Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
jedno glupo pitanje, moze li nesto da fali konzoli ako stalno stoji u standby modu i ne gasi se skroz posto je tada uvek pod nekim naponom? kapiram da ne bi stavili tu opciju ako moze da naskodi ali opet ajde da pitam...
 
Citao sam negde neki clanak o tome i apsolutno joj nista ne skodi.

Zasto nema zvanicne sony playstation app za android na marketu?
 
da, tu app trazim, ali pise not compatible with your device kad hocu da instaliram. svasta, imam note3, nije mator telefon, ne znam sto ne bih mogao tu app da koristim . .
 
Koliko je teško promeniti hard na konzoli? Ubacio bih veći, pa me zanima koliko je to težak posao.
 
Koliko je teško promeniti hard na konzoli? Ubacio bih veći, pa me zanima koliko je to težak posao.

Veoma lak.

https://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/5107/~/upgrade-ps4-hdd
https://www.youtube.com/watch?v=Cd_nESKuswk

-Ako oces da uradis backup, prvo sve prebaci na externi hard preko Backup tool-a [ako imas dosta inastalacija igara, potrajace, pogotovo ako nemas USB3 hard].
- izvadis stari hard koristeci obican krstasti srafciger
- ubacis novi hard [mora biti tanji od 9.5mm]
- bootujes konzolu u safe mod i preko USB sticka instaliras svez pocetni firmware
- instaliras najsveziji firmware, i vratis svoje podatke preko backup tool-a
 
Poslednja izmena:
Da li ima nekog limita, posto vidim da se mahom stavljaju hdd-ovi od 1tb?
 
Koliko je teško promeniti hard na konzoli? Ubacio bih veći, pa me zanima koliko je to težak posao.

samo povuces ovu glossy plastiku na levo, imas jedan jedini sraf na samom uglu konzole ispod te plastike i izvuces hard.
ja sam ubacio odmah ssd koji sam vec imao pre prvog paljenja konzole.
 
Nikada mi konzola nije bila glasna kao dok igram Bloodborne. Nema razloga za brigu, right?
 
freakersneaks' JRDNS X PS4 white sneaker edition fuses NIKE and sony

freaker-sneaks-JRDN4-X-PS4-white-edition-designboom021-818x546.jpg


:d
 
Bila je ova slika postavljena pre sigurno 10-12 meseci, samo su crne bile i nisam siguran da li bas Jordan 4 ili neki drugi model.
Imam ovak'e sa aliexpress-a 45$ platio :d
Ali naravno bez Playstation logao i kablova :D
 
Poslednja izmena:
Svi hvale novi update, i zaista je doneo mnogo dobrih stvari, ali da li sam jedini kome se pojavljuju bagovi koji nisu pre ?

Bas sam primetio od update-a 2.50.

Iz cista mira se error pojavljuje, u party-iju mi cesto zakoci i nece da mrdne, ili kao danas palim konzolu i zabagaovala se na crnom ekranu.
Ugasi se iz cista mira, ja opet upalim i onda je ok bilo. Pojavio se error o losem gasenju i to je to.
Takve neke cudne stvari, jel vam se desavaju ?

Ne mislim na fantome, da mi se zakljucaju kao nekolicini, oni mi rade bez problema, vec na bagove u OS-u mislim.
 
Nope, 2.50 mi za sada radi savrseno, a palio i gasio sm ga dosta.
 
Vidim na YT da ljudi stavljaju i po 6TB HDD u PS4, na koju foru?
Zar nije unutar konzole leziste za 2,5 inch HDD?
Nesto ne vidim da ima vecih od 1TB po oglasima.
SSD kontam da pase svaki?
 
Vidim na YT da ljudi stavljaju i po 6TB HDD u PS4, na koju foru?
Zar nije unutar konzole leziste za 2,5 inch HDD?
Nesto ne vidim da ima vecih od 1TB po oglasima.
SSD kontam da pase svaki?

SSD pase svaki, laptop spinning drive svako koji je manji od 9.5mm debljine, a 3.5" drajvovi mogu preko kabastijih modova [koji na srecu mogu da se kupe vec spremni. Samo ih prikacis na PS4.
http://images.vcpost.com/data/images/full/30166/ps4-data-bank.jpg
http://www.geek.com/wp-content/uploads/2015/01/ps4_databank_03-590x330.jpg
 
LBP free tema za UK store:

7DTM-8RNE-D2C2
 
moze li neko da preporuci neki headset za ps4, po mogucstvu wireless . . da li je najbolji onaj sonijev ili se i druge marke podjednako dobro ponasaju? treba mi za online gaming.
 
Pa zato sam i odmah reagovao da vidiš na vreme [emoji51]

Pa vidiš da je (not so) secret igra u pitanju. Nije deo standardne ponude. Razlog je taj što smo je već dobili pre par meseci, pa su samo pustili cross play upgrade i za ps4.
Na PS3 je Mass Effect 3 postao PS+ besplatan pre par dana.
 
Pa vidiš da je (not so) secret igra u pitanju. Nije deo standardne ponude. Razlog je taj što smo je već dobili pre par meseci, pa su samo pustili cross play upgrade i za ps4.
Na PS3 je Mass Effect 3 postao PS+ besplatan pre par dana.

Na PS3 je mass effect 3 besplatan odavno barem na UK nalogu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno