Šta je novo?

LG Nexus 5

Kako sto.. Kriva plastika koja zapravo nije kriva,10mm debeo bez qi punjenja,jedan od najvecih mobova od 5.5 incha,bezel sa strane ogroman iako su dugmici pozadi itd itd. A ocekujem i ponovo pucanje plastike samo od sebe,ali to ce vreme pokazati.

U prevodu nema mesta ni za sta iako je mob glomazan..

Ako se budu vodili njegovim dizajnom nece mnogo postici.
 
Poslednja izmena:
Što se LG G telefona tiče tu od G2 dalje ne treba.
 
Kako sto.. Kriva plastika koja zapravo nije kriva,10mm debeo bez qi punjenja,jedan od najvecih mobova od 5.5 incha,bezel sa strane ogroman iako su dugmici pozadi itd itd. A ocekujem i ponovo pucanje plastike samo od sebe,ali to ce vreme pokazati.

U prevodu nema mesta ni za sta iako je mob glomazan..

Ako se budu vodili njegovim dizajnom nece mnogo postici.

Ja sam posmatrao samo estetski. Nisam ga koristio, pa da sudim o ostalim stvarima.
 
To je vec stvar ukusa, meni se licno vise svidja izgled G3 od G4, ali mi ni G4 uopste nije ruzan, lepo izgleda.
 
Problem sa whatsaapom i n5 mi se pogorsao.. Naime ranije mi poruke nisu stizale preko wi fi a sada nece ni preko 2g/3g.
Dobijem ih tek kada udjem u sam program.. Ludim od ovog problema.
Da li neko ima nekakav savet ?
 
Eto vidis da nije ruter :)

Da instaliraj whatsapp sa play store-a, ne preko titanijuma. Cuvaju ti se poruke svakako, a podesavanja ces srediti za 30 sekundi.

Ja sam mislio da se to odavno zna da ne treba vracati fb, fb messenger, whatsapp, viber itd posto otkaze gcm iz nekog razloga.
 
Pa sa srora ga instaliram.. Backapujem samo poruke i to preko njegovih beckup fajlova

Tripujem da ga nekako adaway ubija..
 
Poslednja izmena:
Imam i ja adaway, ali nemam problema.
 
Sada sam disablovao adaway pa cu da vidim. Zestok rebus.
Jos jedna mana je sto ne koristim ni viber ni fb mesenger pa ne mogu da testiram da li i oni baguju
 
Beše imaš aplikacije koje ti testiraju da li radi gcm, pa guglaj.
Isto imaš i aplikacije koje tweakuju gcm heartbeat, pa ti možda to pomogne.

Na žalost, ne sećam se kako se zovu.
 
Hvala probacu nesto.
Uglavnom jako mi je cudno sto nece da dodje poruka iako blejim i radim nesto drugo na mobu,znaci iskljucivo dolazi kada se udje u program..
 
Mada, i mene danas zeza whatsapp, u smislu, na desku mi non stop javlja da se telefon diskonektovao. Tek kada ga otvorim na mobu, on se poveže opet.
Naravno, sbb i "cisco" modem.
 
Potvrđujem, isti sam problem imao jednom i pnf je sredio.
 
Decki kako vam radi n5? Mislim mijenjati g2 za n5 pa pomalo appove praviti i za njega. Hvala
 
Nisam poredio sa g2 ali jesam sa gpro2. Nexus radi lepše i brže. Ono gpro 2 ima taj osećaj custom skina.
 
sin ima n5, ja g2 i kadgod se zamenimo jedini razlog što hoću povrat je baterija (trajanje) i ir, češće on traži vraćanje zbog: "spor i ne radi glatko" (cloudyfa g3/4)
ponovnu zamenu ja tražim zbog toga što n5 stvarno brže radi i bez laga, a on zato što mu je na g2 bolji zvuk u slušalicama (naravno i jedan i drugi v4a)
 
Rešio sam da pređem na lolipop konačno. Interesuje me kako najbolje to da uradim, dakle kako i šta da stavim. Trenutno imam slimkat 4.4.4 i elementalx 3.4.0. Telefon mi savršeno radi, al red je da se updateujem[emoji4]
Čitam temu redovn, ali nisam sam uspeo da iskristališem sta je trenutno najbolje.
 
Nazad
Vrh Dno