Šta je novo?

Messaging i VoIP aplikacije(WhatsApp, Viber, Telegram, Signal, Skype..)

Ne telefona. Nego u opcijama samog Whatsapp ima za notifikacije. Nije bitan sistem.

53803468e52763b48458b598c4bc39ec.jpg
 
Otvori WA, podešavanja->obaveštenja i isključi pop-up obaveštenja.

Nexus 5X via Tapatalk
 
Sve uradio i to mi i stoji medjutim pojavljuje se. Reinstaliracu je ponovo pa cu videti
 
Proveri da li si isključio i za grupe, odmah ispod.

Nexus 5X via Tapatalk
 
Na whatsapp-u nikako ne može da se sakrije tekst kad se spusti notification bar? Možda ima neki xposed module?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Jel Signal samo za USA trziste?

Ja ne mogu da ga aktiviram.
SMS ne moze da prodje kao ni poziv da dobijem za aktiviranje naloga

Beyond Genius Lies Insanity
 
Može svuda. Možda su serveri opterećeni. Verovatno je skočila popularnost zbog ove vesti.

Ako bude problema i dalje, kontaktiraj im podršku ili preko Twitter-a.
 
Poslednja izmena:
Može svuda. Možda su serveri opterećeni. Verovatno je skočila popularnost zbog ove vesti.

Ako bude problema i dalje, kontaktiraj im podršku ili preko Twitter-a.

Uputili su me na ova threada
http://support.whispersystems.org/h...rify-Signal-Why-does-it-stop-on-the-4th-step-
http://support.whispersystems.org/h...7-Why-is-there-a-delay-in-receiving-messages-

Ali i dalje ne mogu da aktiviram signal.
Poslao sam im opet mail pa ću da vidim šta će reći
 
Jel Signal samo za USA trziste?

Ja ne mogu da ga aktiviram.
SMS ne moze da prodje kao ni poziv da dobijem za aktiviranje naloga

Beyond Genius Lies Insanity

Je l' ti je prebačen broj iz neke u drugu mrežu? Meni je bio iz VIPa prebačen u MTS i nisam mogao da aktiviram, a juče sam prebacio broj nazad u VIP i sada mi je aktivirao Signal.
 
Je l' ti je prebačen broj iz neke u drugu mrežu? Meni je bio iz VIPa prebačen u MTS i nisam mogao da aktiviram, a juče sam prebacio broj nazad u VIP i sada mi je aktivirao Signal.
Jeste...prebacen iz VIP u mts
Znaci moram da vratim broj da bih mogao da aktiviram app?

Ipak ce da radi uninstall

Beyond Genius Lies Insanity
 
Verovatno je nešto do MTSa ili servisnog centra koji je zadužen za dostavljanje poruka/poziva.
 
Nema vajde od ovih indijanaca iz Signala. Stalno salju genericke mailove a cak mi poslase i upustvo za Iphone a ja im jos velikim slovima napisao ANDROID.

Ajde SMS sto ne prolazi zbog prenosa broja i onog broja za sms centar ali zasto poziv ne prolazi?

Beyond Genius Lies Insanity
 
Oni su mali non profit. Odgovoriće ti, samo treba vremena. Nemaju ljudstva, verovatno jedna ili dve osobe rade to. Ili idi na Twitter. Druga stvar, možeš da aktiviraš preko kog hoćeš broja ako neće MTS...
 
Bilo bi super da istestira neko ko je, recimo, prebacio broj iz MTSa u VIP ili iz VIPa u Telenor (ili obratno). Da vidimo da li je propust aplikacije ili MTSa.
 
Do aplikacije svakako nije. Ako uneseš tačan broj na njega šalje kod. Niti oni ograničavaju.

Dakle tu je MTS kriv ili VIP.
Znam da je pre izvesnog vremena radila aktivacija bez problema na MTS, ali taj broj nije bio prebacivan.
 
Npr. kad sam ja hteo da isprobam Signal burazeru u Bosni nikad nije stigao kod, tako da smo batalili i nastavili sa korišćenjem alternativa. Svakako da problem može da bude do aplikacije .
 
Vjerovatno nije problem do same aplikacije, nego do servisa za slanje SMS-a koji koristi.
 
Druga stvar, možeš da aktiviraš preko kog hoćeš broja ako neće MTS...

Kako? Aktivirao sam na broj koji je u vipu ali opet ne mogu da koristim na telefonu u kom je sim kartica iz mts-a....
Kada pokušam da ukucam kod koji sam dobio na VIP broj u telefon u koji je mts kartica dobijam "invalid code"
 
Jedino ako je potrebno da može i SMS da se šalje ko nema internet. Inače ne vidim poentu, a i dobijam ospe od ovog navođenja private, kad očigledno nije private.
 
Vidim da i Signal ima u postavkama "New contacts notification". Samo ne znam da li se ponaša kao i kod Vibera da obaveštava svaki put kad se registrujem...
 
Nema veze, neka obaveštava; nije mi to uopšte problem pošto za sada imam tamo jedan (1) kontakt (od ~700 u imeniku) :)
 
Kada promenite mrežu (samo operatera) ne stižu ni obaveštenja iz banke, mora do banke da se ponovo aktivira, Kom Bank. Možda ima veze sa ovim. Probaću kasnije Signal, prešao sam iz mts u VIP.
 
Kada promenite mrežu (samo operatera) ne stižu ni obaveštenja iz banke, mora do banke da se ponovo aktivira, Kom Bank. Možda ima veze sa ovim. Probaću kasnije Signal, prešao sam iz mts u VIP.

Meni stižu obaveštenja iz banke iako sam preneo broj iz VIPa u MTS.
U pitanju su Intesa i Raiffeisen banka
 
Onda je do Kom Bank.
 
Nazad
Vrh Dno