Šta je novo?

Messaging i VoIP aplikacije(WhatsApp, Viber, Telegram, Signal, Skype..)

Ima i ova WA opcija dosta prednosti ...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Znači niko neće da prizna da Viber tu ima bolji sistem u poređenju sa whatsapp-om?
Tj, ne moram da držim upaljen hrom da bi chatovao, postoji standalone aplikacija, telefon ne mora da bude nakačen na internet da bi chatovao na kompu?
Bolje rešenje jeste; za mene prvenstveno jer ima mogućnost i poziva/video poziva na PC. Mada ja lično koristim Skype za to.
 
Ja ne znam ko danas nema konstantno otvoren browser u pozadini, s obzirom da se koristi za milion stvari. A računari nisu spori da ne mogu da drže par programa.
Ali razumem da odgovara više aplikacija u nekim slučajevima. Ja retko koristim umesto telefona, tako da mi je svejedno.
 
Ja trenutno imam tri paralelno otvorena.
 
Zašto, ako nije tajna? Mislim, da vidim, možda ja nešto propuštam, ko zna...
 
Nije tajna, jer razdvajam šta mi gde treba. I koje funkcije kog mi odgovaraju.
 
Hvala bogu[emoji4] nego, jel uveo viber na App, nisam dugo koristio na kompu, da traži neki pin ili šifru kao telegram da bi ušao, ne verujem da još to niko nije ubacio...?

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Ima ovako nešto...
 

Prilozi

  • viber.jpg
    viber.jpg
    101.5 KB · Pregleda: 89
Poslednja izmena:
Samo ako uvedu enkripciju za iste na nivou Whatsapp.
Odnosno Signal protokol je standard po kom se svi ostali mere.

Viber i dalje mutav, veoma pohvalno, valjda će da objave pošto rekoše da će u naredne dve nedelje da dovrše izbacivanje. Pa se možda sete da treba i da se zna šta je.
 
Poslednja izmena:
Мени не постоји тренутак на компу док је упаљен да ми је браузер затворен.. Навика. Увек по минимум 3 прозора...

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Мени не постоји тренутак на компу док је упаљен да ми је браузер затворен.. Навика. Увек по минимум 3 прозора...

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
Minimum tri prozora?! Pa to nije moguce. Morate da upoznate @floyd njemu je upaljeno u svakom trenutku po 25-30 prozora!
 
Meni je uvek minimum 15 :) vrlo cesto je 30, pogotovo ako odem na flickr, onda bude i vise
 
Poslednja izmena:
Ма не рачунам привремене прозоре, причам за сталне, фб, јт, форуми..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
U Podgorici taxi se može naručiti i preko Vibera. Lepo osmišljeno...
 
Odavno moze i u jednom taksi udruzenju u NS-i, sto pozivom sto porukom preko Vibera.
 
Jel još nekom promenjena ikonica na viberu nakon ažuriranja?
Jedva se i vidi.

ec09431733734cf5c4c744146e622681.jpg
 
Poslednja izmena:
Da li je rreeealno da kad god promenim rom i ponovo se ulogujem na viber da svima stiže poruka kako sam opet došao, kao kad prvi put pravim nalog?? Kakav *****izam

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Da li je rreeealno da kad god promenim rom i ponovo se ulogujem na viber da svima stiže poruka kako sam opet došao, kao kad prvi put pravim nalog?? Kakav *****izam

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Realno je.

Ne koristim viber pa bas po potrebi sam instalirao nekad nekad kad mi zatreba nesto.

Dojadio sam sa porukom da sam se prikljucio viberu :D
 
To obaveštavanje je težak smor. Mada mi nije jasno što ljudi ne isključe da im stižu te iritantne poruke.
 
Zato što ljudi znaju da instaliraju Viber i da ga pokrenu, to oko podešavanja je komplikovano.
Ja sam mislio da ne stiže ta poruka pri reinstalaciji, ali ipak stiže, s*anje..

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Ali stiže kao da prvi put pravi nalog na viberu, nekad je za to stizalo, za ponovno logovanje nije

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Istekao edit: da nije ova opcija za gašenje? Share using apps.. uploadfromtaptalk1462381062215.jpg

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Ne, to je mislim da s njima deliš šta koliko koristiš.
 
Odavno moze i u jednom taksi udruzenju u NS-i, sto pozivom sto porukom preko Vibera.

U Podgorici taxi se može naručiti i preko Vibera. Lepo osmišljeno...
Код мене у Ваљеву може у 2 удружења за које знам, а врв може и код осталих. Поруком још одавно, а вајбером можда 6-7 месеци.. Мада сада свако има брдо порука које не могу да потроше тако и ја, па цепим смс већ припремљен и супер.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Da li je rreeealno da kad god promenim rom i ponovo se ulogujem na viber da svima stiže poruka kako sam opet došao, kao kad prvi put pravim nalog?? Kakav *****izam

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
I tebe poceli da smaraju... :D

Lepo, ne znam samo sto ne gase pojedini kontakti tu opciju. Ne samo to, restore iz TB isto smara koliko sam primetio.

I skoro su ubacili neku ikonicu za igre. Samo iskacu :D
 
Nazad
Vrh Dno