Šta je novo?

LG Nexus 5

Spigen slim armor
 
Nista. Ebes telefon na koji stavljas gumu i razna plasticna cuda :)

Od kada koristim telefone nikada nisam nista stavljao na njih. Bilo je pokusaja lepljenja onih screen protektora ali i od toga sam odustao veoma brzo :)
 
Od Nexus četvorke praktikujem dbrand vinyl skinove. Pažljiv sam sa telefonima, tako da mogu i bez dodatnog bulk-a. Inače koristio sam neko vreme spigen ultra fit, ali dosadio mi je brzo. Petica je najbolja gola :)
 
I meni je dbrand najbolji. Em ulepša telefon, em budeš unikatan. Milina :)
 
kako da skinem pozadi onunalepnicu sa IMEI brojem, hocu da zalepim dbrand vinyl skin
 
Kakve su one origigi Google futrole? One mi se jedino dopadaju za sada mada cu jos da trazim.
 
Dobre su ali je cena kad sam ja gledao bila jos bolje, cinimi se 25/30e
 
Kakve su one origigi Google futrole? One mi se jedino dopadaju za sada mada cu jos da trazim.

Ja sam kupio crvenu (nešto između crvene / narandžaste / roze) i žutu (fluo žuto zelena) ali preko AliExpress-a, koštaju skoro 6 USD po komadu, baš sam zadovoljan kvalitetom, perfektno pasuju na telefon i stvarno nemam nikakvu zamerku... One original mislim da koštaju oko 30 USD, kod nas se čak prodaju i za 40 EUR, mada nisam nešto siguran da su original jer neki lik Vuk iz BG koji ih prodaje preko KupujemProdajem ima u ponudi i boje kojih nema na Google Play (original mislim da je dostupan samo u crnoj, žutoj i crvenoj boji, nema sive i plave) Nisam do sada imao prilike da uporedim ove moje kineske sa nekom originalnom... jedino na šta se ljudi žale je slabija reakcija na pritisak power dugmeta u početku dok se ne razgazi ona guma ali to je problem i kod originala. Ja nemam tu problematiku, mislim da je samo bitno da kad stavljaš telefon u case prvo gurneš desnu stranu gde je power dugme pa onda spustiš levu...
 
Da,one kineske sa alija su fazon identicne kao orginali.vise se isplati uzeti tih 6komada nego jednu orginal :)
 
Ja sam kupio crvenu (nešto između crvene / narandžaste / roze) i žutu (fluo žuto zelena) ali preko AliExpress-a, koštaju skoro 6 USD po komadu, baš sam zadovoljan kvalitetom, perfektno pasuju na telefon i stvarno nemam nikakvu zamerku... One original mislim da koštaju oko 30 USD, kod nas se čak prodaju i za 40 EUR, mada nisam nešto siguran da su original jer neki lik Vuk iz BG koji ih prodaje preko KupujemProdajem ima u ponudi i boje kojih nema na Google Play (original mislim da je dostupan samo u crnoj, žutoj i crvenoj boji, nema sive i plave) Nisam do sada imao prilike da uporedim ove moje kineske sa nekom originalnom... jedino na šta se ljudi žale je slabija reakcija na pritisak power dugmeta u početku dok se ne razgazi ona guma ali to je problem i kod originala. Ja nemam tu problematiku, mislim da je samo bitno da kad stavljaš telefon u case prvo gurneš desnu stranu gde je power dugme pa onda spustiš levu...
Evo par slika

dc6ce2b2183540552c1d2aa8062c0fed.jpg

e093612ba35680aa1ee41c1819098cd3.jpg

f8eea69f66e646a59e0a29db85e188e2.jpg

beff43140158401fefdbd3eae6f0b967.jpg

4c25de3b632aecd9be4b376ff8469f89.jpg

f3df6d8beb355cbbe07f887d7e135922.jpg
 
Spigen slim armor

Kako si zadovoljan?

Ja sam kupio crvenu (nešto između crvene / narandžaste / roze) i žutu (fluo žuto zelena) ali preko AliExpress-a, koštaju skoro 6 USD po komadu, baš sam zadovoljan kvalitetom, perfektno pasuju na telefon i stvarno nemam nikakvu zamerku... One original mislim da koštaju oko 30 USD, kod nas se čak prodaju i za 40 EUR, mada nisam nešto siguran da su original jer neki lik Vuk iz BG koji ih prodaje preko KupujemProdajem ima u ponudi i boje kojih nema na Google Play (original mislim da je dostupan samo u crnoj, žutoj i crvenoj boji, nema sive i plave) Nisam do sada imao prilike da uporedim ove moje kineske sa nekom originalnom... jedino na šta se ljudi žale je slabija reakcija na pritisak power dugmeta u početku dok se ne razgazi ona guma ali to je problem i kod originala. Ja nemam tu problematiku, mislim da je samo bitno da kad stavljaš telefon u case prvo gurneš desnu stranu gde je power dugme pa onda spustiš levu...

Hvala na opisu i slikama. Nasao sam bas na ebay-u tu varijantu samo sto je 9$. Evo linka
http://www.ebay.com/itm/15123145673...49&var=450269978256&ssPageName=STRK:MEBIDX:IT

Mislio sam da uzmem 2-3 taman za cijenu nekog skupljen Spigen-a ili slicnog brenda pa dok traju - traju.
 
Mnogo mocno izgledaju ove google futrole, razmisljao sam i ja da kupim jednu, al' vamo kod nas 25 eura komad, jesu to original?
 
Ja imam original google bumper...naleteo na neko snizenje i uzeo je za 10 dolara. Tel je duplo veci sa bumperom...bas napravi ciglu od njega, kad sam skoro skinuo posle 2-3 meseca..nisam mogao da verujem koliko je dobar bez bumpera.

Inace, telenor mi opravio telefon za 3 dana...bas sam se iznenadio. Crkla ploca, zamenjena odmah i sad sve sljaka kako treba.


P.S. sad ne znam dal ponovo da flesnem slimkat...koji mi radio perfektno ili da idem na LP.
P.P.S. jel moguće da mi ploca crkla na telefonu zato sto ga punim samsungovim punjacem za tablet? Jedno 3 puta brze se puni
 
Poslednja izmena:
Negde sam procitao da ce mi ponovo rafiti Google now ako izbrisem google sa google playa pa instaliram.Kada sam uninstall updates pre na 4.4 morao sam da uradim reset dugmetom za gasenje.Koliko mi je sigurno da to radim na 5.0 jer me vise nervira sto ne radi google now
 
U, pa to je relativno nov telefon. Fino što su bili tako ažurni! Ko zna šta im je bilo :d
 
Cataclizma dominira lik.. Ozbiljne opcije je skuvao u rom :)
 
Negde sam procitao da ce mi ponovo rafiti Google now ako izbrisem google sa google playa pa instaliram.Kada sam uninstall updates pre na 4.4 morao sam da uradim reset dugmetom za gasenje.Koliko mi je sigurno da to radim na 5.0 jer me vise nervira sto ne radi google now

Nece ti raditi G Now tom metodom. To je funkcionisalo na KK, na Lizalici ne radi.
 
P.P.S. jel moguće da mi ploca crkla na telefonu zato sto ga punim samsungovim punjacem za tablet? Jedno 3 puta brze se puni

Vrlo lako moze da bude. Sto ne punis sa njegovim obicnim punjacem?
 
Ima li neki scr protector da je anti-fingerpring a da nije mat tj. da ne kvari prikaz ekrana?
 
Nazad
Vrh Dno