Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Diablo 3 je odlicno uradjen za konzole. Igram i dalje na PC-u ali je PS4 local coop mod izuzetno zabavan. S obzirom da su svi igraci prikazani na istom ekranu jedini nedostatak po mom misljenju jeste sto kad god neko udje u Inventory ili Skills pauzira se igra za sve, tako da samo jedan lik istovremeno moze da menja opremu i slicno.
 
Naleteh sad na ovo.. i samo mi prodje kroz glavu koja je to euforija bila medj' nama klincima kada je jedan od clanova ''ekipe'' dobio PS1 ''sa zapada''.. :) Prelazak se Sege na to cudo..

playstation-20-years3.jpg
 
Još samo da su na ovoj slici iznad ubacili prvi non-analog PS1 gamepad. Nekako fali najbitnija stavka.
 
Diablo 3 je vrhunski port. Igram ja onako pomalo aktivno, 300 paragon sa Monkom. Direktne kontrole analogom pruzaju drugacije, nikako inferiorno iskustvo. Jedini problem je sto za razliku od PC verzije, mnogiigraci koriste cheatovan gear online i ako nemate stalnu ekipu smorice vas profesionalni ruski itemi sa kojima radis 50 miliona damagea i letis po mapi. Takodje nema ni Sezona. Ali statsi i patchevi su danas u korak sa PC verzijom.
 
Još samo da su na ovoj slici iznad ubacili prvi non-analog PS1 gamepad. Nekako fali najbitnija stavka.

Bas tako, ja sam odrastao samo na non-analogu, ne secam se jesam uopste imao u licnoj upotrebi dualshock.

E sad po nekom osecaju sledece sto ce ozbiljnije izbaciti je Vita 2.

P.S. Pojma nisam imao da su PS One i PS2 izbaceni iste godine
 
Hahahaha, pa sta covek zna sta je to :D
 
Poslednja izmena:
Fali kamera za PS3.
Da li se neko seća kontrolera sa ventilatorima? (prvi i poslednji put sam to video u Immocentru na NBgd. )
 
Imam, uzeo ga pre nekih 5-6 godina, i dalje radi kao sat :)
 
Il i kod vas zvuk na televiziji kad gledate youtube jako tih?
Kablovsku i serije sa usb-a gledam na 12, a preko ps4 kad gledam nesto preko youtube aplikacije moram na 22. Kad igram na 16-20
Zasto je tako zna li neko?
 
Poslednja izmena:
Il i kod vas zvuk na televiziji kad gledate youtube jako tih?
Kablovsku i serije sa usb-a gledam na 12, a preko ps4 kad gledam nesto preko youtube aplikacije moram na 22. Kad igram na 16-20
Zasto je tako zna li neko?

Samsung, sve na 16, zvuk je jak, ako bi stavio na 20 to bi bilo previse :).
 
Ah, da. Na LG-u imam eksterne zvučnike. Zato mi je i mnogo jači zvuk. Taj deo sam totalno zaboravio.
 
ko nije igrao, na storu je popust The Last of Us™ Remastered £17.99
 
Da li ps4 podržava gledanje filmova (sa prevodom .sub
.srt) sa eksternog hard diska?
 
I ja trazio..kazu ne jos..

Da se ne moraju cimati oko cipovanja i restrikcije USBa :)
 
Na tom sajtu svaki deseti dobije kod i onda jos treba da se potrefi da nije vec iskoriscen.
Zamalo sam jednom nesto kupio (bas mislim TLOU) i pogledao review, ono katastrofa.
Nije mi jasno kako sajt i dalje funkcionise.

Ne znam za to, ja sam ovo nasao na redditu, svi koji su tamo uzeli dobili su code u roku od 5 minuta, nema negativnih odgovora :(.
 
Na tom sajtu svaki deseti dobije kod i onda jos treba da se potrefi da nije vec iskoriscen.
Zamalo sam jednom nesto kupio (bas mislim TLOU) i pogledao review, ono katastrofa.
Nije mi jasno kako sajt i dalje funkcionise.

Ja sam FC4 uzeo baš preko njih za ~$20, nije bilo nikakvih problema.
 
Na tom sajtu svaki deseti dobije kod i onda jos treba da se potrefi da nije vec iskoriscen.
Zamalo sam jednom nesto kupio (bas mislim TLOU) i pogledao review, ono katastrofa.
Nije mi jasno kako sajt i dalje funkcionise.
Šta može biti problem kad se nudi plaćanje Paypalom, ako dobiješ kod koji ne radi samo otvoriš dispute na Paypalu.
Jel su ovo kodovi za USA naloge?
 
Onda je mozda to od ranije, nemam pojma... Pre ~6 meseci sam gledao i tad su imali opciju na njihovom forumu live chat-a, znaci svasta je pisano, cak sam i ja pitao neke stvari. Sada vidim da je i to ukinuto. Plus sam otisao malo da gledam review, ono je bilo strasno. Moguce da su se popravili.

Da, po review sada, mnogo bolje stoje.

Ok, onda se uzima 10$ za 8,95 :D

Mada dosta brzo bude SOLD OUT...

Jel su ovo kodovi za USA naloge?

Pise ti negde odmah pored u zagradi, a negde moras uci na igru pa ces videti.
90% je US, dok vauceri mogu biti US ili Canada.
 
Ja sam Destiny uzeo preko tog sajta. Kod mi je brže stigao nego kad sam pazario nešto na Amazonu :D Nego, jel video neko možda negda da neki sajt nudi expanssion pass za Destiny po povoljnijoj ceni od 35$ ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno