Šta je novo?

Alcatel One Touch Idol X

Emix

Čuven
Učlanjen(a)
26.03.2011
Poruke
10,743
Poena
570
alcatel-one-touch-idol-x.jpg


ONE-TOUCH-IDOL-X-color.png


http://www.gsmarena.com/alcatel_unveils_one_touch_idol_x_5_1080p_jelly_bean-news-5597.php

http://www.phonearena.com/news/Alcatel-announces-the-One-Touch-Idol-X-smartphone-with-Android-4.2-and-a-5-inch-1080p-display_id40150

IGO verzija je Explay_Infinity_9.6.7.318746_thin_v.1.1

sys fajl: https://www.dropbox.com/s/7bgtv07ddz5ktlo/sys.txt
 
Poslednja izmena od urednika:
Lep je:D
 
Dosta dobar telefon.. vidim displej je skoro od kraja do kraja jedino mi cudno sto jos nema oficijalnih dimenzija moba..
 
Auuu... moze. Hocu jedan zeleni, ali dual SIM! :d
 
Дал' је боље ово или ZTE Grand S. Ту су негде оба што се тиче екрана и дебљине, а и по цени. Мислим да је ZTE нешто бржи.
 
Daaaaa samo da bude ok cena ko za 997 i eto meni novog telefona negde u septembru oktombru!!!!!

Hahahaha! Ti neces ni docekati JB za 997! LOL
Ja bas necu da zurim... a i da hocu, ne mogu. :d
 
Alcatelse vraća na velika vrata, ovaj telefon izggleda bolje od Xperie Z, pogotovu ekrna, ako bude pristušačan, menjam 992d za ovu mašinu.
 
Alcatel se vraća na velika vrata, ovaj telefon izgeda bolje od Xperie Z, pogotovu ekran, ako bude pristupačan, menjam 992d za ovu mašinu.
 
Дал' је боље ово или ZTE Grand S. Ту су негде оба што се тиче екрана и дебљине, а и по цени. Мислим да је ZTE нешто бржи.

Posle svih problema koje su ljudi imali sa Grand X ja ZTE ne bih uzimao u razmatranje:)
 
Telefon izgleda predobro, posle ovako dobrog iskustva sa 995 ovaj sledi pod obavezno bude li imao iole pristupacnu cenu.
 
pa sigurno će biti jeftiniji od konkurencije al da bude 200€ kao što su bili 995 i 997 nema šanse :)
 
Kažu vako ljudi onaj ko donese OT-977 dobija popust od 20%, a ako se dokaže da je taj lepo pisao o Alkatelu sigurno na to sve još 10% što nije tako malo :D.

Ma biće džabe ljudi cena prava sitinica sigurno ćeš moći da ga uzmeš uz ugovor za jedan dinar stim da ćeš ga mesečno plaćati cirka 6000 din i to sve tako cele dve godine. Pa ko voli nek izvoli :) ili uz neki BOX+ paket u MTS koji će koštati ko svetog Petra. Možda ovaj model na kraju i ne stigne do naših prodavnica što je vrlo moguće. Jednostavno prestiće ga neki drugi model nekog drugog proizvođača. Za skoro istu cenu možda ćete moći birati Samsunga S IV što i nije baš zanemarljivo ili neki drugi model sličnih pkarakteristika, ali za manje para pa će dilema verovatno opet biti jefitiniji kinez ili mnogo skupli S IV. Meni se lično ovaj Alkatel mnogo svidja i po mom je ukusu rado bih ga posedovao pod uslovom da nije mnogoooo skup kao što ja pretpostavljam da će biti.
 
Poslednja izmena:
Ja sam već počeo da smaram mts da ga ubace u ponudu:d kada se zvanično pojavi
 
Pa za te pare od 350e i dok on sleti do nas fakticki ce moci na nekim trzistima da se nabavi motorolin nexus naravno ako izadje u maju i ako mu cena bude i dalje 350e preko stora :) sve je ovo previse ako, ali sta je tu je :)
 
Pa za te pare od 350e i dok on sleti do nas fakticki ce moci na nekim trzistima da se nabavi motorolin nexus naravno ako izadje u maju i ako mu cena bude i dalje 350e preko stora :) sve je ovo previse ako, ali sta je tu je :)

A mi možemo da kupujemo preko storea jel? I N4 na storu košta 300+ EURa a pogledaj cene po oglasima kolike su;)
 
Oko imena ,nece se yvati isto na svim trzistima, evo stize u Nemacku uskoro objavili na ALCATEL ONE TOUCH DEUTSCHLAND fejs sttranici, i sto je najbolje bice dostupan i u DUAL-SIM verziji,sad samo cekam cenu pa da do novembra padne novi telefon :D ,)

The ALCATEL ONE TOUCH HD SCRIBE is our next highlight of the Mobile World Congress in Barcelona. It is the 2nd Quarter of 2013 in Germany come on the market.
Its five-inch HD display has a resolution of 1280x720 pixels. Inside the Android 4.2 device, a four-core processor running at 1.2 gigahertz for highest speed. The eight-megapixel camera also records full HD videos. The internal memory can be expanded via microSD card to 32GB. A dual SIM version is also offered by this device. The price you learn soon.


31934_428955343857395_2047327524_n.jpg
 
Poslednja izmena:

Vidi stvarno pobrkao sam telefone,ali ima nedoslednosti na GSMareni, ali i ono znaju da pogrese.Gledam sad ovaj Scribe ce ladno imati jacu bateriju od Idol x.

To je potpuno drugi model koji se meni inace vise svidja zbog on screen dugmica! :D
http://www.gsmarena.com/alcatel_one_touch_scribe_hd-5218.php

DAAAAA i zato sto ce imati Dual SIM model.
 
jaču jer je deblji. ovaj za 7.1mm ima super bateriju, 2000 mah, dosta više od do sad najtanjih telefona razr, one s, p1, a tanji je od njih (egal sa razr čini mi se)
 
Iste debljine kao RAZR, samo sto ce ovaj biti flet 7.1mm, a RAZR ima onu budzu sa kamerom i spikerom.
 
Да али резолуција екрана није 1920x1080 него 1280x720. Ово уопште нису ствари за поређење. Осим тога, Alcatel One Touch Idol X ми се више допада управо због чињенице да нема тастере на екрану неко испод.
 
Da li ces ti na 5" primetiti razliku 720p i 1080p? Ako to mozes, onda si supermen sa mikroskopskim vidom post ja na 32" ne vidim razliku ako ne nabijem nos uz ekran.
Samim tim zbog manje rezolucije manje ce se telefon " muciti" da prikaze sliku sto pozitivno utice na bateriju, pa jos je i ima jacu. Dual SIM i on screen tasteri su vec subjektivna stvar. :)
 
Poslednja izmena:
ma bre 5" full hd šta vam je :D
 
Nazad
Vrh Dno