Šta je novo?

Messaging i VoIP aplikacije(WhatsApp, Viber, Telegram, Signal, Skype..)

Hvala.
 
Od danas Crvena Zvezda i Partizan stikeri na Viber-u[emoji106]

Poslato negde iz svemira
 
Nebitno :)
 
Može neko da podeli link do zvezdinih? Ne mogu da ih nađem nikako.
 
Ne rade na norveškom broju, probao malopre da otvorim link.
 
Mi imamo nešto region locked. Da umreš od smeha.
 
Normalno, nigde nema ovakve situacije u sportu kao kod nas tako da je "region locked" .

Još jedno dodatno đubre u ponudi vibera :D

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Neka ti pošalje neko sa srpskog broja na Viber na tvoj broj, klikni na neki od stickera i moći ćeš da ih skineš.
 
Mi imamo mišu tumbasa! Idemoo[emoji2]

Sent from my HTC One M8 using Tapatalk
 
Da, ne može, provereno

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Treba mi aplikacija u kojoj ja mogu da dodam ljude koje hocu i da drugi ne znaju za mene, da mogu da se dopisujem sa drustvom, saljem slike itd.

Problem sa whatsup-om je recimo sto svako moze da me nadje i doda, da li postoji aplikacija gde bi neko mogao da me doda samo ako zna mail ili neki podatak koji mu dam.
Nadam se da me razumete, nesto sto nece svima biti public dostupno, poenta je da izbegnem smarace, da me dodaju svi zivi koji me vide kao sto je slucan na viberu,whatsup,face itd.

Fakticki privatni group chat app. :smoke:
 
Skype? Za njega treba da imaš username.
 
Pa recimo kao skype ali nesto manje glomazno, treba mi samo dopisivanje i deljenje slika recimo po potrebi, ne trebaju mi pozivi nikakve vrste.
 
Ima i onaj BBM, tu trebaš da razmeniš pin kod sa ljudima koji hoćeš da te vide i da se dopisujete.
 
Treba mi aplikacija u kojoj ja mogu da dodam ljude koje hocu i da drugi ne znaju za mene, da mogu da se dopisujem sa drustvom, saljem slike itd.

Problem sa whatsup-om je recimo sto svako moze da me nadje i doda, da li postoji aplikacija gde bi neko mogao da me doda samo ako zna mail ili neki podatak koji mu dam.
Nadam se da me razumete, nesto sto nece svima biti public dostupno, poenta je da izbegnem smarace, da me dodaju svi zivi koji me vide kao sto je slucan na viberu,whatsup,face itd.

Fakticki privatni group chat app. :smoke:
Recimo Wire. Može telefonom, a može s mail-om kako želiš.
Samo nema klijent za Windows Phone.
Ima i onaj BBM, tu trebaš da razmeniš pin kod sa ljudima koji hoćeš da te vide i da se dopisujete.
Za izbegavanje.
 
Koristio sam je vrlo kratko vreme, a prestao sam jer sam imao svega 2-3 kontakta. A radila je sasvim korektno.
 
Telegram ili Line, samo moraš prvo da ubaciš neku nepoznatu sim karticu, i registrujes Username, i onda dajes odabranima Username.
 
Treba mi aplikacija u kojoj ja mogu da dodam ljude koje hocu i da drugi ne znaju za mene, da mogu da se dopisujem sa drustvom, saljem slike itd.

Problem sa whatsup-om je recimo sto svako moze da me nadje i doda, da li postoji aplikacija gde bi neko mogao da me doda samo ako zna mail ili neki podatak koji mu dam.
Nadam se da me razumete, nesto sto nece svima biti public dostupno, poenta je da izbegnem smarace, da me dodaju svi zivi koji me vide kao sto je slucan na viberu,whatsup,face itd.

Fakticki privatni group chat app. :smoke:

Za to sam cuo da ti je kik odlican! imas svoj user id..koji ne zna niko kome ne kazes
 
Možeš i na whatsapp, ubaciš neku drugu karticu radi registracije, i onda daš broj samo onima kojima želiš. A taj broj možeš da održavaš u životu tako što ćeš nekih dva puta godišnje uplatiti po 200 dinara
 
Ubacis drugi broj radi registracije i onda mozes da vratis svoj originalni broj u telefon, a Whatsapp vise ne proverava i radi sa brojem koji si registrovao?
 
Problem je ako već koristi WA sa tim brojem koji se zna. Ne može dva paralelno.
 
Postoji li neka fora za dva odvojena Vajbera ili WA na istom DualSIM aparatu? Prvi put zeleo bih da odvojim neke ljude - da se ne mesaju kontakti.

Ako ne, samo zbog toga nosio bih drugi telefon. :(
 
Nazad
Vrh Dno