Šta je novo?

LG Nexus 5

Ima aplikacija app ops ali je nisi mogao natjerati na radi sve ok na lollipopu. Nekad sam to davno pokusao i batalio, ili izbacuje FC ili ne radi kako treba.
Kako god okrenes customizacija ne gine.[emoji243]
 
Poslednja izmena:
Slabo kome to radi kako treba.
Ja ne mogu zamisliti ROM bez PrivacyGuarda bas zbog prirode Androida.
Zivio Custom ipak.[emoji109]
 
Poslednja izmena:
Radi ali ne ono sa marketa, vec neka integrisana /dobro odradjena/ opcija u sklopu ROMa kao kod Chromea ili PrivacyGuard kod Euphorie. Nemoj zajebavati telep posten narod [emoji85] [emoji12] [emoji3]
 
Stjepo digni voltazu, možda proradi i upali drugo jezgro :D
 
Nacrtaću ti posle kad mi bude tu telefon da uhvatim screenshot, ako đilke čita može da ostavi link koja je tačno aplikacija jer sam na njegovu preporuku skinuo

Edit evo čita, daj čoveku link da ne mlati više :D
 
Poslednja izmena:
Ajde ne svirajte da ovo gore koristite, a niko stock nema [emoji40]
Bas tu aplikaciju probao prije par mjeseci, pola opcija nema, i ono sto ima brljavi.[emoji13] [emoji15] [emoji16]
 
Evo kako brljavi
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1429378766550.jpg
    uploadfromtaptalk1429378766550.jpg
    47.3 KB · Pregleda: 191
  • uploadfromtaptalk1429378779368.jpg
    uploadfromtaptalk1429378779368.jpg
    61.4 KB · Pregleda: 192
Nesto mi pobrljavi TT. Radi dobro na manje od 5.0. Sta ti je to kukavce, ne lici na Nexus a ni na Lollipop, mozda neki LolliWizz [emoji16]
 
Poslednja izmena:
Informiši se pre nego što se dohvatiš tastature. Up time je dokaz da ne mora da se restartuje a softver je 5.0
 
Ja sam probao, i nikakav je. Jedino vreme nisam uspeo da namestim, verovatno sam neki dodatak propustio da instaliram.

Ako bi vec morao stock launcher da koristim, guglov je 5 puta bolji.
 
Pozdrav ekipi, pitanje, uz ovaj telefon sam dobio punjac kojem je izlaz 5V - 1,2A, mada ne za nase uticnice pa koristim drugi nesto slabiji od 5V - 1A.
Interesuje me kad bi nabavio punac sa izlazom od 2A, da li i koliko bi to bilo pogubno za bateriju?
Molim za odgovor ljudi koji puzdano to znaju ili se stvarno razumiju.
HVALA PUNO.
 
Puniće se istom brzinom kao i sa fabričkim punjačem tako da ti je svejedno.Moja preporuka je da koristiš fabrički, puni se dovoljno brzo i sa njim.
 
Neće, puniće se brže, pisali smo već o tome. Oko 50% brže.
 
Nisam znao za to, na mnogim telefonima sam koristio jače punjače od fabričkih i uvek se punio isto kao i s originalnim.
Ovo sam našao na netu u vezi jačeg punjača na nexus 5.

Anandtech says that the Nexus 5 charging limits input to a max of 1.5A. 

When it comes to charging, Google continues to do the sane thing and implement BC 1.2 signaling. Unlike the LG Optimus G, the Nexus 5 does not use the battery charging IC Qualcomm makes for use in conjunction with its normal PMICs, instead it uses the TI BQ24192 to charge at up to 1.5 A maximum and a MAX17048 fuel gauge. This seems to be done in order to accommodate wireless charging, though there could be other cost considerations at play. The Nexus 5 seems to charge in the linear region at just above 1 A however, although the limit set for BQ24192 is 1.5 A, and has a total charge time just above 2.5 hours on the supplied 1.2 A charger.
 
Poslednja izmena:
uploadfromtaptalk1429406512910.png

Kako volim kada ovako popunjava memoriju ,krivo mi sto nemam 3gb :)
Android 5.1 pravi potez,ne znam kako se punila na kk..
 
Nisam znao za to, na mnogim telefonima sam koristio jače punjače od fabričkih i uvek se punio isto kao i s originalnim.
Ovo sam našao na netu u vezi jačeg punjača na nexus 5.

Koristim brzi LG punjač od 5V 1.8A na Nexus 5. Bateriju puni sa 1670mAh i napuni je za 1h 15min.
 
Ovaj moj od LG puni samo sa 0.5. Imam neki Nokia kablić od 15 cm, sa njim daje 1. Baš ću da probam i punjač od N7 (0.85).
 
Poslednja izmena:
Da nije malo mnogo 13% za 10-ak sati standby?

Koji matrak može biti Android OS?
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1429435426298.png
    uploadfromtaptalk1429435426298.png
    144.1 KB · Pregleda: 179
  • uploadfromtaptalk1429435433446.png
    uploadfromtaptalk1429435433446.png
    130.3 KB · Pregleda: 179
  • uploadfromtaptalk1429435492190.png
    uploadfromtaptalk1429435492190.png
    101.9 KB · Pregleda: 184
Ima probme sa Factory resetom, nakon OTA update-a na 5.1, danima se razmisljam da odtradim FR. i iz Androida odem na opciju FR da mi to uradi medjutim sotji ovo vec nekoliko minuta.
Ne mogu da uradim nista samo stoji oavakva slicica na ekranu i pise erasing kao i ovde.

http://www.carbontesla.com/wp-content/uploads/2014/07/Huawei-Honor-3C-Android-4.4.2-Upgrade.jpg

i ispod nje pise Erasing i nista ivse i tako vec mozda 10tak minuta.

Kako je moguce da ubijem ovako tel?
Sve je radilo samo sam hteo da ionstaliram sveze iz pocetka aplikacije koje sam imao
 
Ostavi, trebace mu jako dugo. I ja sam se zeznuo pa odradio tako, sigurno je pola sata drljao

Prvi put i nikada vise, od sada samo iz rekaverija
 
Nazad
Vrh Dno