Šta je novo?

Messaging i VoIP aplikacije(WhatsApp, Viber, Telegram, Signal, Skype..)

Otkad su promenili boju na Viberu, status - ništa, ni status poruka,užas...

Sada im je neka tamno siva boja za font za status, pa ako je tamna pozadina, onda se ne vidi. Probaj da stavis svjetliju pozadinu.
 
SMS je mrtav. Ja sam poslednji sms poslao pre nekoliko meseci. Dobijem samo sms od nekih servisa tipa Google, mobilni provajder i sl.

Sent from my D6503 using Tapatalk
Ja redovno šaljem u proseku oko 300 sms-ova mesečno, a znam neke ljude koji šalju po 2000-3000 sms-ova mesečno. Tako da možda je mrtav za tebe, ali je i dalje korišćen servis. :)
 
Ja redovno šaljem u proseku oko 300 sms-ova mesečno, a znam neke ljude koji šalju po 2000-3000 sms-ova mesečno. Tako da možda je mrtav za tebe, ali je i dalje korišćen servis. :)

Isti slučaj, zašto da ne šaljem sms kada imam 3000 u paketu . Ovaj jedan koristi viber, drugi wa , treći fb , ne možeš ih pohvatati . Imam samo viber zato što ima najviše korisnika i sms . Sms stiže uvek kod svakog , ovako trebam da gledam u pasulj da li je neko online i slično...

Koliko sam video u Usa se isto dosta koristi sms , imaju ga neograničeno. Viber i slično je zaživeo kod nas zato što su ljudi ili bili na pripaidu u početku ili imali malo sms poruka u paketu preko postpaida.
 
Poslednja izmena:
Poslednji put sam sms poslao za novu godinu 2013 ili 2014 god.

Slažem se da je korisna stvar ali sms retko ko koristi ,imam osećaj da je postao kao pismo preko pošte. odnos pismo i email-a = sms i razni servisi za dopisivanje. Egzotika
 
Poslednja izmena:
Sve je to subjektivno, zavisi gde se krećeš. Neki ljudi jednostavno više vole sms. Meni je uvek prvi izbor sms ili poziv kada imam nešto hitno i brzo. Naravno da koristim i viber dosta ali mi on nikad nije prvi izbor kada hoću hitan odgovor.
 
Ponovo donosite pogrešne zaključke na osnovu nekog malog uzorka :) Koliko ga vi retko koristite toliko ga ja neretko koristim :)
 
instalirao sam na windows 7 viber i tražio mi je da unesem sa windows phone-a 6 cifara a stizala mi je poruka na telefonu sa 4 broja.

na kraju su mi valjda blokirali i traže da odem na viber podršku.

zašto mi nisu slali 6 već 4 broja i kako sada da se izvučem iz ove situacije i krenem u normalno korišćenje sa desktopa (lakše mi je da tako kucam poruke).

telefon je lumia sa dve kartice, ovo javlja na 064, na 062 predlaže da instaliram na telefonu a kada kažem da imam vrati me da opet unesem broj (valjda sam davno aktivirao samo za 064 ali nisam ni koristio).

https://postimage.org/index.php?lang=italian
 
Windows 10 na telefonu ili ne?
Možda stara verzija aplikacije ne prima kod koji treba, jer stara verzija nema ni enkripciju koju su ubacili.
 
piše

o proizvodu:

ime: windows phone
model: nokia lumia 630 dual sim
softver: windows phone 8.1 update

ne znam ni da li može windows 10 da se nabaci na ovaj telefon.

edit: što se tiče telefona totalno sam nezainteresovan za softver, hardver...
 
Poslednja izmena:
Ne može. I verovatno je to problem, ali pitaj njihovu podršku za svaki slučaj.
 
Novi update za viber 6.3.1. Vratili su belu boju slova za "seen"/"delivered"

Sent via Xperia Z3
 
Meni i dalje siva na 6.3.1 mada nisam imao problema sa tim da se vidi status poruke?!
 
Meni je bela opet vracena, ali i dalje nemam promenjeno ono za slanje slika, videa itd. Stari izgled :(
 
Ne kontam samo kako? Ja imam 5.1.1, devojka ima 5.1.1, nije isti telefon, ali ne verujem da je do modela. Nidje veze!
 
Ja sam među onih 100k koji ga još drže instaliranog :)
 
I ja ga imam, zaboravio i da ga imam i da ga obrišem. ali od kad se pojavio ukupan broj ljudi iz mog imenika koji ga koriste je 0.
80% imenika su osobe koje žive u nemačkoj. Svi su it pismeni. čuj it pismeni... Većina je u toj branši i boli ih k da ga koriste eto samo zato što se pojavio.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Znaš kad će neko u Srbiji da čuje za to, nikad.
Kao što se i pretpostavljalo, zaboraviće se pre nego što zaživi.
Zakasnio je Google debelo.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ja od 150ljudi u imeniku vidim da njih 6 ima instalirano ,nije loše :)
 
Google ima Hangouts app, koja ima mogućnost chat-a, poziva i video poziva. Umesto da tu aplikaciju malo prerade da bude bolja i ljudima zanimljivija, oni izbacuju jednu aplikaciju koja služi samo za chat i drugu koja služi samo za video poziv... Ja ne vidim logiku u tome. Jesam obe instalirao, probao i deinstalirao; sve za manje od 10 minuta.
 
Ja Allo nemam zašto ni da instaliram. Duo imam, mada ga nisam ni probao. Verovatno ću da davim nekog da testiramo i to je to.
 
Kao i velika većina iz znatiželje probao i obrisao... Nema šanse da se to ovde probije pored Viber-a i WA. Debelo su zakasnili.

Sent from my Le X820 using Tapatalk
 
Ne mislim ni da je problem kad dođe. Nego nema šta da ponudi. Šta će mi asistent za razgovor, ako ne znaš sam šta da kažeš ne treba ni da si u razgovoru. :D
 
Google ima Hangouts app, koja ima mogućnost chat-a, poziva i video poziva. Umesto da tu aplikaciju malo prerade da bude bolja i ljudima zanimljivija, oni izbacuju jednu aplikaciju koja služi samo za chat i drugu koja služi samo za video poziv... Ja ne vidim logiku u tome. Jesam obe instalirao, probao i deinstalirao; sve za manje od 10 minuta.

+1 To je i poenta.
 
Zna li neko koja je poslednja verzija wa koja je vukla backup sa samog moba to jest verzija pre nego što su ubacili vraćanje poruka preko google drivea ?
 
Nazad
Vrh Dno