Šta je novo?

LG Nexus 5

Sta sve treba da dodam i oduzmem da nexus 5 leti.

Da li ostaim ovaj stock 5.1 ili dodam neki drugi rom.

32gb model.
 
Nexus 5 "leti" sa svakim ROM-om.
 
Novi kroma rom je najbolje sto postoji trenutno za ovaj telefon
I jos kod blu kernel
 
Verovatno glupa tema da to pitam ali ima li šta bolje od ovog telefona za 200 evra polovno? Ne volim preko pet inča, volim kad dobijam stalno update, volim 2 GB rama, ne zanima me muzika, zvučnik, baterija...?
Lumia 830. Odlicna.
Samo krastavac, nemas youtube app. Nego u browseru :D
 
Sta bre nema yt app? :d
 
Ima tema sta kupiti pa tamo nastavite. Ovo je nexus 5 tema.
 
Ladno moze da se stavi tamna tema. Slike sa xda. Kazu da su i animacije drugacije
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1432844350534.png
    uploadfromtaptalk1432844350534.png
    123.7 KB · Pregleda: 197
  • uploadfromtaptalk1432844358828.png
    uploadfromtaptalk1432844358828.png
    74.3 KB · Pregleda: 195
Lik sa reddita kaze da je i app drawer promenjena, da sada skrola vertikalno, aplikacije poredjane po slovima, izgleda da ima i kartica sa nedavno koriscenim aplikacijama. Medjutim, kaze da mu ne radi home dugme, ni google wear i mislim da ni goggles ne radi.
 
Sa apk mirrora ako ne moze u srbiji.

Izaberite original upload da google ne bi smanjivao kvalitet slika pri uploadu

[youtube]-J4zQwC2qRo[/youtube]

P.s. da li vama nova google photos uploaduje i ss sa moba ? Meni ne..
 
Poslednja izmena:
^ Isto i kod mene. Al koristim Piktures tako da mi nije hitno.
Elem, koliko sam primetio sa ovim update-om na 5.1.1 je samo malo poboljsana baterija. I dalje ne mogu da upalim Flashlight iz padajuceg menija. E sad jedino ako njega blokira kamera koju blokira viber, onda da kazem da nije do Androida.
 
Kako misliš da ne možeš da upališ flashlight? Kod mene to radi regularno na 5.1.1
 
Ne može da se upali kada onaj proces zaglavi kameru. Kad kamera radi BokiJ trebalo bi i "baterijska lampa".
 
Bilo bi dobro da se u prvi post ubaci problem sa kamerom i viberom, jer postaje mucno citati vise. Mislim da se poslednjih 20 strana pise o tome. Posto sam svoju aktivnost sveo na minimum i ova je jedna od retkih tema koju cu posecivati bilo bi lepo procitati i nesto drugo osim kamere.

Znaci ako vam viber zaglavi kameru nece raditi ni flashlight, resenje vec 100 puta objasnjeno. Viberov bag

Ako drzite upaljen flashlight vise od 5 minuta (nisam merio tacno) flashlight ce se ugasiti i nece vise da se upali (nece hteti ni kamera) ako ne restartujete telefon. To je guglov bag.
 
Poslednja izmena:
Kads dodaš novu adresu u Walletu, na telefonu uradi clear data za Play Store. Nekad je potrebno da prođe par sati kako bi se situacija promenila, pa mu daj vremena.

Ima li iko oko ovoga da pomogne? Probao sam da izbrosem karticu, promijenim adrese, dodam novu karticu ali nista ne pomaze. I dalje ne mogu da skidam pola aplikacija sa PS.
 
Nazad
Vrh Dno