Šta je novo?

Messaging i VoIP aplikacije(WhatsApp, Viber, Telegram, Signal, Skype..)

Ne znam zašto svi kolektivno ne vratite to njihovo *****. Samo pravi probleme od prvog dana kad su ga delili. Ja nemam problema jer imam svoj, i prosto mi žao više da čitam o jebavanju od istog.
 
Viber public chat otvorili FK Crvena Zvezda, vinarija Boban, beogradnocu, kurir, telegraf, running.rs...tek je počelo ali evo zvezda za jednu noć 15000 pratilaca, kurir i telegraf imaju po 10 000 ali oni su otvorili ima 10dana

Sve u svenu, dobar vid marketinga, lepa stvar
 
Ja realno ne vidim svrhu toga pored Twittera. A i to ne treba da bude običan marketing, već još jedan kanal za pomoć korisnicima.
 
Kurir i Telegraf, prosto mi dođe da opet imam Viber.
 
Besmisleno je da gledaš chat fudbalera, a ne možeš ništa da kažeš, ali s druge strane, ja bih odmah kupio one stikere, da postoje partizan ovi, a sigurno će ljudi kupovati zvezdine kad izbace, pa puta 2 evra, nije loše..
 
A pazite ovo, Telegram ima besplatne stikere i svako može da napravi svoje i doda ih. :O
 
Nikad nisam ni probao, i jedino što me sprečava je da mi ne treba pored vibera, wapp, i hangouts, i ovo bih izgasio kad bi svi prešli na jedan .. A stikere ni ne koristim, ali bih ove koristio, vaj not..
 
Možeš da pogledaš, samo udri u tu grupu fk zvezde.. Ali da, to što misliš, to i jeste, nije baš akademska diskusija
 
Ma ja samo napisah šta ima iz Srbije... Nekom to odgovara, nekom ne..ali po broju korisnika čini mi se da je dosta onih kojima odgovara

Vezano za Crvenu Zvezdu, po onome što govore ljudi iz marketinga, tu će se oglašavati poznati navijači, davati nagrade...
 
Poslednja izmena:
Da li jos neko ima problem na WA da mu poruke kasne i da li to moze da se namesti?

Na viberu nikad nisam imao tih problema...

Koji je uredjaj u pitanju? EPC 3925/3928? Probaj da podesis vremensku zonu na uredjaju na GMT+1 sa ukljucenim daylight time savings na 60 min..
 
Nema veze to sa time - jednostavno zeza SBB ruter...
Najbolja opcija je da se kupi ruter, a od SBB-a traži modem...
 
Koji je smisao javnog chata ako ne možeš da chatuješ, već samo da voajerišeš šta pišu par likova?
 
skype-for-android.png


Konačno se setili da batale onaj skrnavi wp dizajn :)
http://www.androidcentral.com/skype-android-getting-update-today-new-material-design-look-and-more
 
WhatsApp stigao do 900 miliona aktivnih mesečnih korisnika

Servis za razmenu poruka WhatsApp stigao je do gotovo neverovatne brojke.

Naime, kako je u upisu na Facebook-u objavio direktor WhatsApp servisa Jan Koum, oni sada imaju 900 miliona korisnika koji su aktivni na mesečnom nivou.
WhatsApp je prebacio 800 miliona mesečnih aktivnih korisnika u aprilu, a prošle godine u ovo vreme bilo je oko 600 miliona korisnika koji koriste servis svakog meseca. Podsetimo, kompaniju je u februaru prošle godine kupio Facebook za 19 milijardi dolara i od tada beleže konstantni rast.Indija je ostala najveće uporište za WhatsApp, a sledi je Brazil.
Ne znam za vas ali kod mene u fonu je zaista skocio broj ljudi koji koriste WA.
 
WhatsApp definitivno najbolji :)
Samo da se primi kod nas kao u svetu...
Novi Skype mnogo bolji, ali ipak neću da ga ostavim na telefonu...

WhatsApp & Facebook Messenger - telefon.
Skype & Viber - laptop.
 
Poslednja izmena:
Нови Скјап за Андроид бољи и лепши(није ми то битно, ал ајд да нагласим )од предходног.

Скајп и Вибер - десктоп
Скајп и Вибер - лаптоп
Скајп и Вибер - телефом
 
Вибер, what's up, скајп, телеграм и месенџер на телефону и таблету. На лаптопу и рачунару немам ништа. И да, мени се повећава број људи на виберу.
 
Desktop - Telegram.

Laptop - Telegram, Line

Phone 1 -Telegram, Line, Viber, Whatsapp.

Phone 2- Telegram.
 
Laptop - Viber i Skype, ali ih ne koristim ;)

Telefon - Viber, Hangout, možda probam WA, ako mi nekada zatreba.

Tablet - Hangout
 
Da li još neko ima problema sa poslednjom verzijom Hangouts? Kada dobijem dužu poruku i krenem da je skrolujem na dole, kako bi je pročitao, stalno me vraća na početak iste. Nije da baš nešto koristim ovaj program, ali kada dobijem poruku, baš se iznerviram zbog ovog buga!
 
Facebook Messenger is now the second most popular app in the United States

score.png


U Americi FB messenger i WhatsApp ubedljivo ispred svih, kod nas Džiber zbog stikera :)
 
Ja preporučim mojim prijatelljima Line i Telegram, I još niko od njih nije odustao od istih. Čak Line ima lepše i jeftinije stikere, ko baš voli to. I mnogo korisne opcije, kao arhiva, albumi, mute, backup itd.... Za mene najbolja najbolja kombinacija od svih isprobanih messengera
 
Pa nije se ugurao u tih 15 jer su tu top aplikacije sa obe platforme...
Bilo je već u temi ovde linkova sa statistikom da je WA najpopularniji uz FB messenger ;)
Realno fejs imaju svi pa je i očekivano...
 
Nazad
Vrh Dno