Šta je novo?

Panasonic ST60 serija

Može i drugo:
Menu - Setup - Display Settings - Banner Display Timeout
Stavi na 0
Isključi i Smart Vieira Banner (pop-up odozdo, po uključenju)
 
Uradio sam i jedno i drugo. Kad ukljucim tv samo gore (jedan red obavestenja) pri vrhu ide linija sa obavestenjem o home screen/apps/ pa zatim obavestenja o dugmicima razlicitih boja na daljincu.
U svakom slucaju hvala ti.
 
Poslednja izmena:
Probaj još malo, kod mene ne izlazi ništa, odmah tv slika
 
3.734, poslednja
Za Home screen izabran je Full Screen TV
 
Ista verzija SW i kod mene.
 
Da li je neko imao problem sa 3D cvikama sa st50?

Nisam od leta pogledao nijedan 3D film, zidao kuću na leto, operisao mozak na zimu i tako, prođe vreme...

Setim se ja da ima gomila 3D filmića da pogledam sa ženom kad ono prc.

Upalim ja moje panasonic cvike i rade bez problema. Upali žena njene samsung i ništa.

Uzmem ja lepo da probam druge, treće, četvrte (samsung 4100 serija) i mrka kapa.

Zamenim lepo baterije i opet ništa. POslednji put kad smo pred leto pogledali neki 3D film, sve su cvike radile, a sad samsung odjednom neće.

Probao sve po netu što sam našao, gasi tv iz struje pa ponovo, jok.

Drži cvike blizu bluetooth adaptera, jok.

Ištekao sam i Bluetooth i wi fi adapter uz TV-a pa uštekao ponovo i opet jok.

Na kraju opet panasonikove cvike lepo rade, a 4 samsung para ni da mrdnu. Upali se samo zelena lampica na sekund, pa crvena i to je to, ništa se dalje ne dešava.

Iscrpeo sam sve opcije koje sam našao na netu i ne znam šta više da uradim.

Da li je neko imao sličan problem, pošto pretpostavljam da ima još forumaša koji uz ovaj tv koriste samsungove cvike?

Hvala unapred.
 
Da li imate Netflix u aplikacijam, ili gde već treba da bude. Rakao bih da je bilo...a sada ga nema.
 
Nema ga ni u marketu ni vec ponudjen. Mislim da samo noviji Panasonic modeli nude Netflix. Ja sam odustao od trazenja na tv-u. Vec ga imam na desktopu. Pa kad ga aktiviram prebacim na tv kao sto obicno radim kad gledam neki film na Potplayer-u.
 
Izvini a kako si promenio drzavu? Jel kao sto je opisano na linku koji sam postavio? Pitam ovo jer mi se iskreno ponovo ne namesta lista kanala ukoliko vratim na Srbiju.
 
Mora da se resetuje tv, menu-setup-system menu-shipping condition
 
A kad si ga resetovao da li mora ponovo da se skeniraju kanali koje pusta kablovski operater? Predpostavljam i da mora ponovo da se pravi raspored kanala. Ako budem radio mozda izvrsim i update SW ukoliko ima potrebe za tim.
 
Update softvera možeš uvek, ne remeti ništa. Shipping condition briše sve, i kanale i kalibracije. Sve osim broja radnih sati
 
Poslednja izmena:
Au, mislim da necu nista da diram. Ne mogu stvarno sve ispocetka da radim. Nemam zivaca za takve stvari. Cak ne vrsim povremena skeniranja kod mog kablovskog operatera kad su kanali u pitanju. Najiskrenije to mislim.
 
Poslednja izmena:
I ja mislim da samo proba Nerflixa nije toga vredna. Ko reši da se pretplati, onda da.
 
Ja kanele nikad nisam ni prilagođavao. Ubacio CAM modul, auto search, i to je to.
Čini mi se da je bolja slika sa TV kad se gleda Netflix, nego sa kompa.
Jedino nisam provalio kako da prevarim DNS na TV-u. Kada ga promenim neće da se pokrene Netflix.
 
@nvelja Koristiš SBB-ov CAM modul?
SBB dolazi u moju zgradu, razmatram da ih uzmem, pa me zanimaju iskustva sa njihovim CAM modulom na ST60.
 
Nazad
Vrh Dno