Šta je novo?

Nova Motorola - "X phone"

Od ovog biranja mozemo samo da sanjamo, nece to nista biti kod nas. Bice jako tesko nabaviti kao sto je bilo tesko nabaviti i Razr HD itd.
 
Da li se i jedna nova Motorola pojavila kod nas? Gde je RAZR HD (MAXX)? Gde je RAZR M? Jako tesko se mogu i nabaviti u Evropi uopste... Pa kad nam ne daju gotove uredjaje, mislis da ce nam jos dati i da biramo sta da nam sastave?
 
Naravno da nece biti kod nas.. Ali me ne bi cudilo da bude ponudjeno preko google play stora i za drzave koje ga podrzavaju..
 
To je Snapdragon s4 pro verovatno poboljšana i klokovana verzija... Samo bi me čudilo da stavljaju stariji soc u odnosu na nove 600 i 800... Mada ovo je samo glasina, nema šanse matori soc da bude :)
 
To je Snapdragon s4 pro verovatno poboljšana i klokovana verzija... Samo bi me čudilo da stavljaju stariji soc u odnosu na nove 600 i 800... Mada ovo je samo glasina, nema šanse matori soc da bude :)

Djilke, taj S4 pro je poprilično "nasviran", prvo, ti je ipak novija krait varijanta cpu-a, a gpu mu je adreno 320, isto kao u S600...ne bih ja to tek tako odbacio...
 
Za operacije koje mi koristimo na telefonima razliku necemo primetiti sigurno.
Neka doteruju optimizaciju i bateriju malo vise a sa hardverom mogu i da odmore malo.
 
Djilke, taj S4 pro je poprilično "nasviran", prvo, ti je ipak novija krait varijanta cpu-a, a gpu mu je adreno 320, isto kao u S600...ne bih ja to tek tako odbacio...

Ne kazem ja da je on los, nego poceli su da se stavljaju novi Snapdragoni vec su sa 800 krenuli (Sony i S4), pa mi cudno da stave stari, zato kazem. Jeste da je to super za sve i dalje, ali sto ako dajem 400-500 eura, sto ne bih zeleo novi soc? :)

Mislim moci ce kako kazu glasine da se bira, pa ovo mozda bude basic model :p
 
Prica se da ce biti oko 350$ sto je mnogo manje od 500€.
Za taj hardver i izbor komponenti kako se prica,cena je i vise nego korektna.
 
Ne kazem ja da je on los, nego poceli su da se stavljaju novi Snapdragoni vec su sa 800 krenuli (Sony i S4), pa mi cudno da stave stari, zato kazem. Jeste da je to super za sve i dalje, ali sto ako dajem 400-500 eura, sto ne bih zeleo novi soc? :)

Mislim moci ce kako kazu glasine da se bira, pa ovo mozda bude basic model :p

Pa ne dajes 400-500 evra, pise na tom istom linku da ce cena biti 300 dolara ili manje. Ceo koncept sa tog linka je izuzetan, jaka baterija, umeren hardver. Pise da ces cak moci da ga dobijes u drvenom kucistu :D
 
^ Ja sam pricao o tome da ako izbace neki basic model da bude ta cena, a ako ti se ne svidja, ti stavis sta hoces :) neki drugi soc, bolju kameru, vecu bateriju itd i to platis dodatno.
 
po ovome sto si stavio to je ona motorola sto se pojavila na klipu pre nekih 3,4 meseca..zadnji deo je identican.. sto najgore meni se na prvu loptu svidela ta motorola, samo sa klipa ne moze da se izvali da li ima oled ekran :D http://www.youtube.com/watch?v=j7-lJw-bDxE doduse malo je lepsa slika bila na orginalnom klipu :D
 
Poslednja izmena:
^ Slazem se.
Ako su im ovi poklopci "Designed by you" onda stvarno neka se pozdrave.

Nokia je to radila pre 100 godina. Kao i HTC sa Tattoo.
 
Ljudi nemojte da se zanosite sa tom kastomizacijom. Ako Samsung košta 220 dolara da proizvede s4 (nebitno je za koliko ga prodaje u ovoj priči), a proizvodi ga na dalekom istoku i ima ogromne uštede na osnovu ekonomije obima iluzorno je očekivati da će jedna Motorola, koja je skoro pa nebitan proizvođač telefona, moći da ponudi bilo kakvu kastomizaciju koja prevazilazi promenu boje maske i wallpaper-a. :) Odn može ali po ceni koja vam se sigurno ne bi dopala. I još hoće da ga prave u SAD.
Znači Đilke moraćeš još malo da sačekaš za ono što ti želiš.
Ja sam blago razočaran ovom Motorolom, mada kada se setim šta su najavljivali pre par meseci izgleda da ćemo to i da dobijemo. Tačno se sećam da su pominjali 720p ekran i da će 'pokušati da reše 2 najveća problema današnjih smart telefona, izdrživost i trajanje baterije'. Znači očekujem kevlar i monster bateriju po pristupačnoj ceni.
 
Nemaš zbog čega da budeš razočaran. Hype nije pravio Google (šta više, poptuno suprotno su pricali), već zajednica.
 
Kome se ne dopada rezolucija ekrana i SoC neka kupi Galaxy 4/5/6. Ima nas kojima to vise nije toliko bitno. Mada dzabe sve kada ce se prodavati samo u SAD :(
 
Kad stavis gs3 i gs4 jedan pored drugog jasno se vidi razlika u rezoluciji

"Putting the Padfone 2 side by side with the Samsung Galaxy S3, we saw Samsung's phone had even deeper contrast and marginally punchier colours thanks to its AMOLED display, but text wasn't quite as sharp. The S3's display uses a PenTile arrangement where the screen has a third fewer subpixels per pixel than on a normal LCD, so this could account for the difference in smoothness."
Jel to znači da kad upoređujem bilo koji normalni telefon sa 4.7'' i 720p (kao padfone 2) sa htc one neću videti razliku ali zato kada upoređujem glupu samsungovu pentile matricu onda hoću ?
 
Tako nekako,pentile dodatno osakati prikaz,narocito tekst u browseru.
 
"Putting the Padfone 2 side by side with the Samsung Galaxy S3, we saw Samsung's phone had even deeper contrast and marginally punchier colours thanks to its AMOLED display, but text wasn't quite as sharp. The S3's display uses a PenTile arrangement where the screen has a third fewer subpixels per pixel than on a normal LCD, so this could account for the difference in smoothness."
Jel to znači da kad upoređujem bilo koji normalni telefon sa 4.7'' i 720p (kao padfone 2) sa htc one neću videti razliku ali zato kada upoređujem glupu samsungovu pentile matricu onda hoću ?

Vidi se razlika u oštrini i kada stavim lg 4x hd, koji ima 720p rgb ips, pored gs4 koji ima 1080p amoled sa pentile matricom. Doduše, nije toliko velika, ali postoji
 
Hello Moto X.

This allegedly leaked photo is supposed to be the front of the upcoming Moto X phone from Google's Motorola.

Screen%2BShot%2B2013-07-06%2Bat%2B3.44.28%2BPM.png
 
Setili su se da izbace motobljak interfejs :smash:
 
Pa jos od ICS updatea na RAZRu nije bilo Motoblura vec su samo ikonice promenili. :)
 
Nazad
Vrh Dno