Šta je novo?

Messaging i VoIP aplikacije(WhatsApp, Viber, Telegram, Signal, Skype..)

Da čekaš da se developeri smiluju i naprave kršten program.
 
Može da bude problem i do softvera telefona. Moja snaja ima Samsung I9082; od kad je pre oko 6 meseci dobila ažuriranje sofrvera, od tada više ne može da šalje fotografije preko Vibera. Zanimljivo je i to što može da šalje samo one fotografije koje su uslikane pre ažuriranja.
 
Najgora fora kod vibera je ta da kada ga instaliras posle god dana(trebao mi je taj jedan dan u godini) on javi svim kontraktima koji imaju viber da si ti od sada na njemu.. Da li su mogli nesto gore da izmisle ?
Dao bih milione da viber propadne :)
 
Da li je moguce na viberu bekapovati poruke i kako?
 
^ Gugluj, ima uputstava. Meni, kao i mnogima, nije uspelo - Vajber bi se samo blokirao sa "novim" porukama. Naravno, moguc je export u TXT formmatu. Ne i import.
 
Viber postaje ozbiljan bloat.
Ovo je istina, nažalost. Od dobre aplikacije za komunikaciju polako prave aplikaciju gde komunikacija postaje sve manje bitna za racun nekakvih stikera i slicnih gluposti.
S druge strane, WA sam deinstalirao onog dana kad ih je preuzeo fb.
 
Nije, sad te cukerberg špijunira [emoji13]
 
Ma nema ko te ne špijunira :) I na onaj telefon na ''pedalu'' ti se neko nakači na žicu :)
Ja koristim oba, i Viber i Whatsapp i nekako mi je ovaj drugi primenljiviji ako se tako može reći. Plus što je Viber, koliko mi je poznato, blokiran u UAE pa za kontakte odande može samo Whatsapp. A Skype je kod mene postao neupotrebljiv pa sam ga odstranio.
 
U kom smislu je neupotrebljiv? Ne radi dobro ili nesto drugo?
 
WhatsApp kao ima end to end enkripciju. Wickr niko ne koristi, koji je isto kao zaštićen. I za nalog ne treba ni broj, ni mail. Što je cool, samo izabereš username i password.
 
U kom smislu je neupotrebljiv? Ne radi dobro ili nesto drugo?

Jednostavno prestane da radi. Zaglupi se i prekine u pola razgovora. Onda moram nasilno da ga udavim, pa pokrećem ponovo a on nikad da krene ... S početka je bio OK, ali se posle nekog/ih update-a zaglupljivao pa sam ga fijukn'o :)

A fijuknuću ga i sa kompa samo da prebacim kontakte na Viber, jer je isto počeo da smara sa glupostima od reklama i zabadanjima.
 
Da nije problem sa telefonom (ili verzijom softvera)? Pisao sam ovde da moja snaja ima problem sa Viberom od kad je dobila ažuriranje softvera.
U poslednjih godinu dana najviše volim da pričam preko Skype, baš odlično radi (a najviše razgovaram sa ljudima u Australiji). Zato mi čudno što kod tebe pravi probleme.
 
Telefon je OK, i nisam imao nikakvo ažuriranje još od kada je Skype lepo radio na njemu. A onda je tako iz čista mira počeo da zeza posle jednog ili dva njegova apdejta. I to samo sa njim sam imao problem, sve ostalo lepo radi. Probaću ovih dana da nađem neku stariju verziju Skype-a, i za teleefon i za komp, pa da mu opet dam šansu jerbo sam se navikao nekako na njega.
 
Može li pomoć oko vibera za blackberry q10.Ovaj što mi je instaliran ima gomilu problema,da ne navodim sve....
Zvanična verzija sa bbv na radi kako treba,kao ni jedna verzija koju sam našao preko gugla.Znači treba mi sve,od linka za instalaciju do uputstva kako da podesim sve da bi lepo radilo,ako je to uopšte moguće sa bb os.
 
Instalirao sam najnoviju verziju Viber-a. Mobilni telefon je Nokia (Asha) 300. U nekim specifikacijama je pisalo da podrzava ovaj telefon Viber, Whatsapp radi.

Medjutim, kada se pokrene program i zatrazi da unesem svoj broj telefona, pocne da obradjuje zahtev i izbaci gresku "Internal error".

Da li ipak ne podrzava telefon viber, ili je mozda u pitanju neko ogranicenje mreze? Telefon je uzet kod Telenora i jos uvek je pod ugovornom obavezom.
 
Ljudi može pomoć? Devojka kaže da joj se ne pojavljuju notifikacije na whtsapp-u, vidi poruku tek kad uđe u konverzaciju. Telefon je lg f70, kitkat. Sećam se da sam imao taj problem ali sam sredio push notification fixer-om ali ona nema root... Savet?
 
Nešto joj gasi aplikaciju, ima li neki killer instaliran?
 
Nema...ali sad mi pade na pamet, lg ima neki svoj killer, pitaću je, hvala.
 
ljudi imate li problem sa pojedinim smajlijima na viberu, obelezeni smajliji na slici uopste nece da se prikazu, probao na dva telefona
Screenshot_2015-01-11-00-05-25.png
 
Ima komšija problem sa smajlijima na LG L9 II. Kao razmak se prikažu, a tako i stignu kad ih pošalje... Brisao je Viber par puta, brisao keš, ne vredi.
 
Nazad
Vrh Dno