Šta je novo?

Nokia Lumia 520

Meeeh, ja nisam mogao da ih cekam... odradio sam instalaciju preko NSRT-a. Inace nisam morao da vracam telefon na 8.0 samo sam povezao i ponudio mi je update, i "preinstalirao" sistem.
 
Lumia 520 sa win 8.1 operativnim sistemom je daleko ispred telefona koji su i do 50 e skuplji a anroidi su.
 
Ne slažem se. Ako je nova 520 100€, LG L9II je 150 a bolji je. Svakog treceg dana imam prilike da vidim kako radi. Ako pričamo o oglas varijantama, za 155 se može naći Moto G koja je opet bolja.
 
Imam oba, 520 po mom mišljenju i utisku, mnogo bolje radi (nema seckanja kod skrolovanja, fotografije su tu negde, čak možda 520 daje bolje, bolja baterija) od L9II. Govorim o radu, naravno da L9II ima veći displej, više ppi, sve zavisi šta je kome prioritet. Ukoliko bi se morao odlučiti za jedan od ova dva telefona sigurno bi to bila lumia 520. Ne želim da otvoriim raspravu 520 vs L9II nego sam ovo napisao kao vlasnik i korisnik oba telefona.
 
Onda povlačim reč, ipak si merodavniji kao korisnik oba. Ono sto sam ja video kod ortaka je izgledalo baš dobro, fluidno i brzo. Da, za kameru se slažem definitivno, i sam sam to video. Ok, da ne trujemo temu više.
 
Sve radi super sem fb mesendzera koji radi veoma lose i sporo. A to najvise koristim.
 
Imam oba, 520 po mom mišljenju i utisku, mnogo bolje radi (nema seckanja kod skrolovanja, fotografije su tu negde, čak možda 520 daje bolje, bolja baterija) od L9II. Govorim o radu, naravno da L9II ima veći displej, više ppi, sve zavisi šta je kome prioritet. Ukoliko bi se morao odlučiti za jedan od ova dva telefona sigurno bi to bila lumia 520. Ne želim da otvoriim raspravu 520 vs L9II nego sam ovo napisao kao vlasnik i korisnik oba telefona.

Zna covek.
 
Drugarica ima ovaj telefon i slike i pesme su joj se sve duplirale neke se cak i 3-4 puta ponavljaju, jel to neki virus i kako moze to da se sredi? Wp 8 je u njemu nije 8.1
 
To je bio učestali problem na wp8 i otprilike, jedino rešenje je hard reset uz formatiranje kartice ili da prosto odradi apdejt na wp8.1 i trajno reši problem
 
Slucajno sam izbrisao neke slike. Da li mogu nekako da ih vratim ?
 
Meni se ne desava nikakav problem sa muzikom od 8.1, a mozda je i zato sto ne kopiram direktno na karticu vec prebacujem preko Music Drop i Easy Transfer... :d
 
Ja na wp8 nisam imao problem ,sad na 8.1 imam ,ja mislio da nije do sd kartice.
 
Ja na wp8 nisam imao problem ,sad na 8.1 imam ,ja mislio da nije do sd kartice
 
Woman mi ispustila telefon sa metar visine na laminat nije se čak ni otvorio :), nema vidljivih oštećenja međutim ne daje više znake života. Sve sam pokušao više neće da se upali a racunar ga ne prepoznaje, kad se uključi na punjač dolazi do zagrevanja oko USB-a jel ima nade ili je gotov ?
 
Dal je moguce, meni jedno 5, 6 puta ispao sa slicne visine, dva puta na beton, i nista.
 
Sta radite sa tim telefonima kad vam tako ispadaju :D

Meni za 2 god ispadne jednom i to je tipa na tepih sa kreveta slucajno :)
 
Ma zeni je ispao nije velika šteta ima još jedna 520 koja je pala najmanje 10 puta i dalje radi. Zanimljivo da je pokojna nokia došla kao poklon uz nokiu 808 možda su te što su delili kao poklon falične :)
 
Pozdrav ljudi! Danas posle 9 meseci koriscenja telefona primetio sam crvenu LED diodu. Pali se kada zovem nekog i zakljucam ekran, tako sam je primetio. Na sta jo se pali dioda?
 
Nije to dioda, to je senzor koji gasi ekran kad prisloniš fon na uvce.
 
Aa, dobro. Nego ja da vas pitam vas koje ste kupili poklopac za 300 din kakve su? Da li su iste kao original? Hocu da zamenim, ispao mi je telefon iz dzepa na parket i plastika na ivici se deformisala (cak i na telefonu se malo zgnjecila) i to me malo nervira.
 
I mene isto zanimaju te maske, malo boju da promenim :) ne znam ima li jos to... Kako se bese zove prodavnica( da ne motam nazad temu)?
 
Promobi ,ja uzeo za l620 al kosta 1500 din ,bolje se uklopila od orginalne maske (al stvarno ) :)
 
Da li šalju poštom? Pošto sam iz okoline SU, pa mi je malo daleko da idem po to. Koliko sam skontao, imaju prodavnicu u TC Banjica?

Edit: A možda i nisam dobro skontao :) Čukarica, NS i Niš... Ništa moraću da angažujem devojče da ide u šoping :)
 
Poslednja izmena:
Sestra ima L520 i žali se da od juče sporije radi. Prilikom otključavanja se često javlja resuming screen koji traje i po 3-4 sekunde, a jutros joj se čak sam promenio lock screen na default. Takodje, iako možda nema veze sa ovim, xbox music plejlista neće da pusti sigurno preko 60% pesama (koje inače sve rade kada nije u plejlisti). U pitanju je poslednja verzija dev preview-a. Šta da se radi, hard reset ili?
 
Nazad
Vrh Dno