Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imaš besplatnu free verziju ali povremeno ti puste reklame na po 10sec ništa strašno, možeš da podešavaš jačinu muzike u igri pritiskom na ps dugme. Registracija ide preko PC.a ne može direktno sa PS4.
https://youtu.be/VB_8fzHyYq4
 
Poslednja izmena:
Taj video gore je old build. Namco bandai ih je zahebao u oba slucaja, za release date i za ove buildove koje deli novinarima.

Final build bi trebao da bude optimizovanji, naravno cisto sumnjam da ce biti super smooth 60fps u svakakvoj kombinaciji vremena i broja automobila, ali trebalo bi da je bolje nego na tom testu gore. PC verzija je dobila solidnu optimizaciju ali i dalje ima delova gde skripi.
 
Kao sto mefisto kaze, tako meni radi... Potrebno je samo napraviti log in navodno iz US-a, a to je moguce uraditi Hola ekstenzijom.
I onda svakih 14 dana ce te verovatno upozoravati da nisi vise u zemlji i da nemas pristup, pa samo odes opet log in iz US i to je to, sve uredno i legalno :D

Meni ovo ne radi. Preko VPN-a se normalno logujem i streamujem na kompu muziku ali mi na konzoli kaze da je isteklo 14 dana i ne dozvoljava mi da se ulogujem. Da li sam propustio nesto?
 
Ne znam meni na ps4 radi.

Ali ne kontam kako ti na racunaru radi preko vpn? Kad su od nedavno nesto cackali i vise ne mozes preko vpn, nego se mora ubacivati proxy u staru verziju spotifya i onda update na novi.
 
Ne znam meni na ps4 radi.

Ali ne kontam kako ti na racunaru radi preko vpn? Kad su od nedavno nesto cackali i vise ne mozes preko vpn, nego se mora ubacivati proxy u staru verziju spotifya i onda update na novi.

Zato sto koristim web player.

Pogledajte prilog 168117

Na PS4 sam dobio obavestenje da je isteklo 14 dana. Napravio sam nov account i sa njim radi okej ali jos nije isteklo 14 dana, plasim se da ce nakon 14 dana da mi onemoguci pristup.
 
Web player tako reci :).
Pa ne znam ja imam spotify vec 100 godina, na telefonu, tabletu i ps4 radi bez ikakvih problema, samo na racunaru moram da se cimam oko proxya, da bi mi radila aplikacija.
 
I ja sam bio u nedoumici ali milosma mi je pojasnio, naime kreiranje naloga je moguce uz pomoc Hola ekstenzije, dovoljno je.

Medjutim, kada vam istekne 14 dana, onda Hola vise nije dovoljna, mora se skinuti ovaj program na PC:

https://www.tunnelbear.com/

Instalirate ga, i onda se morate logovati direkt iz Spotify aplikacije za PC, ne preko browsera...

I to je to, posle toga aplikacija radi i na PC i na PS4...

Ako vas ponovo blokiraju nakon 14 dana, isti postupak radite...
 
Znaci zajebancija cimanje i sl.
Nema ni kod babe za dzabe krastavac.
 
To ti je bukvalno jedan klik na svakih 14 dana...
Mada mozda nece smarati bas toliko cesto...
 
Post iznad mog pokazuje cimanje i pitanje da li je samo jedan klik na svakih 14 dana.
Nebitno. Mislio sam da je free i smoothly. Skinuo sam je i testiracu je.
 
Eurogamer Digital Foundry se javno izvinio SMS-u sto su bez dozvole javno opisali technical performance od nezavrsene verzije igre [a i vala, vecinu texta su posvetili worst case scenarijima].
 
I ja sam bio u nedoumici ali milosma mi je pojasnio, naime kreiranje naloga je moguce uz pomoc Hola ekstenzije, dovoljno je.

Medjutim, kada vam istekne 14 dana, onda Hola vise nije dovoljna, mora se skinuti ovaj program na PC:

https://www.tunnelbear.com/

Instalirate ga, i onda se morate logovati direkt iz Spotify aplikacije za PC, ne preko browsera...

I to je to, posle toga aplikacija radi i na PC i na PS4...

Ako vas ponovo blokiraju nakon 14 dana, isti postupak radite...

Hvala GTA. Radi sad PS4, skinuo sam tunnel bear i odradio logovanje preko spotify aplikacije na kompu.
 
Poslednja izmena:
Eurogamer Digital Foundry se javno izvinio SMS-u sto su bez dozvole javno opisali technical performance od nezavrsene verzije igre [a i vala, vecinu texta su posvetili worst case scenarijima].

Pitam se, gledao sam samo DigitalFoundry klip, da li su za Box merili fps za 900p ili 1080p? Pošto je ono smejurija. Morali bi značajno smanjiti detalje da dostigne PS-ovih 50-ak FPS-a.
 
Sudeci po pCARS dev-u, Xbone CPU code u toj staroj februarskoj verziji igre nije bio optimizovan i to je dovodilo do jacih framedropova u worst case scenarijima. Uskoro ce podeliti najsveziji konzolni code novinarima.
 
moze objasnjenje?
U cemu je razlika izmedju ovih verzija?
Middle-earth™: Shadow of Mordor™ Legion Edition i Middle-earth™: Shadow of Mordor™ Premium Edition
 
Da li postoji šansa da se "pozajmljena" konzola nekako locira? Imam mogućnost da kupim konzolu koja je doneta iz inostranstva. Nisam u toku sa konzolama, a čuo sam da može kao da se locira nekako...
 
Mogu da je banuju ako je osteceni poslao serijski broj prodavnici, a prodavnica Soniju (i isto tako lociraju po ip adresi, ne vidim da je to problem).

Jednom preprodavcu su dve konzole "pozajmili" na NBG i prijavio je serijske brojeve prodavnici koja dalje salje Soniju i banuje konzole, tj cak mislim brikuje... Naravno, ako se zakace na net.

Tako da savetujem ti ako se vec petljas s tim ne idi online...
 
Poslednja izmena od urednika:
A recimo da nemas potrebe da se petljas ni sa ukradenom robu..
 
Ma videcemo kada izadje, posle DriveClub-a vise nikom ne verujem, zivi bili pa videli...
 
U sta ne verujes? Igra zaista ovako izgleda i jos bolje od ovoga je na PC-u, bas sam dosta sati proveo prosle nedelje u ovim novim buildovima. Naravno sto se tice mnogih efekata i generalno grafike i dalje kaska za Driveclub-om jer je razvijana jos pre ove generacije konzola, ali opet ima svojih momenata i za 60fps i full sim racing igru deluje solidno.
 
Naravno da ovako izgleda, ovo je snimak sa PS4, imate i snimke za PC i Xbone takodje.......
Jedini problem ce biti kako nabaviti T500..... :d
 
Koliko uopšte košta T500?
 
500, 600 eura, koliko CARS ne zasluzuje. Sim-racing entuzijasti se jedva odlucuju na toliku kintu, i DFGT odradjuje savrsen posao, a dati toliko za polu-simulaciju, pored vec toliko cistokrvnih simulacija na trzistu, nemoj da ste smesni :) Da je imalo losija grafika, ne bi ni provalili da postoji uopste :)
 
Uh ovi iz Gran Turisma će morati da se potrude da bi ovo nadmašili,barem iz ovih do sada viđenih snimaka ovo je sjajno.

Mora da se zezas, Polyphony je sto se tice grafike na drugoj planeti, GT7 ce da izgleda kao realnost, ovo izgleda dobro prvenstveno zbog kise, Driveclub po kisi izgleda vrlo slicno, ako ne i isto.

500, 600 eura, koliko CARS ne zasluzuje. Sim-racing entuzijasti se jedva odlucuju na toliku kintu, i DFGT odradjuje savrsen posao, a dati toliko za polu-simulaciju, pored vec toliko cistokrvnih simulacija na trzistu, nemoj da ste smesni :) Da je imalo losija grafika, ne bi ni provalili da postoji uopste :)

Pa da, za te pare mozes da kupis nekog Kadeta, srpski san :d:d:d
 
Meni baš ova kiša ne deluje realno na šoferki.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno