Šta je novo?

Nova Motorola - "X phone"

svidja mi se sta pokusava google ovim..da uspori surovo hardversko razvijanje mobova,ako nista ova moto x je garancija da ce slabiji mobovi moci da guraju novije verzije androida makar 2 godine
 
To nista ne znaci.

I dalje ce Samsung, HTC, LG, Sony da pricaju kako je telefon previse slab za njihov novi UI.
 
^^A raja ce i dalje kao hipnotisana da kupuje te telefone. Morace i tu doci do zaustavljanja nepotrebne trke u GHz kao sto se desilo na desktop racunarima.
 
Mene stvarno zanima dokle ce da idu :D Pretpostavljam da u nekoj full 8smo jezgarnoj varijanti, grafickim cipom sa 16 jezgara, baterijom od 3000,4000mAh i ekranom od jedno 5,5'' uspece da izvuku jedno 3 sata ukupnog rada i pola sata do sat on screen-a :D..o da a punice se jedno 3-4h baterija :D
 
Bojim se da neće biti ispod 300

I ne mora da bude ispod 300. Imas gomilu ljudi koji su se izigrali i sad traze dobro izbalansiran android telefon i spremni su da ga plate.

Nego kako mislite da ga nabavite?
 
Pa najjače da slabiji fon od nexusa platiš skuplje. Mora da bude jeftiniji od n4 ili ćao
 
Prvo ovo nije Nexus, drugo N4 je imao istu cenu kao i dostupnost. Kao preracunali se pa nisu proizvodili dovoljno, a u stvari ne smeju gurati prst u oko samsungu i ekipici.
Ovaj telefon ce da stancuju i prodavace ga kolko god mogu i nece biti direktan konkurent najjacim modelima. Konkurencija su S4/One Mini modeli i cena ce biti takva pa ako ti se ne svidja ćao.
 
Prvo ovo nije Nexus, drugo N4 je imao istu cenu kao i dostupnost.
Ne razumem šta hoćeš ovim da kažeš? Da, nije nexus (ajde), slabiji je od njega (cpu), neće imati nexusovu ažurnost u sw upgradeu, nexus košta 300€, kojom logikom onda ovaj "ne mora da bude 300€" kako ti kažeš tj zašto bi onda neko kupio moto x za 300+ kad za 300 ima n4?
 
Zar nije ovaj cpu jači od onog u nexusu 4, iako je dual core?
 
TI SI BRE LooooD stomak me zabole' :D
 
Znaci mozemo ga ocekivati kod nasih preprodavaca u rekordnom roku :) naravno ako ih opet "ne iznenadi" velika traznja kao sto su se vadili sa pricom oko nestasice n4.. P.s. vidim ove nove motorole imaju neki novi soc,mozda i moto x bude dolazio sa istim
 
Poslednja izmena:
Ne verujem, ima Motorola da ih štanca na kilo :D
naravno ako ne žele da propadnu...
 
Pa nije želela ni Nokia da propadne, pa je ipak izabrala WP :D
 
snimak bio na youtubu vec 4 meseca...kacio ga ja ranije :)
 
Izgleda da će i moto X koristi isti ovaj novi motorolin čip. 2 Krait jezgra CPU, 4 Adreno jezgra GPU i još po jedno jezgro za prepoznavanje jezika i situacija.
 
@Extreme
Od svega samo sam razumeo "Motorola" :d
 
Poslednja izmena:
zaštitno staklo na ekranu ima neko čudno presijavanje na 2:05,kao da nije ravno.Ili se meni čini
 
Cena od 300$/E je odlicna. Da li ce ovaj telefon biti otporan na vodu? Da li se uopste zna to?
 
Ne, mislim da to nikada nije ni spominjano.
 
Verovatno će imati onaj nano coat, pa će biti otporan na prskanje. Kao i droid razr-ovi.
 
Fin telefon, mada je ipak n4 bolja kupovina. Zivo me zanima kako ce ici situacija sa update-ovima, da li ce Nexus serija dobijati prva ili Motorola postaje ono sto u stvari i jeste - Google telefon.
 
Cisto sumnjam da ce se bilo sta promeniti po pitanju apdejtova za Nexus. Ipak je to glavna stvar koja ga prodaje...
 
Nazad
Vrh Dno