone, i to ne one starije, već xperia U, HTC One V... Jedino ne update-uju aplikacije na 3G, koriste za mail, gtalk...
 
^ A sta ako imas kredita? :)

100MB moze biti i malo i mnogo. Ja 10MB potrosim da iz brauzera otvorim 2-3 strane srednje opterecenosti. Nekad napravim WiFi hotspot. Svuda imam WiFi, sem u pokretu ili kod nekoga kome net ne radi. Moja potrosnja je bez ikakvih pravila: jedan mesec 15MB, drugi 400MB. Opet se vracamo na to da onaj ko koristi mora da pazi, proverava, bude u grču.
 
@MagicM: Na Vipu nista ne traje "vecno". :D

Moja majka i dalje ima onu promociju uplati 200 dinara dobije 1000 poruka za sve mreze i 1000 minuta u VIP mrezi, a te promocije nema, a ona je ima vec 2-3 godine ;)
 
@MagicM: Na Vipu nista ne traje "vecno".

Šta znam ... ja imam jedan jedini broj u VIPu, prepaid, i koristim ono "javi se uvećaj kredit" ... to sada ne možeš da dobiješ nikako, a ja svakih par nedelja uplatim po 200 dinara da reaktiviram na 7 dana.

Taj broj koristim za oglase, i posao, i faktički mi je neograničen kredit :) :) :)
 
Proslog leta kupio rodjendanski prepaid, uplatim 200 din mesecno i dobijem 5000 minuta i poruka.. Kredit ostaje netaknut.
I tako vec 7 meseci. Operateri kazu da se promocije ne menjaju osim ako korisnik ne trazi ili sam promeni preko automata.
 
sve se slazem. Ali ako se kaze broj minuta koji se "dobija" uspostava veze se nikada ne naplacuje, a i sam si to rekao. Moj komentar se nije odnosio na sve promocije... I naravno da ti minuti nisu stvarno besplatni, ali nasi operatori ih i sami vrlo cesto tako nazivaju...
 
Kod nas u Srbiji nije bilo uspostave veze kod paketnih minuta.
Bilo je jedino kod omiljenog Mts broja i slicnih akcija.
 
Poslednja izmena:
Prvi put minuti prema svim domaćim mrežama uključeni u cenu pripejd paketa


"VipZaSve" je jedina pripejd promocija na tržištu u okviru koje korisnik dobija minute prema svim mrežama u Srbiji uključene u cenu pripejd paketa. Uz "VipZaSve" pripejd paket po ceni od 299 dinara korisnik, uz pripejd broj, dobija početni bonus od 50 minuta i 500 SMS ka svim mrežama, 50 MB i dodatnih 500 minuta u Vip mreži, u trajanju od 7 dana.

Nakon toga, korisnik u svakom trenutku slanjem besplatnog SMS-a sa "?" na 2013 može da odabere jedan od dva paketa sa opcijama za komunikaciju prema svim domaćim mrežama:
Opcija 1: 50 minuta i 500 SMS ka svim mrežama, 50 MB, dodatnih 500 minuta u Vip mreži, u trajanju od 7 dana od dana dopune, po ceni od 200 dinara. Opcija 2: 150 minuta i 1.500 SMS poruka ka svim mrežama, 150 MB i još dodatnih 1.500 minuta u Vip mreži, u trajanju od 30 dana od dana dopune, po ceni od 500 dinara.

Za razliku od standardnih pripejd promocija u kojima dobijeni bonus podrazumeva isključivo razgovore u mreži, uz "VipZaSve" minute za razgovore prema svim domaćim mrežama korisnici više ne moraju da planiraju svoju komunikaciju prema tome ko se od njihovih sagovornika nalazi u istoj mreži.

Slanjem SMS-a na kratak kod 2013 i dopunom od 200 ili 500 dinara korisnik dobija novi paket u trajanju od 7, ili 30 dana od dana dopune. Promocija traje do 30. juna 2013. godine, i važi i za nove i za postojeće pripejd korisnike.
L I N K
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno