Šta je novo?

Messaging i VoIP aplikacije(WhatsApp, Viber, Telegram, Signal, Skype..)

..mani dark temu, daj da srede ovu default, neki flat/material dizajn ;-)
 
Pozivi samo za Android, Windows Phone i BlackBerry.
 
Iako ga mnogo koristim, najradije bih ga deinstalirao zauvek (viber). Već dva puta mi je duplirao sve kontakte u imeniku. Oni kao da se trude da svakim danom sve vise upropaste nešto sto je nekada radilo odlično.
U glavnom imeniku 700 kontakata, u viber imeniku više od 1500...
 
^ Što uopšte apdejtuješ verziju koja dobro radi?
 
Ne znam :) Nakupi se gomila za azuriranje i onda pritisnem "update all"
 
Iako ga mnogo koristim, najradije bih ga deinstalirao zauvek (viber). Već dva puta mi je duplirao sve kontakte u imeniku. Oni kao da se trude da svakim danom sve vise upropaste nešto sto je nekada radilo odlično.
U glavnom imeniku 700 kontakata, u viber imeniku više od 1500...

Isti problem.
Mada sam sada izbacio sim kontakte i ostavio samo kontakte iz telefona,tako da posle reinstala Vajbera nema više duplikata.
Za sada je tako,a da li će tako ostati,ostaje da vidimo.
 
Nisam pazio na času.

Šta treba uraditi za WhatsApp Call opciju. Imam v 2.12.5 na telefonu.
 
Meni se danas aktivirao novi Whatsapp i to jer me slucajno drugarica pozvala [emoji3] i aktivirao sam odmah nekolicini. Pustite PM da vas nazovem ako nekome treba, mada koliko sam za sad testirao ima mnogo veci lag od fb messengera i vibera
 
Poslednja izmena:
Meni se aktivirao sam od sebe, upravo videh.
Aplikacija i dalje deluje ultra fluidna, ali mora to da se testira podrobno.
 
Za ovo relativno malo vremena koliko koristim WA Call -- neupotrebljivo je. Sa istog telefona Viber radi korektno (i WiFi i 3G). Vajber standardno nekad zeza, al' nikad ne znam da nije do druge strane. No, imao sam duge Viber razgovore gde zaboravim da sam na Vajberu. Sa WA sam odmah prekidao, veliki lag i eho.
 
^ O tome nema nista na zvanicnom WA blogu. Ako pustaju svima znaci da su problemi reseni, a nije tako, lose radi.
 
Dok ne izadje updejt na ps nije pusteno zvanicno :)

Ko jos skida rucno wa sa njihovog sajta..
 
^ Hocu da kazem da se cela usluga WA poziva ne spominje na WA sajtu, ni u blogu koji vode (ažuran).
 
Могули се на виберу сачувати поруке после промене ром-а, односно пре ?
 
Ja često nisam uspeo to da vratim. Ne prikazuje viber kontakte i onda moram clear data i ponovo registraciju i tu onda odu poruke.
 
^ Ručni export - > import baze je jos komplikovaniji, mučio sam se oko toga i nisam uspeo. Mozda zbog (velike) razlike u verzijama, pa je format bio promenjen.
 
Meni je juče stigao update za pozive(mada ga idalje nisam update-ovao na ps), pozvao par ljudi, ovo bas dobro radi, ne znam kako je bilo ranije, ali na wifi je perfektno.
 
Ja probao. Glas mi se cini prirodniji nego preko mreze mada eho zestoko smara
 
Imaju za sada tih problema sa ehom. Pre neki dan sam sa kolegom isprobao tako sto je on bio jednoj, a ja u drugoj kancelariji. Da nekako utvrdimo gde je problem. Oboje smo bili na wifi, ali na razlicitom AP. Takođe se i onda čuo eho na jednoj strani. Wifi je OK; ping ~12, brzina ~35/3. Telefoni S4 i G2.
 
Morel se kako greenifyovati Viber al da izbaciva notifikacije, a da to nije Xposed.
 
Nazad
Vrh Dno