Šta je novo?

Messaging i VoIP aplikacije(WhatsApp, Viber, Telegram, Signal, Skype..)

Сад могу и разни фајлови да се шаљу... Ал ипак мени је wa закон..
 
Ozbiljan sam :) verzija 5.6.5.1873

Logicno bi bilo da moze da se izbrise poruka dok ne bude seen, al' ovo moze da se obrise bilo koja poruka.
Malo glupo? [emoji14]

Vrh stvar ako radi.
Što sve može u Surespot, Telegram itd. već duže vreme.
I koji su bar enkriptovani od samog servera, za razliku od Viber čitamo sve, nema ni specifikacija protokola.
 
Probao sam danas i mislim da ne sljaka ta opcija na Viberu. Ortak je video poruku iako sam je izbrisao.
 
Ima li i on novu verziju?
Jer se kladim da inače ne radi.
 
Telegram groups have always been several steps ahead of the competition. You could have groups of up to 200 people communicating efficiently using replies, mentions and hashtags. Now it's time to go further.

Ever since our launch in 2013, our users have been telling us they would like to migrate even larger communities to Telegram. As of today, once your group is full, you can upgrade it to a supergroup that supports up to 1000 members.
[Upgrade to a supergroup]

Supergroups are optimized to host large online communities and will load quickly, even if you‘ve missed many messages while away. Here’s what you need to know about how they work:

New members can see the entire message history when they join.
Deleted messages will disappear for all members.
Ordinary members can only delete their own messages.
Supergroups are muted by default and send fewer joined/left notifications.

https://telegram.org/blog/supergroups
 
Imam problem sa Viber-om za IOS. Kada neku sliku pošaljem nekome preko Viber-a ta slika mi se duplira u telefonu. Zaključio sam da je to samo u slučaju da se šalje preko Viber-a. Svi oko mene koji imaju iPhone imaju ista podešavanja kao i ja, ali se njima to ne dešava. Pokušao sam da reinstaliram app, ali je sve isto. Da li se još nekome ovo dešava!?
 
Viber od jutros neće da se konektuje, ne mogu vidjeti uopšte ko je online i samo piše connecting kada uđem. Je l samo meni ovo ili neki globalni problem?
 
Ne znam, i meni je ukljuceno ali nemam duplikate, doduse android je.
 
Od Oriona stigao info:
Poštovani Ringovci,
Kao što ste ranije bili obavešteni na osnovu rešenja Regulatorne agencija za elektronske komunikacije RATEL pod brojem 1-01-3491-179/15-14, inicijalne funkcionalnosti Ring+ aplikacije su bile ograničene kako bi bile u skladu sa zakonskim aktima i pravilnicima.
Ovom prilikom vas obaveštavamo da ćemo pomenute restrikcije staviti van funkcije do obezbeđivanja ravnopravnih uslova za poslovanje svih operatora na tržistu.
Još jednom želimo da vam se zahvalimo na predlozima i poverenju koje ste nam ukazali u toku razvoja Ring+ aplikacije.
Nadam se da ovo znači da će aplikacija moći ponovo da se koristi za pozivanje sa bilo koje lokacije, kao i sa mobilne mreže, i to ne preko nomadskih brojeva...
Pozdravljam ukoliko je tako.

Edit:
Da, "Ratel mod" je isključen :) Zaista lepa vest. To je ipak i zato što je i SBB ušao u priču sa UniFon app. Bez njih ovo ne bi bilo moguće, barem za sada.
 
Poslednja izmena:
Dobra vest za korisnike, proverio i radi i iz daljine. Loše je, naravno, što je ovo direktan pokazatelj načina rada firmi, i agencija u dembeliji...
 
Tako nešto... Imaš jednu favorizovanu firmu, zatim jednu koja je dovoljno jaka da može da radi skoro kako hoće, i nekoliko manjih koje mogu donekle tu jaku da prate. :)
 
Nadamo se da će to sve na kraju biti trajno rešenje.
 
Nije mi do kraja jasno sta je ovaj Ring+. Da li Orion daje klasicnu fiksnu liniju (voip) sa klasicnim fiksnim telefonom, a uz to omogucava koriscenje fiksnog broja preko mobilnog, ili je ovaj ring+ neka nezavisna linija za sebe, koja se koristi samo preko mobilnog i za koju se kupuje kredit? Interesuje me da li je to isto kao recimo UNIFON kod SBB-a, posto to koristim ili se razlikuje?

I zanima me da li neko ima neki insajderski info iz SBB-a, da li se uopste radi na iOS UNIFON aplikaciji i kada ce je pustiti? Kad god ih pitam, dobijam neki genericki odgovor, da ce biti uskoro.
 
Poslednja izmena:
Broj na Ring+ je normalan fiksni broj telefona. Može da se koristi samo uz Ring+ app, pošto za sada ne daju sip parametre.
 
A to sto vidim da su neki ovde pisali da su prebacili fiksni u Orion, nema veze sa ovim? To je nezavisni broj?
 
Da. Nema to veze sa Ring+.
Ring+ broj moze svako da dobije i prakticno je prepaid fiksni.
 
Kako da znam da je neka moja poruka koju sam poslao na skajpu drugom kontaktu isporučena?
 
Viber u novom apdejtu dobio podršku za slanje raznih fajlova, svaka čast
 
Ako koriste šestoro, onda i nije mnogo skupo.
Btw, i nema neke velike veze za voip-om :)
 
15$ mesečno samo za 'ziku? Meni je to besmisleno :)
 
Šta je tu besmisleno što neko plaća muziku? Ili filmove.
I nijedan popularni streaming servis ne košta 15, već maksimalno $10 u USA.
 
Šta je tu besmisleno što neko plaća muziku? Ili filmove.
I nijedan popularni streaming servis ne košta 15, već maksimalno $10 u USA.
15 'vamo, 15 tamo, nabere se. Nismo mi tako odgojeni. To moj rojak iz amerike i slicni kupuju. 90% ih je na prepaidu, toliko ne dopune racun ni za mjesec dana, a ne da davaju za neku muziku. Valjda znas dje zivis, ne izigravajte zapad. :)
 
Nazad
Vrh Dno