Šta je novo?

Nova Motorola - "X phone"

Šta je Wawe to wake?
Meni samo kameru pali kada protresem telefon ako je u sleep modu
 
Poslednja izmena:
Ubi me sa onom krempitom, samo to mogu da izjavim!!
 
^^Kada ti fon stoji na stolu i samo mahnes ispred njega i upali se
 
Poslednja izmena:
Na XDA se zale da to vise ne radi, jer to navodno nije ni bio feature ovog fona vec slucajni bug koji je dosao sa 4.4.4. Sada treba drzati ruku 4 sec ispred proxy senzora pa skloniti da bi se ekran upalio :(
Ako tebi radi i dalje, moguce da zavisi od verzije samog telefona? Jel ti telefon za EU trziste?
 
kakav crni bag kada je treće jezgro procesora predviđeno samo za tu funkciju. Barem koliko sam ja informisan, pre nego što sam kupio telefon.
Baš zbog tog trećeg jezgra su i imali problem da ispoštuju rok za Lolipop.
Najavljivali su da dobija LP kada i Nexus, ali su nam lupili šamar i objavili preskakanje 5.0 kako bi ispeglali sve do pustanja 5.1
 
Cim je izasao telefon wawe to wake nije radio, koristili su proxy senzor samo da fon zna kad si ga izvadio iz dzepa pa da upali ekran. Mogucnost da samo mahnes se pojavila sa 4.4.2 ili kasnije.
Bilo kako bilo, meni je to jedna od ubedljivo najkorisnijih funkcija i sad vidim da prijavljuju da za moju verziju (XT1058 AT&T) vise ne radi... Sacekacu da vidim razvoj situacije, ali sve mi se cini da preskacem loli ako mi ukinu funkciju :(
 
Nazad
Vrh Dno