Šta je novo?

Nova Motorola - "X phone"

Pusti me tih kineza :D Ko zna da li ta baterija drzi stvarno toliko koliko ima kapaciteta. Eno ima na ebay-u 3200-3500mah za S2, pa drzi jedva kao original od 1650.

Ne kazem, nisam video. To bi moralo da se potvrdi.


Edit:

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4854&idPhone2=5544

Evo Note 2 vs Lenovo 780

Stand-by Up to 980 h vs Up to 840 h
Talk time Up to 35 h vs Up to 43 h

Mada opet kazem sumnjivo mi za lenovo, niko nije odradio review.
 
Poslednja izmena:
U pravu si za kineske baterije. Ali nije Lenovo neka kineska kopirnica telefona, sumnjam da bi stavili fuš bateriju.

Što se tiče trajanje baterije dok je telefon ugašen, to ima veze sa čipsetom. MTK SoC su poznati po tome što nemaju dobar power management.

Ostali Lenovo modeli dolaze sa betarijam standardnog kapaciteta, ove velike baterije su specifičnost P serije.
 
Poslednja izmena:
RAZR MAXX i RAZR HD MAXX imaju po 3300mAh tako da nije nista novo za Moto da napucava baterije, ali ovo mi zvuci previse...
 
Da to su posebne verzije maxx, ali obične imaju "normalan" kapacitet.
 
1. avgusta predstavljanje kaže Verge, dobili su pozivnicu :)
 
Verge javlja da su od insajdera saznali da ce ovo biti specifikacije:

Dualcore 1.7GHz Snapdragon S4Pro
2GB ram
4.5" 720p display
1500 mAh battery
Auto HDR camera mode
"Always-on" listening mode is turned off by default
Wrist flicking motion can turn on camera

http://www.theverge.com/2013/7/19/4...cifications-processor-memory-battery-software

Iphone 5 ima 1440mAh, pa se skoro niko ne buni. Videcemo kako ce se MotoX i dualcore CPU snaci sa 1500 mAh.


edit - upravo su updateovali vest, navodno za bateriju nisu sigurni :D :D
 
Poslednja izmena:
moto-x-press-render.jpg


Fan render.
 
Čekam ove sto su pričali da će biti ludacka baterija, pa da vidim kako im sve to pada u vodu... :D

Možeš misliti motorola, pa motorola...

Na 4.3 ekran baterija od 2000mah bi bila savršena. Znam po mom telefonu, tačno mi fali tih 350, da bi opušteno mogao da ga stavim posle 18 sati na punjenje.
 
Verge javlja da su od insajdera saznali da ce ovo biti specifikacije:

Dualcore 1.7GHz Snapdragon S4Pro
2GB ram
4.5" 720p display
1500 mAh battery
Auto HDR camera mode
"Always-on" listening mode is turned off by default
Wrist flicking motion can turn on camera

http://www.theverge.com/2013/7/19/4...cifications-processor-memory-battery-software

Iphone 5 ima 1440mAh, pa se skoro niko ne buni. Videcemo kako ce se MotoX i dualcore CPU snaci sa 1500 mAh.


edit - upravo su updateovali vest, navodno za bateriju nisu sigurni :D :D

Smeo bih da se kladim da će biti baterija preko 2000mah, pa nisu oni preko noći revolucionalizovali power managment...
 
Pa uvek su se frljali sa mAh, ne verujem da će sa ovim uraditi drugačije... Bilo bi glupo :)
 
Kao čovek koji ma RAZR mogu da vam kažem da ukoliko Moto X bude imao bateriju kao modeli iz MAXX serije, očekujte da ovo bude STRAŠAN telefon! Specifikacije nisu prenabudžene, očigledno da bi cena bila niža, ako ovo izađe sa cenom od nekih 350 evra biće best buy svih vremena. Baterija sa MAXX telefona traje kao stare Nokije, a kevlarska leđa nisam uspeo da izgrebem ni skalpelom. Ivice su mu tanke, telefon nije prevelik, ako baterija bude dobra i ne bude perverzija tipa zaključan bootloader i slično, ovaj telefon će biti vrh!
 
Ma biće dve verzije. Običan moto x i moto x maxx.
 
Ovo bi trebalo da prekine špekulacije o bateriji...


EVleaks: Enough FUD: Moto X battery, AS TESTED FOR FCC CERTIFICATION, is 2200mAh internal/non-removable. #SNN5923A

Bar do zvaničnog predstavljanja :D
 
Dobro je, 2200 na 4,5" ekran bi trebalo da lagano izdrži ceo dan zahtevnog korišćenja :)
 
Dovoljno ako je ekran amoled ako ne onda je prosek kao na n4 :)
 
Zar neće biti 4.3" ekran?
 
Baš mi znači amoledova štedljivost kad surfujem netom...
 
Exclusive Motorola X "Ghost" Photos Show The Phone, Benchmarks, And Pretty Much A Complete Set Of Confirmed Specs
^slike i benchmarci inside

Dual-core Qualcomm S4 Pro MSM8960DT 1.7GHz CPU, Adreno 320 GPU
4.7" 720p
2GB of RAM
2.1MP/10.7MP
802.11a/b/g/n/ac Wi-Fi
NFC
2,200 mAh non-removable battery
About 18.7K AnTuTu score
About 7.1K 3DMark Ice Storm Extreme score

Engadget's press shot:
moto-x-white-unicorn.jpg



Sta reci... osim da ako ovo stvarno bude ponudjeno za 200$, Samsung ce pokrenuti planove forkovanja Androida. :D :D :D
 
Poslednja izmena:
Уууу овај бели ми се баш свиђа :D
 
Naravno da je iz jedno dela staklo.ali je telefon beo pa odudara displej,Crni ce izgledati tako kao sto si zamislio.
 
pa ovo je nexus 4 samo drugo ime :)
 
Odakle vama ideja da će ovo biti 200$? Po svemu što smo do sada videli ja procenjujem 350 $/€, eventualno 300.
 
Upravo tako. Malo slabiji procesor, jaca baterija, malo kompaktniji. Mislim da ce biti i niza cena.

Uglavnom, beli je bezobrazno lep.
 
Juju,beli je extra. Još da ubodu sa cenom,pa da probamo i motorolu (posle bebice nisam dolazio u kontakt sa njima).
Bojim se da neće biti ispod 300
 
Nazad
Vrh Dno