Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prezentacija me podseca na Killzone 2 sto je jako pozitivna stvar.
 
ima li neko ps4 kameru? zanima me samo da li postoji mogucnost obicnog recordinga i kakav je kvalitet?
 
Kamera se koristi samo u PlayRoom-u i za vreme Twitch/Uplay gameplay streamova [mali thumbnail video]. Ako oces, mozes u playroom-u da snimas sebe tako sto ces koristiti Share Button da snimas 15min chunkove u 720p30 kvalitetu koji snima GameDVR. Sama kamera uopste nije losa, developeri imaju pristup ka 2 senzora koja rade u 1280x800@60, 640x400@120fps ili 320x192@240fps, 84degree FOV, 4 direkcionalna mikrofona. Ako oces da se cimas sa lemnjenjem custom porta u USB port, mozes nakaciti tu kameru na PC.

Ja je imam jer sam je dobio u bundleu kada sam uzeo konzolu, a kontam da cu je poceti koristiti tek kada stigne Morpheus. :)
 
Zanima me to snimanje u playroomu, ograniceno je samo na 15 min, moze li se eksportovati snimak na neki hdd ili uploadovati na neki cloud?
 
Mozes da dump-ujes koliko god oces puta snimke na svakih 15minuta i onda ih prebacis na USB stick, ili da uploadujes snimke na YouTube ili Twitch.
 
Poslednje pitanje, da li si mozda isprobavao da li nakon isteka 15 min nastavlja sa snimanjem automatski, tj pokrece novi snimak od 15 ili mora rucno da se pokrene opet? Guglao sam danas ali bas malo o tome nalazim a premisljam se da li da uzimam ili ne.
 
ja sam je uzeo od "madjara",bila mi interesantna zbog klinca. Problem je sto se ne dobija sa onim postoljem pa sam jurio preko ebay-a...cisto da znas
 
Poslednje pitanje, da li si mozda isprobavao da li nakon isteka 15 min nastavlja sa snimanjem automatski, tj pokrece novi snimak od 15 ili mora rucno da se pokrene opet? Guglao sam danas ali bas malo o tome nalazim a premisljam se da li da uzimam ili ne.

Ispitaj sam. Upali bilo koju igru i sam pokreni manuelno snimanje, dobices isti rezultat kao i kod Playroom-a.
 
Poslednja izmena:
Pa kako se ne dobija sa postoljem kad je u kutiji sa kamerom ? :)
 
U bundle-u nije bilo postolja.
 
Da li neko zna, gde je zavrsio treci primerak playstation 4 20th anniversary edition u Srbiji?
 
Koliko ja znam bilo ih je 5+, i jos onaj sto su ovde dali za nagradnu igru...
 
kako pet, pa zar nije trebalo biti 3 komada.
 
Poslednja izmena:
Bio je u gamesu za 700 evra, samo ne znam koliko komada.
 
Znam da je bilo 2 u games, i jedan o sony centru u Uscu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno