Šta je novo?

Messaging i VoIP aplikacije(WhatsApp, Viber, Telegram, Signal, Skype..)

A da u pravu si. Ne moze restore... znam da sam radio cuvanje poruka ali to je isto bilo na rootovanim androidima.
 
Ako vam je toliko do čuvanja poruka nema lakšeg načina od Telegrama. Sve je automatski na svakom uređaju.
 
Јесте, само што од 70 контаката скромних 0 има телеграм код мене..
 
I svi su toliko pasivni da ne mogu da instaliraju jednu aplikaciju kao da treba da doniraju bubreg?

Ove aplikacije nemaju šta hoćete, možete da čekate i kukakte da li će da ubace. Ili da koristite šta ima šta vam treba.
 
Ма ја сам са wa презадовољан и крај приче.
 
Viber takodje moze da se koristi i na tabletu koji nema Sim karticu, dok wp ne moze :)
Bio sam bez telefona nedelju dana nisam ni osetio... I generalno nzm nikog ko koristi samo wp a da nema viber tako da mi je viber must have dok wp takodje imam ali ga manje koristim :)
Ja ne koristim Viber
 
Rekao si da ne znas nikoga ko ne koristi Viber. Pa reko cisto da upoznas nekog ko ne koristi :)
 
Na jednom telefonu WA danas dobio .441 apdejt, a na drugom uopste ne nudi.
Definitivno ne pustaju svima istovremeno.
 
Ja sam izgleda dzabe vracao wa na stariju verziju i drndao se sa backup-om ,mogao sam da ostanem na toj verziji i da sacekam da svi dobiju updejt :)
 
Ako pod "wp" misliš na wa, tj. WhatsApp, onda ovo podvučeno nije tačno.
7a218b3ca6b7000189bb47c2d1fb7b7e.jpg
 
Meni je stigao 441, kruži po internetu da stiže uskoro indikator da li je razgovor enkriptovan, ali i dalje ne vidim ništa.
 
U poslednje vreme mnogo koristim Skype za govorni poziv, oba telefona su Windows Phone i oba su na wirelessu, SBB-ov net. Razgovor je ponekad odličan, kristalno čist, a ponekad prekida užasno, zna i da prekine poziv uz "no internet connection" obaveštenje. Takođe, video poziv preko laptopa ume da secka. Pitam se da li je možda problem u onom bednom SBB-ovom EPC3928 uređaju na koji je jedan od telefona povezan. Napominjem da drugi uređaji ne koriste wireless i često nema nikakvih fizičkih prepreka do mog rutera, odnosno onog gateway-a. Da li još neko ima ovakvih problema?
 
Nema ko se nije žalio na taj SBB-ov ruter.
 
Da, primetio sam. Samo htedoh da vidim da li su se javljali ovakvi problemi. Da ne pišem o nečemu što nije direktno vezano za temu, pitaću u SBB-ovoj temi o eventualnoj zameni tog rutera.
 
Viber takodje moze da se koristi i na tabletu koji nema Sim karticu, dok wp ne moze :)
Bio sam bez telefona nedelju dana nisam ni osetio... I generalno nzm nikog ko koristi samo wp a da nema viber tako da mi je viber must have dok wp takodje imam ali ga manje koristim :)

Ja za sada koristim vajber,ali sam počeo da koristim Signal Private Message,i svidja mi se,tako da ću ljude oko mene da pokušam da ubedim da ga koriste.
 
Da li imate problem da se čuje eho prilikom razgovora na Whatsapp-u?
 
Ume da se desi, ali je sada to jako retko. Kad su počeli sa pozivima, stalno se dešavalo.
 
Isto i kod mene. Pre je bilo kako kada dok je sada vrlo vrlo retko. Najduze razgovare imam sa usa, 99% je cist zvuk.

edit:
WA se preko gplaya upravo osvezio na .449 verziju
 
Poslednja izmena:
Ja ne vidim nikakve promene u WA od tih build-ova.

Doduše evo Telegram changelog od danas.

v. 3.5.0

- New Voice Messages. Waveform visualizations, brand new player. Experimental: raise to speak / raise to listen.
- New Secret Chats. Support for all the stuff you love in cloud chats: GIFs, replies, captions, sticker set previews, and inline bots. Added improved key visualization and optional link previews.
- New privacy settings. Control who can add you to groups and channels with granular precision.
- New photo editor. Added rotate, fade, tint and curves tools.
 
Kako se ne koriste pozivi ?
Dosta ljudi koristi čak i video opciju...
 
Ja sam video jednom, dvaput, možda triput. Par ljudi sam pitao, kao probali smo. I to je to.
 
Pa niko ne koristi jer svi imaju 500+ minuta u paketu, koje ne mogu da potrose, a o besplatnim pozivima i ne razmisljaju. Ja koristim video poziv na messengeru. Skype je najbolji, ali me mrzi da se ulogujem :D Viber mi se ne svidja nesto video poziv
 
A niste razmišljali o razgovorima Srbija - inostranstvo :)
Po toj vašoj logici minuti ne mogu da se potroše, a hiljade sms poruka mogu :)
 
Nazad
Vrh Dno