Šta je novo?

Sony Xperia SP

Proguglacu malo ;-)
Voleo bih da je IPS tehnologija i na ovom modelu zato što mi odgovara i prija očima,ali dobar je i ovaj, brzo sam se navikao. Imao sam izbor da kupim i neki drugi fon ali ovaj mi se jednostavno svideo. Sa uživanjem ga koristim.
I zašto su kablovi na punjacu sve kraći i kraći??? :-D
 
Zamolio bih vas za savet. Dvoumim se izmedju Lg optimus L9 II i Sony Xperia SP? Sta izabrati?
 
Još uvek ništa od 4.3 najavljenog za decembar, imaju fore još 3-4 dana da ispoštuju.
 
Eh nisam ga docekao,otisao je moj sp.
Jel ima nekih bitnih promena?
 
Ja instalirao sinoc i ne znam da li se tripujem kao da mi je ekran svetliji( mozda sam se istripovao), ali zato provereno baca 23000 na antutu, a do sada 21000.
 
Ne znam, odma sam iskljucio bravia en. i isao sam wipe ceo. Sad bar moze dash clock da se instalira.
 
Izasla ispravka pre 2 dana. Konacno telefon sa ovim 4.3 softverom je telefon dostojan coveka. Elem, baterija se "razkalibrisala", ne puni je do 4.2 V, i do 60% se potrosi za 2 sata...a posle traje 2 dana :D ne znam kako se to desilo...
 
Da znas da je telefon postao upotrebljiv. Da li si radio factory reset posle update?
 
nakon update na 4.3 jesam, u nekom momentu. To je devojkin telefon (ali kao da je moj). Nakon instalacije ispravke sistema za 4.3, ovaj od pre par dana, nije vracan na fabricka. Jel moze neko da mi kaze koliki mu je napon na bateriji kad je napunjena na 100%? To pokazuju razni programi, npr battery widget. Znacila bi mi informacija, hvala :)
 
Da li zna neko dobar rom za ovaj telefon, jel vidim da nece biti zvanicni kit-kat za njega.
 
Juce stavljen na punjac i kada se napunio vise ne daje znake zivota osim sto svetli indikacija dok je na punjacu, jel imao mozda neko slicno iskustvo?
 
Sve sam to vec probao juce ali bez uspeha i sad kad sam procitao post reko da probam jos jednom i RADI !
Pokusavao sam prvi put cackalicom da ga restartujem a sada je spajalica odradila posao
Hvala puno!
 
Nema na cemu, nego jesi probao sa drzanjem ona 2 tastera? verovatno moze i tako..
 
Probao i to nekoliko puta ali bez uspeha.
Bitno da sada radi, pošto sam ga poklonio pre par meseci bas mi bilo bez veze sto je "crkao" tako brzo
 
Da li neko može da mi kaze gde ima i koliko je nova baterija za sp. Neće da ga napuni do kraja i puni baš dugo, pa sam počeo da razmatram zamenu baterije, jer mi najviše liči na to.
 
jesi zvao servise da pitaš? Meni baterija i dalje dobro radi
 
Nazad
Vrh Dno