Šta je novo?

Messaging i VoIP aplikacije(WhatsApp, Viber, Telegram, Signal, Skype..)

Ima Parallel Space i 2Face aplikacije. Ja sada koristim 2Face za dve WA aplikacije na jednom dual sim telefonu.
Pretpostavljam da može i Viber tako.
 
Jel viber nešto promenio novim Update-om, primetio sam da kad stigne poruka jednom vibrira, ne tri puta, ili je moj telefon poludeo?

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Jel viber nešto promenio novim Update-om, primetio sam da kad stigne poruka jednom vibrira, ne tri puta, ili je moj telefon poludeo?

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
И то је промењено и звук одлазне поруке.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Aham, dobro odlaznu gasim uvek pa nisam provalio. Hvala

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Ima li neko problem da Viber poruke idu na pogrešan broj ka korisnicima koji imaju više Viber naloga? Pozivi funkcionišu ok.
 
Ima Parallel Space i 2Face aplikacije. Ja sada koristim 2Face za dve WA aplikacije na jednom dual sim telefonu.
Pretpostavljam da može i Viber tako.
Odlicna app, veliko hvala. Moze i Viber ali i skoro sve druge. Moze multi-instalacija iste app. A sve jednostavno!
 
Mana je što ume baš da povuče bateriju, ali mora nešto da se žrtvuje :)
 
To važi za većinu aplikacija. Retko je impletirano sigurno brisanje u bilo šta. Ali sam očekivao da je u WA, s obzirom da su ljudi sa Signal-a radili na njemu. A Signal sve briše, i ne ostavlja tragove.

Baš me zanima da li će da ignorišu, ili će da izmene.
 
Kao briše, eksplicitno je bilo pitano i rečeno. Samo ne znam da li je neko potvrdio. Mada Telegram je imao problem sa debugging logom na Mac-u gde je bukvalno sve poruke zapisivao, stavio sam link gore. I protokol nije baš najbolji, pri tome odbijaju savete.

Lik koji je otkrio ovo za WA je proveravao pre toga Signal i Wickr, i utvrdio da ne ostavljaju potencijalne tragove.
Fix je prilično lak ako WA hoće, SQLite već ima secure delete opciju, samo nije default.
 
Poslednja izmena:
Jel neko koristi Telegram na desktopu?

Primetio sam da kada mi iskoči prozorče sa novom porukom i kliknem na nju prozor mi se smanji bez obzira na stanje u kome je bio pre. Dakle ostavim ga maksimizovanog (preko celog ekrana) i čim stisnem na novu poruku on se smanji.
Ako otvorim program iz task bar-a onda se to ne dešava.

Da li se ovo još nekome dešava?
Win 7 koristim.
 
Poslednja izmena od urednika:
Kako podesiti da whatsapp cuva podatke na phone storage, a ne na karticu (jer sam je u medjuvremenu izvadio a podeseno je cuvanje na nju)?
Hvala unapred
 
Kako podesiti da Viber čuva foto/video na SD kartici? Android 6.0
 
valjda sam u pravoj temi. sta se desilo sa viberovim animiranim stikerima? jedno vreme nisam koristio viber ali znam da sam ranije imao po defaultu onog macka sto se proteze,mase sapom itd. sada nemam ni jedan animirani stiker.
mora da sam nesto propustio?

sad sam ustanovio da se neke mrdaju na telefonu ali na kompu nece.sta moze biti u pitanju?
 
Poslednja izmena:
Imaš li poslednju verziju aplikacije na kompu?
Mrdaju li se kad klikneš na njih?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
na kompu je verzija 6.1
ne mrdaju kada klikcem po njima.zato se i pitam sta se desava.
 
Treba da zamenim sim karticu, kakve su šanse da sačuvam stare poruke sa WA i Viber odnosno samo da nastavim gde sam stao?

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Nema veze to što menjaš karticu (ako ne registruješ viber na drugi broj)
 
Nisam lepo objasnio, hoću broj na viberu da promenim

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Na whatsappu imaš opciju da promeniš broj, settings/account/change number
 
Nazad
Vrh Dno